Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Širas (Pá, 26. 7. 2019 - 15:07)

Několikrát jsi tady psala o dýchání, či spíše o regulaci dýchání. Je to tak důležité?

Peťula (Pá, 26. 7. 2019 - 18:07)

To je to nejdůležitější. V celém průběhu když si ho vezmu do parády, tak jej často přidušuju. Brzy, už tak po deseti minutách je tak vyčerpán, že prakticky nedokáže klást efektivní odpor. Vidím, jak se nadechuje, ale ještě mu přitisknu dlaň na ústa a nos a nějakou dobu ho pěkně trápím. Na závěr si ho přehnu přes stehno hlavou dolů a to už je úplně hotovej.

Ala (So, 3. 8. 2019 - 09:08)

Peťko, když mu přitiskneš dlaň na pusu a nos, nemáš obavu abys to nepřehnala? Poznáš vždycky kdy máš dlaň uvolnit? Jak už tady někdo psal, jestli to není nebezpečný.

Peťula (So, 3. 8. 2019 - 09:08)

Já vždycky vím, co můžu a mám dělat. To si piš. Už mám nějakou zkušenost.

Ala (So, 27. 7. 2019 - 13:07)

Není to pro něj nebezpečný, když ho obrátíš hlavou dolů? Dlouho by tak asi člověk neměl zůstávat. Já dělám jógu, mj. cvik širšázan (stoj na hlavě) ale musí se k tomu dojít postupně. Trénovaný člověk samozřejmě vydrží delší dobu.

Peťula (So, 27. 7. 2019 - 15:07)

Přes stehno si ho přehnu nejdýl tak na 20 vteřin. Podle toho jak na tom je, tak ho ještě chvilku dusím a dlaní mu pod bradou na krku zvrátím hlavu jak to nejvíc jde. Toto jsem se všechno naučila z videí.

Ala (So, 27. 7. 2019 - 07:07)

Peťko a co máte na sobě při těch hrátkách.

Peťula (So, 27. 7. 2019 - 08:07)

Já vždycky šortky a tričko. Bráchovi triko stáhnu, takže je jenom v kraťasech.

Širas (Čt, 25. 7. 2019 - 15:07)

Peťulo a jak brácha snáší to, když mu přikládáš na obličej chodidla a navíc asi přímo na pusu a nos. Nebrání se tomu?

Peťula (Čt, 25. 7. 2019 - 16:07)

Brání se, ale už jenom cuká hlavou z posledních sil. Tohle jsem začala postupně. Nejdříve přiložit chodidla z boku tváří, na čelo, oči a pomalu je posouvat níž. Jsou to takové drobnůstky, které si užívám.

Širas (Pá, 26. 7. 2019 - 07:07)

To musí od tebe ale dostat pořádně do těla, když už ani nemá sílu se bránit. Díval jsem se teď na nějaký videa fighting kids a pak dospělý lesby a je to síla. Úplně bezmocně pak leží. Taky to tak praktikuješ do takovýho stádia?

Peťula (Pá, 26. 7. 2019 - 08:07)

Má-li to mít účinek, tak musíš dojít až na tu mezní hranu. Pak opravdu jen bezmocně leží a můžeš si s ním vcelku dělat co chceš. Třeba, v tomto případě, obě chodidla mu pritisknout na nos a ústa. A on se upíná jen k jednomu. Hlavně se nadechnout, dýchat. Včera jsem na něm opět stála, napíšu o tom.

Filip (Čt, 25. 7. 2019 - 20:07)

Jak reagoval, když sis na něj stoupla? A stála si na něm jen jednou nohou?

Peťula (Čt, 25. 7. 2019 - 22:07)

Jenom jednou nohou ale ne plnou váhou i když potom jsem už trochu přitlačila. Začal se hned kroutit a snažil se obrátit na břicho či na bok, ale nedovolila jsem mu to. Druhou nohou jsem mu, jak to šlo, zpracovávala tvář. Dost sebou mlel, ale proti mě nemá šanci. Takže zase mám novou zkušenost.

Filip (Po, 22. 7. 2019 - 22:07)

Pamatuju si, že když mi bylo okolo deseti. Tak mi jednou na břicho a hrudník stoupla tehdy sedmnáctiletá sestřenka. Potom mě po zbytek dne bolel hrudník, ale nic vážnějšího se mi nestalo.

Kolik jsi vážil? (Út, 23. 7. 2019 - 08:07)

Kolik jsi vážil a kolik vážila ta tvá sestřenka?

Filip (St, 24. 7. 2019 - 03:07)

Já jsem vážil asi jako průměrný desetiletý kluk. Sestřenka byla štíhlá, řekl bych, že tak okolo 50kilo.

nil (St, 24. 7. 2019 - 10:07)

Jaký jsi měl tehdy pocit, když ti jako desetiletému klukovi stoupla padesátikilová sestřenka na hrudník? Jak těžká ti tehdy připadala?

Filip (Čt, 25. 7. 2019 - 02:07)

Tak první věc co jsem cítil byl šok. Nečekal jsem, že to fakt udělá. Potom jsem cítil trochu bolest a hůř se mi dýchalo, ale fůrt jsem byl schopnej se nadechnout.

nil (Čt, 25. 7. 2019 - 11:07)

Překvapila tě tehdy ta její váha, když sestřenka na tebe stoupla? Jak těžká tehdy pro tebe ta sestřenka byla?

Reklama

Přidat komentář