Reklama

viditelná čárka v rozkroku

Anonym (Po, 1. 1. 2024 - 14:01)

Naše paní učitelka, když s námi chodila na plavání, tak si brala tenké bílé plavky. Když vylezla mokrá z vody, bylo vidět úplně všechno. Černý chumáč chlupů i ten žlábek. Všem klukům se postavili a ona z toho měla jundu. Měla velmi pěknou kundu.

Anonym (Po, 1. 1. 2024 - 09:01)

Tak jak se ženy rády podívají na vybavení mužů, i když dělají že je to nezajímá, nebo pohoršuje, tak se i muži rádi dívají na rozkošné štěrbinky žen, zvlášť když ještě vyčnívá poštěváček. Je to velice příjemné a provokativní, protože některé to dělají schválně, aby přitáhly pozornost, ostatně tak jako muži. Je to takový utajený exhibicionismu.

Default User Image
V (Po, 1. 1. 2024 - 08:01)

Viditelná čárka přes kalhotky, nebo prosvítající bradavky přes tričko když je nahoře na ostro, nebo prosvítající bradavky přes určité druhy podprsenek je super. Nejvíce je to vidět přes bílé nebo světlé spodní prádlo a když to jde tak se rád podívám. 

Default User Image
Sabina (Po, 1. 1. 2024 - 08:01)

Jezdím na střední každý den vlakem a jak to jde, tak ráda ukazuji rozkrok. Jsem většinou v kratší sukynce, nebo jde to i v šortkách. Je mi vcelku jedno kdo sedí naproti, nebo ještě lépe přes uličku. Co nejvíc roztáhnu nohy a aniž bych lidi sledovala, cítím ty pohledy jak se upírají na můj rozkrok. Kupodivu i ženský se nemohou vynadívat. Šíleně mě to vzrušuje, jsem většinou úplně mimo.

Default User Image
Návštěva (Po, 1. 1. 2024 - 13:01)

Kolik vám je Sabino a jakou barvu kalhotek nejraději volíte?

Default User Image
Sabina (Po, 1. 1. 2024 - 14:01)

Je mi 17 a preferuji bílou či světlejší barvu kalhotek a spodního prádla.

Default User Image
Návštěva (Po, 1. 1. 2024 - 16:01)

Máte již, Sabino, chlapce, nebo se uspokojujete sama?

Inferno (Út, 7. 9. 2021 - 16:09)

Já si myslím že by ses tím měla chlubit,je to nádherný znak ženskosti

Inferno (Út, 7. 9. 2021 - 16:09)

Já si myslím že by ses tím měla chlubit,je to nádherný znak ženskosti

warp (Po, 29. 7. 2019 - 10:07)

Viditelná čárka v dámském rozkroku je vážně moc sexi. Podle mých zkušeností jsou na to nejlepší tenké elastické legíny o jedno nebo dvě čísla menší, než jaké dáma obvykle nosí. A vynechat třeba kalhotky. Nejtěžší část je ale přesvědčit dámu, aby tak vyšla mezi lidi. Aspoň tedy některé. Když se vám to podaří, tak máte zaručené, že všechny pánské pohledy končí u pěkně vyrýsované pičky vaší partnerky.

Žaneta (Pá, 26. 7. 2019 - 19:07)

mně je devatenáct a mám ji naštěstí podle přítele drobnou a roztomilou. Tak nevím. Je pravda,že některý holky v mým věku ji maj taky velkou jako vrata. Já jsem menšího vzrůstu a tak i čárku mám mezi nohama malou.

Default User Image
amaret (So, 6. 1. 2024 - 17:01)

Žaneto, jsem chlap a tvrdím, že co je malé, to je hezké. S ženskejma, kterejm zahučeji kozy ke kolenům a v jejich stodole se dá zatleskat rukama se mi málokdy postavil.

Default User Image
Sabina (Po, 1. 1. 2024 - 02:01)

Také mám tenkou čárku nad pičkou 

Eva (Čt, 25. 7. 2019 - 12:07)

Také jsem se kdysi trápila tím že je mi při běhání vidět čárka v rozkroku. Ale už jsem to vyřešila. Chodím si zaběhat brzo ráno a nahá.

Divák (St, 24. 7. 2019 - 22:07)

No teda,já takovou fantazii nemám, já u toho musím mít reál nebo na internetu holky na www. x.hamster.com

Ondra (St, 24. 7. 2019 - 22:07)

Už je to hotový, představil jsem si tvou čárku a co je v ní ukryto a celý tvůj klín a moji velkou touhu v tobě a za chvilku jsi měla čárku plnou mým rozkošným tekutým pozdravem. To probrání ale bylo škodolibé. Jak moc bych tě chtěl obsloužit doopravdy ani nevíš.

Ondra (St, 24. 7. 2019 - 16:07)

Karolíno, moc bych se chtěl do tvé čárky vypustit. Jestli řekneš ne budu si ji muset představit ale to bych tě ochudil o štěstí.

Karolína (St, 24. 7. 2019 - 19:07)

Tak si ji musíš jen představit a vypustit se do ní jen ve svých fantaziích. Představ si,že je mi devatenáct a jsem štíhlá a chodím s přítelem, který se o moji čárku stará dostatečně a dokáže ji taky úžasně zalévat.

Karolína (St, 24. 7. 2019 - 15:07)

Za čárku mezi nohama se nestydím. Jsem přece holka ,ne kluk ,a když ji odhaluji tak jen v bezpečí nebo na záchodě a koupelně

Bivoj (St, 24. 7. 2019 - 16:07)

No recht, borci zas mají na kalhotách v oblasti rozkroku různé vystupující boule.

Reklama

Přidat komentář