Reklama

Líbí se mi sešmajdané tenisky.

Autor diskuse
Mike

Ahoj, líbí se mi když má někdo sešmajdané tenisky na patách směrem dovnitř, kotníky vbočené k sobě, nohy mírně do x a špičky vtačí k sobě, prostě tak trochu nenormálně :-) Když nahodou  někoho s takovýma botama  a nožkama potkám, musím na něj koukat a  rád bych se v jeho botách prošel. Já sám je taky tak mírně mám. :-)

Dany (Po, 22. 7. 2019 - 21:07)

Adidas Forum mid jsou bytelný. Tenisky s těma mřížkama mi vydrží jen měsíc pak začne být cítit každej kamínek a nakonec díra a už do nich teče. Můžou vypadat sebelíp, ale tou mřížkou ty boty předem znehodnotí :-(

Mike (Po, 22. 7. 2019 - 21:07)

Jj přesně tak. Pán je znalec, super.

Dany (Po, 22. 7. 2019 - 22:07)

Co mi ještě vadí je snad rozdíl v číslování u jiných značek,
jednou jsem koupil celkem zachovalý tenisky adidasky z bazaru
bohužel i přes ty správný čísla mi byly malý, co přímo nevidím,
nevyzkouším - nekupuju. Pochopitelně i u značkových pantoflích
mě zase menší číslo vůbec nevadí ba naopak to se mi zas líbí :-)

Mike (Po, 22. 7. 2019 - 23:07)

No někdy je ve velikosti problem i u jedny z acky a modelu, třeba i u Forumek, mám 42jky který jsou v poho a některý daleko těsnější, přitom podrážka je stejně velká, je to prostě asi tím sešitím. Jinak já mám rád co nejmenší botky. ;-)

Dany (Ne, 21. 7. 2019 - 18:07)

Díky, že sis to aspoň o mě přečetl a asi to čteš poprvé co? Oběma se nám vlastně líbí sešmatlaný tobě tenisky mě zase pantofle :-). Fakt dikec, tak už vím, že nejsem sám. Možná je nás víc, ale nikdo nemá odvahu to sem napsat, já se překonal a napsal to sem, ale bál jsem se tvojí reakce, ale ty jsi mě pochopil. Já mám zas hodně pantoflí, tenisky taky, ale jak se prodře podrážka za deště do nich teče, jedině za sucha.

Dany (Ne, 21. 7. 2019 - 09:07)

Ahoj, mi se zase moc líbí jak někomu i mě v sešmajdaných pantoflích s jedním páskem přes nárt lezou ven prsty přes okraj podrážky :-) Sám taky tak šmatlám, totiž ten pásek přes nárt se mi brzo roztáhne a prsty mi pak sjíždí dopředu. Mám i hodně jetý tam už mám prsty natolik vystrčený ven,
že s nima jdu vlastně po zemi :-)))) Už jen ten pocit, že s tím nemůžu nic udělat a musím tak chodit... Sešmajdaný tenisky mám taky a to brzo,
chodím totiž docela často pěšky, poslední dobu mám oblíbený bílý a červený kotníkový tenisky a nejradši bílý ponožky. Na chodidla jsem taky
ujetej jak někdo a v kombinaci s těmi pantoflemi je to prostě nejhezčí.

Kája (Čt, 5. 3. 2020 - 17:03)

Chodím v korkáčích úplně stejným způsobem. Roztaženými a vystrčenými prstíky přes okraj skoro na zemi přidržuji svoje korkáčky a k tomu pocit tvarované stélky je strašně vzrušující pocit. Korki sešmajdám za pár měsíců a pak si je užívám.

Dany (Čt, 12. 3. 2020 - 20:03)

Pro Káju: Ty vystrčený prsty jsou prostě úžasný a jsem rád, že se ti to taky
tak moc líbí jako mě.

Kája (Pá, 13. 3. 2020 - 22:03)

Jak dlouho máš takové chození rád, nosíš pantofle nebo korkáče? Mě to chytlo na základce v mých prvních korkáčich byl volný pásek, nechtěla jsem ho utáhnout a od té doby prsty hned tlačit ven.

Dany (Pá, 13. 3. 2020 - 23:03)

Už na základce mě to fascinovalo, nosím spíš sportovní pantofle s jedním
páskem přes nárt, vždycky u nových pantoflí ten pásek nějak roztáhnu
a pak už jen nazuju a prsty mě hned sjedou dopředu přes okraj je to super
vzrušující tak chodit a když ještě někoho tak uvidím s prstama venku je to
nádherný, jsem moc rád, že je taky někdo stejnej jako já a tlačí prsty ven.

Mike (Po, 9. 3. 2020 - 13:03)

Škoda, že korkáče mně neberou.

Mike (Ne, 21. 7. 2019 - 18:07)

Tenisky sbírám, tak jich mám hodně :-)

Mike (Ne, 21. 7. 2019 - 17:07)

Ahoj, jasan chápu jak to myslíš, taky dobrá úchylka ;-). Taky mám rád bily ponožky a tenisky nosim skoro výhradně kotníkové, ty prostě miluju.

Mike (So, 20. 7. 2019 - 12:07)

Někdo další? ;-)

Chris (Čt, 11. 7. 2019 - 14:07)

No vnitřek mám vždy ošlapaný. Někdy z tmavne, že není vidět ani velikost ale nesmrdi mi nohy, ale prostě se to tak zaspini. Jedny holinky už mám třetím rokem a u nich už mám úplně vydrenou podsivku kolem paty. Když je čemu na boso, tak cítím tu gumu ve uvnitř holinek.

Mike (Čt, 11. 7. 2019 - 15:07)

Pokud by se ti chtělo poslat fotky jak máš sjetý ty podrážky na patách, mail na mne je nahore v diskusi. Pokoukal bych moc rád a poslal na oplátku jak vypadají moje.:-)

Mike (Čt, 11. 7. 2019 - 15:07)

To sešmajdání mám na mysli došlapovou část podrážky na patě zespoda, jakoby z vnitřní části těla, standardně to lidi mívají z vnější strany jak davaji spicky od sebe. Ty myslíš výstelku uvnitř boty, tu mám taky potrhanou od paty na vnitřní straně bot.

Chris (So, 13. 7. 2019 - 07:07)

Byl jsem se podívat v botníku a takto sesmajdane, že mám skoro hladkou porážku a dokonce i popraskanou a dostala kousky chybí mám jen na nejstarších holinkach, které Vás nezajímají.

Mike (So, 13. 7. 2019 - 08:07)

Hmm, nevadí, i přesto díky. :-)

Mike (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

Mám rád malý botičky :-)

Reklama

Přidat komentář