Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Po, 22. 7. 2019 - 18:07)

To srovnání je do očí bijící. Zatímco Seznam.cz loni v Česku utržil 4,5 miliardy a vydělal v hrubém 1,6 miliardy, z čehož odvedl do státního rozpočtu na daních přes 200 milionů, tuzemská pobočka Googlu měla oficiálně obrat lehce přes 300 milionů, zisk 16 milionů a na daních zaplatila necelých devět milionů.

Návštěvník (Po, 22. 7. 2019 - 18:07)

Za komunistů chutnalo pivo líp, byli ženy ženštější a jídlo poctivější a lépe chutnalo. Dnes je to jen vo politice, dřív byla politika daná a proto se každý mohl soustředit na život, jako ve starém Římě, kdy občas někdo v hospodě utrousil vtip na Jakeše, že pojede na lafetě, ale ne jako Svoboda na děle, ale na šicím stroji. Tuhý režim byl i v Římě a tam se zas říkalo, že Ceasar je milenec všech žen a milenka všech mužů.

Návštěvník (Po, 22. 7. 2019 - 14:07)

Já nehodnotím, pouze doprovázím a lituji.
Diskutéři zde diskutující tací nebyli, když sem přišli, ale jsou konečným, finálním kouskem Jahody a působení dalších podobný jako je třeba pivo.
Pivo je alkoholický nápoj získaný alkalickou fermentací moštu škrobových potravinářských výrobků, jako je ječmen, kukuřice, rýže (saké), banánové ořechy, maniok ...

Rakato (Po, 22. 7. 2019 - 12:07)

„Wir singen und marschieren ins Feindesland hinein!“ (aus dem Liederbuch alte Kameraden, blíže viz http://ingeb.org/Lieder/kaeradn.html ) --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
„Všechny cesty vedou do hrobu.“ (blíže viz https://www.csfd.cz/…/334972-vsechny-cesty-vedou-d…/prehled/ ) -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
„Alkohol ne, radši knihu!“

Návštěvník (Po, 22. 7. 2019 - 18:07)

Ještě aby vedli z hrobu. To jsou poudačky o upírech v ČR, kteří byli upíří prý proto, že byli pohřbeni hlavou dolů místo na zádech.

Rakato (Po, 22. 7. 2019 - 19:07)

Protiupíří hnutí v Česku, vystupující pod krycím jménem "Společnost přátel žehu" už naštěstí přesvědčila většinu Čechů, že platit za drahý pohřeb do země je vyhazování peněz, a že je lepší mrtvé spálit. Ale je-li ti nebožtík drahý, stejný protiupíří efekt by mělo vymáčknout z mrtvoly diamant, ovšem ekologické je kompostování. Ani z kompostu se upír neprobere.

Návštěvník (Po, 22. 7. 2019 - 12:07)

"Dnes jsem slyšel krásnou anekdotu pane prokurátore!" Povídá střídající prokurátor nastupujícímu na soudní líčení po líčení na soudě. "Tak mi ji řekněte," povídá ten druhý. "To nemůžu! Dal jsem za ní 10 let!"

Rakato (Po, 22. 7. 2019 - 12:07)

Stále sám (na tomto vláknu)? Musíš přidat v originalitě a vtipnosti. Máš na to.

Návštěvník (Po, 22. 7. 2019 - 11:07)

Zakruťte prdelí doktore Ubu!

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 23:07)

Chce to prostě aby přijeli ty rytíři z toho Blaníku a před tím sehnali tu adresu na Jahodu a vzali ho do lágru, jinak to nevidim, prostě dělá problémy a dělat bude...

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 23:07)

A vo tom to jé?! NO né?!

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 23:07)

Jestli pro Bolševiky na tomto fóru, nebo pro právoplatného dědice ideálů první republiky pantátu Sdfg!

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 23:07)

Oprava: pantátu Klause

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 23:07)

Né ty k*vo! Pantátu Klause ml.!

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 23:07)

Né ty výdobytku dobytku doby! Havla snad ne! Protože pravda a láska snad (jednou) někdy zvítězí nad lží a nenávistí...

sardanapal* (Po, 22. 7. 2019 - 17:07)

To jistě , ale se znovu rozšířila vymícená Syfilida a rozjel AIDS ... Taková jest holt "láska" ...

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 23:07)

Já si myslím, že vše podstatné již divák ví, a je již jen na jeho uvážení pro jakou variantu se rozhodnout...!

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 23:07)

Co ještě říci, co ještě dodati...

21.7. (Ne, 21. 7. 2019 - 22:07)

JSEM Pražský hrad.

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 23:07)

Tak to jsem rád , já jsem Ludvík XIV. takže pokud tu žije Havlova myšlenka, tak se restitucí dočkáme!

Reklama

Přidat komentář