Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Hynek (Po, 22. 7. 2019 - 11:07)

Pití vlastní nebo panenské moči s důrazem na léčebný efekt je znám již od hluboké historie a není na tom nic úchylného. Zejména ve východní Asii jsou centra,kde se hlevně panenská moč odebírá a zpracovávají se z ní léčivé přípravky (zdravotní centra,školy apod). Tady děvčata udělaly již podruhé takový spíše hurá pokus ze zvědavosti a aplikace jejich vlastní uriny do těla nemohla být škodlivá,pokud některá z nich neužívá léky případně netrpí chronickým onemocněním,což zde patrně nebbylo naplněno. Určitá nevolnost je výsledkem spíše psychického tlaku a pocitu, "vypiju něco,co se nemá a co je odpad z těla" a proto vomitus u Mišky ale pití vlastní moči má silné antioxidační a očistné účinky na tělo a jak se projevilo u obou děvčat,příznivě působí na očistu střevního systému a urychluje trávicí procey a tak Klára správně poznamenala,že pít vlastní urinu pomáhá u osob, kteří mj. trpí i zácpou . Dop. literatura: MUDR.Partyková Urinoterapie očima lékaře,
Jan Cingroš Sám sobě lékařem J. Stachová Klinické výsledky aplikace a druhy urinální léčby při chonických onemocněních měkkých tkání aj.

Holka (Po, 22. 7. 2019 - 10:07)

Tak jsem se odhodlala vypít svý čůrání jak jsem slíbila,ale až dnes ráno. Zatím dobrý,ale taky jsem první minuty nevěděla,jestli to udržím,ale pak si to sedlo. Ale už to zkoušet nebudu. Jestli to je zdraví prospěšný,tak proč z toho nedělají léky?

Návštěvník (Po, 22. 7. 2019 - 09:07)

Už se tam týden nic nedělo,chtělo by to zas trochu dramatičnosti.Houby a pochcaný tůje to uz se opakuje.

Pozorovatel (Po, 22. 7. 2019 - 20:07)

Klid, on už zase brzy někdo umře. Někdo se posere. Někdo bude někomu vyhrožovat a tak furt dokola...

nevyšlo to (Út, 23. 7. 2019 - 12:07)

Autor vymyslel lesbení patnáctiletých holek To potáhne

Pozorovatel (Út, 23. 7. 2019 - 15:07)

No chtěli jste furt, aby autor přišel s něčím novým, tak tady to máte...

Hm (Út, 23. 7. 2019 - 13:07)

moje Touha je překoná jak Tvoje Chtíče, nic víc mne tolik naláká ,jak falus můj ve Tvé píče..........

Hostitelka (Po, 22. 7. 2019 - 10:07)

Život je i pohoda a nejen dramata. Tak aťsi holky užívaj prázdnin. Ikdyž ten včerejšek a Miška... Ona je opravdu hodně křehká , no já bych jim taky naplácala, ale když jsme byly mladé taky jsme zkoušely různé neznámé. Docela jim prázdniny závidím, já dělám dvanáctky a volna mám málo. No už nejsem ve věku rozkvetlých růží......

Klára a Miška (Po, 22. 7. 2019 - 09:07)

Krásné ráno trávíme na chaloupce na zápraží s jogurtem a teplým čajem a je tu super klid. Ráno jsme nečůraly do nočníku ani v noci,vydržely jsme,ale já jsem šla s Miškou na zahradu a posadily jsme pipinky na bobeček a pustily čůrání u tůje a já čůrala sice hodně,ale klidně a středně silným proudem a Miška taky ,nakonec přišla ségra ale ta to dělala prudším proudem a taky hodně. Budeme si užívat léta a Ikku jestli chceš přijet k nám na chaloupku tak se můžeme u Vladařů sejít. Jak by se ti to hodilo?

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 22:07)

Trapný už je to

Hm (Ne, 21. 7. 2019 - 22:07)

Oni z toho vyrostou. Klára ani neví co opory má v Liborovi.

Míla (Ne, 21. 7. 2019 - 17:07)

Mladí lidi nejsou jen hulváti a vorazové. Moje děti a jejich mluvu v tom poznávám. r

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 23:07)

Prostě jinak

@ (Ne, 21. 7. 2019 - 18:07)

Naprosto souhlasím. Klára a Miška jsou slušný ale jen naivně nezralé holky

Klára a Miška (Ne, 21. 7. 2019 - 17:07)

Libor volal, že to Chorvatsko na lodi je možné až po 18. září, jinak loď není volná do konce prázdnin žádná. Tak jsme se trochu těšily, ale tak snad za rok, prý už rezervoval nezávazně na příští rok loď a musíme se rozhodnout do konce září. Libor přijede až za týden a to je pro mně strašně dlouhá doba, ale s Miškou to tady na chaloupce uteče. Když nebude Chorvatsko tak jsme se dohodly, že bych v srpnu zase navštívila Mišku a pobyla tam a na to se taky moc těším, ještě to dohodneme. Dnes se mi už nechce už moc o čůrání psát, protože mám z toho vinu, že jsme se vyhecovaly a Mišce bylo špatně, ale sedí vedle mne tady a je už dobrá , tak o čůrání třeba zítra. Mamča nás chce vzít do Rožan na pizzu a tak to bude hezký a Miška už normálně jí a měla i svačinu a tak to bude dobrý. Já jsem z toho byla hodně špatná a Miška to neví, ale když ležela tak jsem utekla nahoru do ložnice a bulila jsem pro svou blbost a bylo mi jí hodně líto. Mám ji moc ráda.

Přesně (Ne, 21. 7. 2019 - 17:07)

Jo jo,starý chlap.A teď se to celý motá pořád dokola.Čekejte zas tragedii a zápletku o ničem.A píšícímu nějak dochází fantazie a opakuje se.trapný.Poslechněte si mladý lidi jak dnes mluví,takhle určitě ne.

Ale já vím,že (Ne, 21. 7. 2019 - 17:07)

to píšeš ty!

Pro M (Ne, 21. 7. 2019 - 17:07)

mně je jasné,že to píšeš ty!!!

M (Ne, 21. 7. 2019 - 17:07)

Když čtete příspěvky Misky a Kláry pořádně, tak sami zjistíte, že to píše jedna osoba.Píše to chlap.A vy mu věríte.Naleteli jste mu.Ovláda vás

Tom (Ne, 21. 7. 2019 - 16:07)

Holky do třetice. To už dá i Míša !

Reklama

Přidat komentář