Reklama

Pás cudnosti

láďa (Po, 22. 7. 2019 - 21:07)

No a to jsou právě ty výzvy které jsou poprvé a hodně vzrušující už v pondělí a do soboty daleko a v pásu vzrušující myšlenky nic moc po 22 dnech v kleci.

Jakub123 (Po, 22. 7. 2019 - 16:07)

Naprostý souhlas. Kroutím už pátý rok a pás sundáváme jen na mazlení a sex jednou dvakrát týdně. Zvykl jsem si a už si bez pásu přijdu tak nějak divně nahý. Paradoxně musím říci, že mám doma podstatně více sexu než jsem měl. Nemám depky z toho, že si ho pořád honím. Na Pčko se podívám jenom občas a jen na to co mne zajímá. A ten klid doma. Žena se nestresuje při služebních cestách a ani při mojich pravidelných výletech. Jediné co je trochu problém je si ráno v rámci ranní hygieny vzpomenout namazat šourek. S kvalitním pásem není ani hygiena problém.

Jakub123 (Po, 22. 7. 2019 - 16:07)

Naprostý souhlas. Kroutím už pátý rok a pás sundáváme jen na mazlení a sex jednou dvakrát týdně. Zvykl jsem si a už si bez pásu přijdu tak nějak divně nahý. Paradoxně musím říci, že mám doma podstatně více sexu než jsem měl. Nemám depky z toho, že si ho pořád honím. Na Pčko se podívám jenom občas a jen na to co mne zajímá. A ten klid doma. Žena se nestresuje při služebních cestách a ani při mojich pravidelných výletech. Jediné co je trochu problém je si ráno v rámci ranní hygieny vzpomenout namazat šourek. S kvalitním pásem není ani hygiena problém.

Návštěvník (Po, 22. 7. 2019 - 06:07)

To já si to vyzkoušel od pondělí do čtvrtka. Kdyby to tak nebolelo, byl jsem rozhodnutý zkusit vydržet týden až měsíc podle toho, jak se to bude líbit mojí ženě. Už jsem si objednal plastový captor (chtěl jsem kovový, ale občas musím jít přes detekční rámy) a jak si radil, zkusím popotahovat šourek a koupit nové spodní prádlo. Předpokládám, že ideální jsou těsné boxerky.

Návštěvník (Ne, 21. 7. 2019 - 11:07)

Díky za tip. Vyzkouším.

láďa (Ne, 21. 7. 2019 - 11:07)

Hlavně nikam nepospíchej mě trvalo než jsem šel v pásu ven asi tři měsíce ze začátku to bylo jen doma a o víkendech potom jen víkendy volno a po roce volno jen občas a život bez toho nesmyslu si nedokážu představit. Držím palce a vydrž stojí to za to.

Návštěvník (So, 20. 7. 2019 - 20:07)

A přestala až třetí den po sundání pásu

Návštěvník (St, 17. 7. 2019 - 21:07)

PS: Je to taková sveďobolest, která je v celých varlatech a jde až do třísel. Je to v pořádku?

Návštěvník (St, 17. 7. 2019 - 16:07)

Mám dotaz. Když nosíte pás cudnosti. Drží vám u kořene, nebo se sveze a zastaví se až o varlata? Zvolil jsem velikost kroužku 5 cm, protože jsem se bál abych si nezaskrtil penis a varlata, ale klícka se sveze a opírá se o varlata a to docela bolí. Mám si dokoupit menší kroužek, aby udržel klicku tak kde má být?

láďa (So, 20. 7. 2019 - 18:07)

Je to asi individuální ale pokud sjíždí asi bych volil menší kroužek a zase každý pás má jinou konstrukci a velikost nosím kovoví CAPTOR delší prostřední kroužek a není problém a to váží 320g dokáže být na místě i 50 dní v kuse akorát občas musíš popotáhnou kůži šourku kroužkem ale žádný boj to není.

Návštěvník (So, 20. 7. 2019 - 20:07)

To že to sjíždí by mi ani tak nevadilo. Znepokojující je pro mě ta bolest. Nerad bych si nošením pásu přivodil nějaké nevratné poškození varlete, nebo tak.

luci (So, 20. 7. 2019 - 21:07)

Pokud působí bolestivý tlak na varlata , pryč s ním !!! Buď pořídit pohodlný , nebo se na to vykašlat . Jinak si můžeš přivodit minimálně sterilitu .

láďa (Ne, 21. 7. 2019 - 10:07)

Hezké je poradit tak přestaň ale pokud to jednoho z páru chytí těžko opravdu těžko se přestává je to jako z kouřením nebo tak něco. Pokud tě to baví radil bych zkoušet opravdu pohodlný pás na delší nošení a hlavně nic není hned chce to trpělivost a zkoušet někdy pomůže i vhodné spodní prádlo.

Návštěvník (St, 17. 7. 2019 - 00:07)

Dobrý den.
Jaký má smysl dávat na noc chlapovi na CB plenu?

Návštěvník (Út, 16. 7. 2019 - 03:07)

Takhle. Já to chci jen jako hru na vyzkoušení pocitů. Jinak nejsem submisivní. Stačí mi, když kývla na týden. Myslím že toho budu mít plné kecky. Jo a jak je vidět, tak první noc nemůžu spát, ale to asi všichni znáte.

Návštěvník (Po, 15. 7. 2019 - 15:07)

Nechce být domina

synonym (Út, 16. 7. 2019 - 08:07)

A co si představuje pod pojmem domina? Možná na pohled blbá otázka, ale pokud tě prostě bude zamykat, aby ti udělala radost, a bude si tě moci odemknout, kdykoliv bude chtít, nic stereotypně dominovitého nemusí dělat. Vadí jí tak i tohle, nebo se obává, že očekáváš kdovíco dalšího?

luci (Út, 16. 7. 2019 - 00:07)

Možná se časem tomu podá , ale fakt je , že se to nedá provozovat s každým a u ženy je jistá dominance nutná , jinak to nejde . Musejí to chtít oba , jinak to fungovat nebude .

Dej (Po, 15. 7. 2019 - 15:07)

ji přečíst nějaké zkušenosti z netu....že bude mít orgasmus jazykem, budeš uklízet, ona bude mít všechno, když nebude spokojená dostaneš trest....to často zabere a ženě se to zalíbí, že budeš najednou jako vyměněnej

Návštěvník (Po, 15. 7. 2019 - 04:07)

Jenže jí se do toho nechce a těší se až bude mít zkušební období za sebou. Pak si řekneme, jestli jo, nebo ne. Ona je zatím rozhodnutá pro ne.

Reklama

Přidat komentář