Reklama

TEP kolene

janka (Po, 4. 11. 2019 - 08:11)

jak nemůžete,tak už běžte na PN a po operaci si zažádejte o ID,první stupeň vam daji,ja už měla ID 1 stupně před operaci

Jarmila (Pá, 8. 11. 2019 - 00:11)

Děkuji za info, já právě důchod před operací nechci, ale do práce již nezvládám a bála jsem se že 5mesicu před tep mě na PN nenechají.

Erik (St, 24. 7. 2019 - 10:07)

orthomol

Erik (St, 24. 7. 2019 - 10:07)

Já jsem si také kupoval orthomo arthro plus, na radu mého známého ortopeda, pomohl mi po chvíli užívání, kupoval jsem ho přes eshop lékárny dr.maxe.

Petr (Ne, 21. 7. 2019 - 00:07)

A to máte někdo vyzkoušené ještě jiný?

Jitka (Čt, 18. 7. 2019 - 10:07)

Tak to je docela oříšek, na trhu jich je opravdu hodně, řešila jsem to i s ortopedem, a ten mi říkal, ať vyzkouším orthomol arthro plus a uvidím sama. Od toho co jsem ho začala užívat, tak už mi zase nedělá problém vyběhnout do schodů.

Myška (Čt, 18. 7. 2019 - 22:07)

Zrovna Jitce bych nevěřila, protože o příspěvek výše tvrdila (možná pod jiným jménem), že do schodů nemohla běhat kvůli zadýchávání a že po přípravku orthomol cardio začala běhat bez problémů. Takže těžko věřit, že měla problémy jak se zadýcháváním, tak s klouby a že vše vyřešila s orthomolem :)

Petr (Út, 16. 7. 2019 - 13:07)

Můžete mi prosím někdo poradit s výběrem kvalitní kloubní výživy, která opravdu pomáhá?

Hanka (Pá, 7. 6. 2019 - 08:06)

Manko,budu rada když napišete,já mam totiž jak jsem psala taky také problémy ale již rok

Manka (Ne, 30. 6. 2019 - 15:06)

Dobrý den. Operace v lednu, bolesti trvají i nadále, občas bolest tak silná , že mě to donutí vykřiknout, (pocit - jako když jsou tam žiletky) je to chvilkové , ale dost nepříjemné ,po přečtení komentářů ostatních , nevidím žádné pěkné vyhlídky na zlepšení ,snažím se dělat vše , ale bolí to a bolí , občas musím použít léky na zmírnění bolestí , to zase nevyhovuje žaludku a tak stále dokola , vzhledem k věku 73 , se se vším už smiřuji. Nějak bylo , hlavně aby nebylo hůř, zdravím vás Manka

Hanka (Pá, 7. 6. 2019 - 08:06)

Jejda Blanko,tak to máte blby , že se Vám to uvolnilo, ale je zvláštní , že nemáte bolesti. Já mám bolesti stálé a prý je vše v pořádku, tak jsem z toho zoufala. Ale čtu tady všechny příspěvky a taky to někteří nemaji dobre. Mne říkal at počkam dva roky a pak to budem řešit , kdyby to ještě tak moc bolelo.Ale představa , že ještě rok čekat? Nevím, zdali mám zkusit jinou nemocnici a hlavně jinej názor.Bojim se další operace , ale tak je to nepředstavitelné. Byla jsem rada, že mne vůbec aspoň dali čid 1 stupně, takže jsem nyní doma za 6200kč. Jsem sama takže mám toho strašně málo.

blánka (Po, 7. 9. 2020 - 21:09)

tak už jsem po reoperaci.puvodne jsem.méla jit v lednu.ale koleno bylo plne hnisu.takže implantat vyndali dostala jsem spacer antibiotika a termin v dubnu.bohužel do tohoto se objěvil coronavirus takže na operaci jsem šla 16 června pul roku jsem nemohla ohnout koleno bylo to strašny.po operaci jsem musela byt na lůžku 5 dni a jen ležet žadne cvičeni.koleno vubec nebolelo mohla jsem spat na boku jak jsem chtěla pak motodlaha a došlap o berlich plnou váhou dneska koleno uplně v pohodě ani nevim že mám koleno operovane dobře se mi chodi.ale už musim zpomalit doktor mi řekl že už by to bylo na jednu operaci a pak by museli koleno vyztužit takže za mne reoperace v pohodě ale jen mi dåvali vice krve všem držim palečky kdo na to čekå

Blanka (Út, 25. 6. 2019 - 13:06)

Už s mi to blíží,vůbec se mi nechce,jsem zvědavá co mi řeknou,snad se to povede jako ta první a bude to o,k

Richard (Pá, 5. 4. 2019 - 07:04)

avokado

Leona (Út, 2. 4. 2019 - 08:04)

Zdravím všechny a mám k vám dotaz. 3roky jsem po TEP kolene, vše proběhlo dobře,rhb a lázně v pořádku. Nastoupila jsem po roce do zaměstnání na poloviční úvazek, neboť jsem stálé na nohou.Koleno občas pobolívá, ale jen málo, což jak tady čtu jak se někdo trápí,tak to neznám. Tak proto jsem byla včera po ročním RTG hodně v šoku,prý je uvolněná proteza a musim na reoperaci. Ale mmne to neboli,tak představa, že budu muset znaova a buhví jaká bude reoperace,všude slychávám, že reoperace jsou problematičtějši.Ještě za 3 měsíce jdu znova na RTG a pak pry stejně musim jit. Nemáte prosim s tim někdo zkušenosti? děkuji Lea

Blanka (Ne, 2. 6. 2019 - 20:06)

Dobry večer,také jsem 3 roky po operaci,jezdím na kole dobře se mi chodí vse v pohodě,někdy noha také tuhne,ale jinak dobré,a také jsem dopadla jako vy, po 2 letech bylo zjištěno že se endoprotéza uvolnila,poslali mně na scintigrafii,což se jen potvrdilo,takže v červenci, pry dostanu termin, jen mi doktor řekl,že mi to budou vyplnovat kostním stěpem,tak jsem na to zvědavá,také se mi nechce držím Vám palce

Věra (St, 27. 3. 2019 - 19:03)

Zdravím všechny. Jsem 6 měsíců po Tep. Chodím dobře, i schody, mám koleno rozhýbané na 110st, to by všechno šlo. Jenže koleno pořád bolí. někdy víc, někdy míň, když chci udělat nějakou náročnější práci na zahradě, beru prášek na bolest předem. Cvičím pořád poctivě od operace, rotopeduji, vše houby platné. Koleno je jakoby ztuhlé, jako ve svěráku, je i teplejší a po námaze i trochu otéká a já už jsem z toho nervozní. Je to sice vcelku lepší než před operací, ale myslela jsem si, že to bude jako s kyčlí, po které jsem byla ve 3 měsících naprosto fit. Napište mi někdo. kdo jste měl nebo máte podobné problémy, ať mám nějaké srovnání a pocit, že nejsem jediná, která má problémy. Díky

Manka(anonym) (Pá, 31. 5. 2019 - 14:05)

Dobrý den. Jsem po TEP kolena od ledna letošního roku a mám takové problémy jako Vy . Bolest kolena i v noci ,koleno se ohřívá , musím ledovat , a pocit , že mám koleno v nějaké obruči trvá . RTG v pořádku , ale bolest zůstává , lázně jsem absolvovala v dubnu , ale pocit úlevy a ústup bolestí minimální , Všem držím palce a přeji dny bez bolestí .Díky.

Hanka (Ne, 2. 6. 2019 - 13:06)

Tak jsme na tom stejně
A skoro nikdo mně to nechce věřit že to tak bolí.kde vás operovali jestli to není tajné a kolik je vám prosím let? Mně operovali v Olomouci,59 let a operace byla v dubnu loňského roku

Věra (Pá, 29. 3. 2019 - 13:03)

Věro, dej mu čas. Koleno je složitější mechanismus než kyčel. Já jsem ráda, že chodím, zahradu jsem vzdala už dávno před operací. Rýt už nikdy nebudu, maximálně chodit za sekačkou :-)

Reklama

Přidat komentář