Reklama

znásilnění

luci (Ne, 29. 9. 2019 - 21:09)

Jemu šlo o uspokojení a toho dosáhl . To tvoje sperma měl jaksi navíc. Ale důležité bylo tvoje ponížení .

Quido (Ne, 14. 7. 2019 - 15:07)

A taky kdo chce bít holí, vždycky si psa najde, že ano ;)

luci (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Neměli by být , jak známo funkce vytváří orgán , takže fungovat přestává dříve u těch , co sex neprovozují a ani nemasturbují .

Brit (Ne, 14. 7. 2019 - 09:07)

Nebylo mi to příjemné ale za nedlouho sem se s tim srovnal. A se sexem dnes nemám nejmenší problém.

Brit (So, 13. 7. 2019 - 07:07)

Kdyby se mi nepostavil tak se to taly nestalo ale já jsem k mojí smůle hodně vzrusivy. I na preventivce u pediatra se mi postavil a stačilo prostě vždy málo a už stál.

Quido (So, 13. 7. 2019 - 14:07)

Otázkou je nicméně i tvoje sexuální orientace. Pokud jsi například gay nebo bisexuál, pak tě erotické situace v přítomnosti jiných kluků či mužů pravděpodobně budou vzrušovat o něco více než heterosexuály srovnatelného věku. Nelze dokonce vyloučit ani to, že jsi k situaci, do které ses kdysi dostal na té brigádě, více či méně přispěl - ať již vědomě, nebo jinak. Vyloučit jistě rovněž nelze, že pokud by tvá počáteční reakce byla chabá, ten honič by se na to dříve či později vykašlal, a nechal tě být. Nicméně na druhou stranu nepochybuji o tom, že do stavu erekce a ejakulace mohou muži násilím přivést i heterosexuála, a že takto násilně navozená erekce nebo ejakulace se rozhodně nedá považovat za nějaký implicitní projev souhlasu donucovaného s výkonem dané sexuální praktiky.

Brit (So, 13. 7. 2019 - 15:07)

Erekce se dostavila během chvíle, nešlo to ovládnout. Jak jsem psal, měl jsem s tim a dodnes mám docela boj, protože sem hodně vzrusivy. Dvakrát pp sobě na preventivkach se mi postavil při kontrole, prostě mi stačí málo a už stojí.

Quido (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

A jaké jiné podněty nebo situace tě vzrušují, ještě kromě těch, kdy tě někdo nutí, aby ses před ním obnažil?

Brit (So, 13. 7. 2019 - 15:07)

Jsem hetero. Nic méně asi je pravda, že sem tomu přispěl, nebo spíš jak sem psal moje matka. Nechtěla kluka a podle toho mě oblékala. Je nejvíce vyprovokovaly ty moje holinky. A možná i můj vzhled, celkově. Řešili, zda nejsem holka co vypadá jak kluk a podobně. Všichni měli montérky nebo volný tepláky a já tam trávil čas v uplych teplakach a holinkach do špičky

luci (So, 13. 7. 2019 - 23:07)

Takže jsi jim svým oblečením a vzhledem dal záminku ,aby se podívali jestli si kluk . A když zjistili že ano , tak chtěli vědět jestli už máš sperma a to jinak zjistit nejde .

Brit (Ne, 14. 7. 2019 - 07:07)

Nejspíše ano, nejvíce jim trnem v oku byly ty moje holinky, ještě ve velikosti 40, když ostatní měli odost větší nohu než já a to mám přes 170cm výšku ale nohy mám vcelku malé. Matka to neřešila, mě se neptala a koupila mi dámské holinky. Se říkalo, že kdo jak má velkou nohu, tak má velkého pindoura, možná právě proto byli ještě víc zvědavy

luci (Ne, 14. 7. 2019 - 08:07)

A jak ten výkon působil na tvoji psychiku ? Vyrovnal jsi se s tím , nebo to tebou otřáslo a sex ti zprotivilo?

Quido (So, 13. 7. 2019 - 23:07)

A ještě jsi zapomněla zdůraznit, že ten honič to chtěl vědět víc než ti dva jeho pomahači ;)

luci (Ne, 14. 7. 2019 - 00:07)

Máš pravdu , ten byl určitě iniciátorem akce a proto věděl co chce klukovi udělat . Ti dva to možná zjistili až mu vzal penis do ruky a začal ho povzbuzovat , ti dva pomocníci ho drželi protože zřejmě chtěli výsledek jeho počínání vidět . A jeden z těch pomahačů přitom sám ejakuloval .

Quido (St, 10. 7. 2019 - 21:07)

Jinak v případě toho kluka je samozřejmě riziko, že pokud to bude chtít říct někomu dospělému, asi se tomu dospělému nebude příliš chtít to jakkoli řešit. Ani jeho rodičům, ani učitelům, a už vůbec ne třeba nějakému dětskému či dorostovému lékaři, či policii. Pohodlnější, než se dostat do případného konfliktu s rodiči těch útočníků, bude udělat z Brita blba, nebo to celé rychle jinak zavést do autu, a dál se tím nezabývat.

Brit (St, 10. 7. 2019 - 21:07)

Stalo se mi to v prvaku na střední. Chodili jsme jako na praxi čistit chmelnici, vybírat kameny a trhat plevele. Matka mi koupila dámské holinky a ostatní kluci měli obycejne panske holiny, takovy pracovni nebo klasický černý gumaky a jen já tam byl v dámských holinkach do špičky. Druhý den sem je měl od kluků nahazeny v kanalkuna curania zjevně pocurany. Další den mi na ně nakreslil dámské přirození lihovkou a další den je napadlo zjistit zda mám pindoura a jak dlouhého. A dopadlo to jak to dopadlo.

luci (St, 10. 7. 2019 - 23:07)

Takže ten co byl zvědav na tvůj penis a měl potřebu ti ho vyhonit do ejakulace byl iniciátorem akce a ti dva mu jen asistovali ?

Brit (Čt, 11. 7. 2019 - 05:07)

Nejspíše ano, on rozhodl o tom, že mi ho postaví a asi netušil, že se udělám

luci (Pá, 12. 7. 2019 - 00:07)

Ale hochu on to dobře věděl a protože ho vzrušuje osobně někoho přivést k ejakulaci , tak to inicioval. Klukovi lze odebrat semeno i když nechce , zrovna tak bývá oplodněna žena když nechce.

Quido (Pá, 12. 7. 2019 - 11:07)

To asi ano. Honí-li kdo nějakému středoškolákovi penis, těžko může očekávat, že se nakonec nedostaví obvyklá fyziologická reakce. Nicméně ten honič cizího penisu mohl špatně odhadnout načasování ejakulace své oběti, a proto si potřísnil oděv. Další věcí je samozřejmě též to, že jeho oběť ho neměla důvod předem varovat.

Reklama

Přidat komentář