Reklama

znásilnění

Brit (So, 13. 7. 2019 - 15:07)

Erekce se dostavila během chvíle, nešlo to ovládnout. Jak jsem psal, měl jsem s tim a dodnes mám docela boj, protože sem hodně vzrusivy. Dvakrát pp sobě na preventivkach se mi postavil při kontrole, prostě mi stačí málo a už stojí.

Quido (So, 13. 7. 2019 - 16:07)

A jaké jiné podněty nebo situace tě vzrušují, ještě kromě těch, kdy tě někdo nutí, aby ses před ním obnažil?

Brit (So, 13. 7. 2019 - 15:07)

Jsem hetero. Nic méně asi je pravda, že sem tomu přispěl, nebo spíš jak sem psal moje matka. Nechtěla kluka a podle toho mě oblékala. Je nejvíce vyprovokovaly ty moje holinky. A možná i můj vzhled, celkově. Řešili, zda nejsem holka co vypadá jak kluk a podobně. Všichni měli montérky nebo volný tepláky a já tam trávil čas v uplych teplakach a holinkach do špičky

luci (So, 13. 7. 2019 - 23:07)

Takže jsi jim svým oblečením a vzhledem dal záminku ,aby se podívali jestli si kluk . A když zjistili že ano , tak chtěli vědět jestli už máš sperma a to jinak zjistit nejde .

Brit (Ne, 14. 7. 2019 - 07:07)

Nejspíše ano, nejvíce jim trnem v oku byly ty moje holinky, ještě ve velikosti 40, když ostatní měli odost větší nohu než já a to mám přes 170cm výšku ale nohy mám vcelku malé. Matka to neřešila, mě se neptala a koupila mi dámské holinky. Se říkalo, že kdo jak má velkou nohu, tak má velkého pindoura, možná právě proto byli ještě víc zvědavy

luci (Ne, 14. 7. 2019 - 08:07)

A jak ten výkon působil na tvoji psychiku ? Vyrovnal jsi se s tím , nebo to tebou otřáslo a sex ti zprotivilo?

Quido (So, 13. 7. 2019 - 23:07)

A ještě jsi zapomněla zdůraznit, že ten honič to chtěl vědět víc než ti dva jeho pomahači ;)

luci (Ne, 14. 7. 2019 - 00:07)

Máš pravdu , ten byl určitě iniciátorem akce a proto věděl co chce klukovi udělat . Ti dva to možná zjistili až mu vzal penis do ruky a začal ho povzbuzovat , ti dva pomocníci ho drželi protože zřejmě chtěli výsledek jeho počínání vidět . A jeden z těch pomahačů přitom sám ejakuloval .

Quido (St, 10. 7. 2019 - 21:07)

Jinak v případě toho kluka je samozřejmě riziko, že pokud to bude chtít říct někomu dospělému, asi se tomu dospělému nebude příliš chtít to jakkoli řešit. Ani jeho rodičům, ani učitelům, a už vůbec ne třeba nějakému dětskému či dorostovému lékaři, či policii. Pohodlnější, než se dostat do případného konfliktu s rodiči těch útočníků, bude udělat z Brita blba, nebo to celé rychle jinak zavést do autu, a dál se tím nezabývat.

Brit (St, 10. 7. 2019 - 21:07)

Stalo se mi to v prvaku na střední. Chodili jsme jako na praxi čistit chmelnici, vybírat kameny a trhat plevele. Matka mi koupila dámské holinky a ostatní kluci měli obycejne panske holiny, takovy pracovni nebo klasický černý gumaky a jen já tam byl v dámských holinkach do špičky. Druhý den sem je měl od kluků nahazeny v kanalkuna curania zjevně pocurany. Další den mi na ně nakreslil dámské přirození lihovkou a další den je napadlo zjistit zda mám pindoura a jak dlouhého. A dopadlo to jak to dopadlo.

luci (St, 10. 7. 2019 - 23:07)

Takže ten co byl zvědav na tvůj penis a měl potřebu ti ho vyhonit do ejakulace byl iniciátorem akce a ti dva mu jen asistovali ?

Brit (Čt, 11. 7. 2019 - 05:07)

Nejspíše ano, on rozhodl o tom, že mi ho postaví a asi netušil, že se udělám

luci (Pá, 12. 7. 2019 - 00:07)

Ale hochu on to dobře věděl a protože ho vzrušuje osobně někoho přivést k ejakulaci , tak to inicioval. Klukovi lze odebrat semeno i když nechce , zrovna tak bývá oplodněna žena když nechce.

Quido (Pá, 12. 7. 2019 - 11:07)

To asi ano. Honí-li kdo nějakému středoškolákovi penis, těžko může očekávat, že se nakonec nedostaví obvyklá fyziologická reakce. Nicméně ten honič cizího penisu mohl špatně odhadnout načasování ejakulace své oběti, a proto si potřísnil oděv. Další věcí je samozřejmě též to, že jeho oběť ho neměla důvod předem varovat.

luci (Pá, 12. 7. 2019 - 12:07)

To je pravda , proč by varoval někoho kdo mu dělal násilí. Ale honič byl zřejmě uspokojený , dosáhl toho co potřeboval .

Quido (Pá, 12. 7. 2019 - 17:07)

To je relativní. Dosáhl v dané situaci fyziologicky logického výsledku, a podařilo se mu - v koordinaci s ostatními dvěma zm*dy - kohosi k čemusi přinutit. Zda z této a podobných situací čerpal (nebo dokonce ve vzpomínkách stále čerpá) nějaké extra euforické pocity, to je otázka.

luci (So, 13. 7. 2019 - 00:07)

Řekla bych že ano a bude se snažit takovou akci znovu uskutečnit . Je to pro něho vzrušení z nadvlády nad někým a následuje uspokojení z tohoto výkonu na bezbranném člověku.

Quido (So, 13. 7. 2019 - 14:07)

Třeba ano, ale je otázka, do jaké míry může být taková seberealizace kvalitní, a zda má smysl ji někomu závidět. Myslím, že je celkem jasné, že pokud někomu podobná sexuální záliba, založená na nedobrovolné účasti druhé strany, vydrží až do dospělosti, pak se nejlépe realizuje v nějakém vězeňském prostředí. Respektive je i velká šance, že pokud někdo v dospělosti takovouto zálibu systematicky provozuje na svobodě, nakonec se právě kvůli ní do vězení dostane. Pokud se však někdo takto projevuje v pozdní pubertě nebo rané adolescenci, je ještě nemalá šance, že se později naučí sexuálně uspokojovat nějakým konsenzuálním a legálním způsobem.

Chris (Pá, 12. 7. 2019 - 16:07)

Já myslím, ze jako varování muselo postačit, to že me mají nechat být. Ve výsledku měl jeden z těch co mě drželi flek v rozkroku. Zjevně ho to taky dost rozhodilo, koukat na honeni neciho pindoura.

luci (Pá, 12. 7. 2019 - 16:07)

Tak se mu to také líbilo , jako tomu vykonavateli a vzrušením pustil semeno.

Reklama

Přidat komentář