Reklama

znásilnění

luci (Pá, 12. 7. 2019 - 12:07)

To je pravda , proč by varoval někoho kdo mu dělal násilí. Ale honič byl zřejmě uspokojený , dosáhl toho co potřeboval .

Quido (Pá, 12. 7. 2019 - 17:07)

To je relativní. Dosáhl v dané situaci fyziologicky logického výsledku, a podařilo se mu - v koordinaci s ostatními dvěma zm*dy - kohosi k čemusi přinutit. Zda z této a podobných situací čerpal (nebo dokonce ve vzpomínkách stále čerpá) nějaké extra euforické pocity, to je otázka.

luci (So, 13. 7. 2019 - 00:07)

Řekla bych že ano a bude se snažit takovou akci znovu uskutečnit . Je to pro něho vzrušení z nadvlády nad někým a následuje uspokojení z tohoto výkonu na bezbranném člověku.

Quido (So, 13. 7. 2019 - 14:07)

Třeba ano, ale je otázka, do jaké míry může být taková seberealizace kvalitní, a zda má smysl ji někomu závidět. Myslím, že je celkem jasné, že pokud někomu podobná sexuální záliba, založená na nedobrovolné účasti druhé strany, vydrží až do dospělosti, pak se nejlépe realizuje v nějakém vězeňském prostředí. Respektive je i velká šance, že pokud někdo v dospělosti takovouto zálibu systematicky provozuje na svobodě, nakonec se právě kvůli ní do vězení dostane. Pokud se však někdo takto projevuje v pozdní pubertě nebo rané adolescenci, je ještě nemalá šance, že se později naučí sexuálně uspokojovat nějakým konsenzuálním a legálním způsobem.

Chris (Pá, 12. 7. 2019 - 16:07)

Já myslím, ze jako varování muselo postačit, to že me mají nechat být. Ve výsledku měl jeden z těch co mě drželi flek v rozkroku. Zjevně ho to taky dost rozhodilo, koukat na honeni neciho pindoura.

luci (Pá, 12. 7. 2019 - 16:07)

Tak se mu to také líbilo , jako tomu vykonavateli a vzrušením pustil semeno.

Brit (Pá, 12. 7. 2019 - 17:07)

Ale úplně bez pomoci, pridrzoval mě a najednou bylo vidět, ze se udělal. A to téměř zároveň semnou.

Brit (St, 10. 7. 2019 - 13:07)

Oni řešili jak na tom jsem a že se podívají. Nebyl jsem zrovna moc obdařen. Tak mě svlikly tepláky a slipy. Obojí mi stáhli až ke kolenum a jeden mě za něj tahal a smáli se. Pak řek, že by mohli zkusit, jak bude velký, když se postaví a začal mi ho honit. Jenže já to neudržel a vystrikal se. Ještě jsem tak nechtěně postrikat i jeho, což ho dost vytocilo.

Nikolaj (St, 10. 7. 2019 - 20:07)

Pak jsem se probudil a pindík mokrý a slipy také proč asi ?

Brit (St, 10. 7. 2019 - 20:07)

Kéž by to byl jen sen... ale asi víte víc než člověk, který to zažil. No hádat se nebudu

Brit (Út, 9. 7. 2019 - 19:07)

Může se brát jako znásilnění i to, když mě kluci stáhly tepláky, slipy a vyhonili mi pindoura?

luci (Út, 9. 7. 2019 - 23:07)

Pokud jsi to nechtěl , tak ano .

Brit (St, 10. 7. 2019 - 04:07)

Nechtěl jsem, tak mě dva pridrzely a třetí mi stáhnul tepláky, pak slipy a začal mi ho honit až jsem se udělal.

luci (St, 10. 7. 2019 - 09:07)

Potom to bylo klasické znásilnění .

Quido (St, 10. 7. 2019 - 10:07)

To si nejsem tak jistý. Neobnáší znásilnění nutně i penetraci? Není pouhé dotýkání se genitálií a navozování případných ejakulací spíše "jen" omezováním osobní svobody?

luci (St, 10. 7. 2019 - 10:07)

Násilná manipulace s pohlavím jiné osoby je znásilněním . Ženu můžeš také znásilnit zaváděním jakéhokoliv předmětu do pochvy , nemusí to být penis .

Quido (St, 10. 7. 2019 - 11:07)

A bezpenetrační dráždění klitorisu proti vůli jeho majitelky, vedoucí ke zvýšenému vyměšování jejího poševního sekretu, je taky samo o sobě znásilněním?

luci (St, 10. 7. 2019 - 18:07)

Pro kvalifikaci znásilnění není nutné vstřiknout sperma .

Quido (St, 10. 7. 2019 - 21:07)

To se mi při všem respektu nejeví jako moc relevantní reakce. V případě toho kluka šlo jistě o závažné sexuální zneužití, jistě šlo o protiprávní čin, ale jeho přesnou právní kvalifikací si vůbec nejsem jistý. Šlo určitě o násilné navození jeho ejakulace proti jeho vůli, ale spíše než na znásilnění bych jako právní laik myslel na to omezování nebo zbavení osobní svobody. Podobně jako by jím asi bylo i to násilné, ale nepenetrační dráždění ženského klitorisu, stejně jako třeba prsou nebo jakékoli jiné senzitivní části těla. Znásilnění podle mě musí obnášet nějakou formu násilné, nekonsenzuální, či jinak neoprávněné penetrace nějaké tělní dutiny, zejména vaginy nebo konečníku, případně i úst.

Brit (St, 10. 7. 2019 - 19:07)

Tak já se vystrikal, ikdyz jsem to nechtel. Pak mi ještě vyhrožoval, že mu to zaplatím a nebo že to donese k nám ať mu to máma vypere

Reklama

Přidat komentář