Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

Simona (Pá, 12. 7. 2019 - 06:07)

Pavli, to ti na ten prostředníček, když si ho tak měla umístěný, přímo musel týct sekret. Cítilas, jak to máš všechno mokrý pod kundičkou?

Pavlína (Pá, 12. 7. 2019 - 09:07)

Jéžiši to byla dneska onanie. Ukazovákem jsem honila, prostředníček druhé ruky počítal stahy a přímo na něj tekl sekret. Byla jsem z té kundy mokrá, jak už dlouho ne. Prostředníček jsem si ale potom neutírala. Položila jsem jej na nos a pomalu jej posunovala tam a zpátky přes nosní dírky.

Zuzča (So, 13. 7. 2019 - 06:07)

Chtěla bych být tím prostředníčkem.

Pavlína (So, 13. 7. 2019 - 07:07)

No tak to by sis užila. Úplně bys šílela blahem. Dokonale bys cítila stahy mojí kundy. Ani jeden stah by ti neunikl. A jak bys byla od mýho sekretu mokrá. A všechno bys dýchala, celou mou kundičku bys vdechovala. A ještě bych sevřela svoje stehna a pořádně bych tě přidusila. Aby ses mě hezky nadýchala.

Helča (Čt, 11. 7. 2019 - 12:07)

Je mi moc málo, skoro 16, ale dělám si to už tak pět let. Orgasmus mám od začátku honění tak do štvrt hodiny a stahů přes dvacet.

Zuzča (Čt, 11. 7. 2019 - 12:07)

Je to zajímavý ale taky jsem nikdy nespočítala kolik mám při orgasmu stahů. Bude to určitě kolem dvaceti, nebo ještě o deset víc, jak pořád prstem prejíždím po poštěváku. Možná ještě o něco víc. Totiž hned po prvních stazích se to těžko počítá. Je to velice intimní záležitost. Ale zjistím si to.

Pavlína (Čt, 11. 7. 2019 - 12:07)

Záleží to na mojí náladě. Večer už na to ani nemám chuť. Za ten školní den už toho mám většinou tolik, že i když bych se začala uspokojovat, tak moc nic by mi to nepřineslo a jen bych se cítila nespokojená a špinavá. Takže si počkám zas až na to nadržení. Většinou se udělám do půlhodiny, ale při pomalejším dráždění. Nic nikdy neuspěchávám. A víš, že ještě jsem se nikdy nedopočítala kolik mám stahů? Řekla bych že přes dvacet, ale nevím to jistě. Dnes, spíše zítra je spočítám.

Simona (St, 10. 7. 2019 - 15:07)

Ještě jsem v zaměstnání, v knihovně a při sporých pročítáních příspěvků jsem často musela mít ruku mezi nohama. Aspoň pár vteřin se podráždit. Nemůžu se dočkat, až budu doma a večer ve své postýlce.

Zuzča (St, 10. 7. 2019 - 17:07)

Ty jsi, Simonko, sama? Nečeká tě někdo doma?

Simona (St, 10. 7. 2019 - 17:07)

Rodiče. Ti bydlí v polovině domku.

Lenka (St, 10. 7. 2019 - 14:07)

Je tu někdo,kdo si to u čtení těchto zpráv dělá? Já ano! :D

Martin (So, 12. 6. 2021 - 19:06)

I Já si to dělám...je to vzrušující:)

Klárka (Ne, 13. 6. 2021 - 10:06)

Martine, nejsi jediný pro koho je to vzrušující. Mám syna, je v půli puberty a už přes rok, nebo skoro rok a půl se znásilňuje. Nikdo by neřekl, že má ponětí o něčem takovém jako je sex. Takovej nevinnej blonďáček. Ale opak je pravdou. Sleduju ho a vím že má v hlavě jenom ten sex. Co ejakulací už má za sebou. Šíleně mě to vzrušuje.

Simona (Pá, 19. 7. 2019 - 09:07)

Leni a jak často si to děláš. Jsi zvyklá jenom na onanii?

Kája (Po, 15. 7. 2019 - 02:07)

Vždy. :D

Eva (Čt, 11. 7. 2019 - 09:07)

Některý příspěvky jsou hodně dráždivý. Za ty dva dny, co to tady sleduji, jsem se uspokojila jednou. Dnes ve čtvrtek to už nevydržím. Jsem na brigádě v McDonald a směna mi končí až večer. Už teď jsem nadržená a to musím obsluhovat lidi, starat se o čistotu na zahrádce. Teď byla pauzička a jdu zase na plac

Tamara (Čt, 11. 7. 2019 - 10:07)

Taky to znám. U podobné společnosti jsem byla zaměstnaná už od čtrnácti. Ale všechno bylo v pohodě, zaměstnavatel mi říkal, ať se ničeho nebojím. A tak jsem u velmi zavedené společnosti u nás připravovala burgry a už třetí rok to, za slušné peníze dělám dodnes. Jak už zde předemnou někdo psal, jsem i já lesbinka. A přes všechnu tu práci u burgrů, sleduju jen dívky, od čtrnácti až kousek nahoru. To je prostě moje.

Zuzča (St, 10. 7. 2019 - 16:07)

Semtam si to přečtu a taky už to nemůžu vydržet. Domů se dostanu až před půlnocí. To už budu moc unavená. Ale vím, že ráno v sedm budu tak nadržená, že po probuzení si to hned začnu dělat.

skákačka (Po, 8. 7. 2019 - 23:07)

Mám ségru, dnes už je to dospělá žena a ta když byla malá tak normálně nadskakovala kdykoliv se jí zachtělo. Nejvíc však skákala v noci před spaním. Dala si ruku mezi nohy, na ní si lehla a potom zadkem nadskakovala. Ruka jí zaručeně musela fest dráždit poštěváček o tom není pochyb, protože nejraději to dělala v teplácích nebo přes pyžamo. Před kundičkou měla docela slušnou bouli, jednou jsem ji to vyčetl a to byl rachot. Dokonce se ji zastala i máma. No a dnes má dvě děti, takže bez vážnějších následků :-)

Véna (Út, 9. 7. 2019 - 05:07)

To znamená že si to dělala rukou zezadu? Teda prstama. Ta to musela prožívat. Musela být úplně v extázi. Kolik jí tenkrát bylo?

Reklama

Přidat komentář