Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Touha (St, 10. 7. 2019 - 15:07)

Že ty si myslíš, že nick Libor je ten z té zdejší pohádky? Mladý, svalnatý lehce perverzní muž zamilovaný do čůrající holky? :))) Nic ve zlym

Mila (St, 10. 7. 2019 - 16:07)

Omlouvám se ale tohle jsem nepochopila.

@ (St, 10. 7. 2019 - 14:07)

To by mne zajímalo jak waco pozná fejk od skutečnosti. Já to neumim. Ale co se týká příběhu fakt bomba.

e vliv (St, 10. 7. 2019 - 15:07)

Já pochyboval mnohokrát, proto jsem se rozhodl, že si to ověřím. Buď v Mikulášovicích nebo v Mimoni. Johnovy příspěvky na mne vliv neměly. Přehlídl jsem je pouze letmo.

Tony (St, 10. 7. 2019 - 10:07)

Virtuál nejsem. Ve starém systému jsem tu měl uvedeno jak jméno, tak fotografii. Tu mám i na některých jiných fórech.

Hm (St, 10. 7. 2019 - 10:07)

Promiňte oba. Omlouvám se vám.

Touha (St, 10. 7. 2019 - 10:07)

Vůbec se neomlouvej, není za co. Já občas komunikuji s Tonym i emailem, teď se na to taky chystám, vadí mi, když zrovna jeho, strašně hodného člověka takhle drsně manipuluje

Hm (St, 10. 7. 2019 - 10:07)

Nakonec se ukáže,že o Tony je virtuál a bude to celý megaturbofejk na druhou.
Kikině,johnovi a touze veřím. Asi ženská intuice.
Ikdyby megafejk,tak ten příběh je životný a není terapií jen pro Libora ale i pro jiný,co se v podobných sr......nachází

Touha (St, 10. 7. 2019 - 10:07)

Ne ne, Tonda fejk není, jsme tu na Doktorce už roky ještě s pár lidmi, jím jsem si jistá. Ono je celkem jednoduché fungovat jako fejk na jednom vlákně, ale není jednoduché a ani nemá smysl fungovat tak na celé Doktorce a dlouhé roky. Jinak pokud to zde někomu slouží jako terapie, tak to je dobře.

Tony (St, 10. 7. 2019 - 09:07)

Milý ikk., ty pro mne existuješ stejně jako tento "Jakub" Stoprocentně autentická je tu pro mne pouze Touha, možná i Kikina nebo John. Pište si tu ty své báchorky dále.

Doktor (St, 10. 7. 2019 - 10:07)

Ano,to souhlasí

Gita (St, 10. 7. 2019 - 09:07)

Jste tu! :-) :-) Skvělé !

Jana (St, 10. 7. 2019 - 08:07)

Holky,příjemný den s Ťufíkem! :-) :-) :-) :-) :-)

@ (St, 10. 7. 2019 - 08:07)

Holky - palec hore !!!

Klára (St, 10. 7. 2019 - 08:07)

Dnes jsme se vzbudily kupodivu tím, že Ťufík kolem sedmé začal vydávat slabý písklavý zvuk a tak jsem měla s Nikolou hned starost, jestli mu něco není, ale pak přestal. Je to kluk a třeba volá samičku. Ten původní Ťufík to taky někdy dělal. Jestli bude pištět i dál,tak ho budeme dávat na noc do kuchyně nebo do chodby. Hned jsme udělaly čůrání a venku je chladno a tak jsme použily nočník a opět nám postačil najednou ikdyž byl skoro plný celý. Nejvíce jsem tentokrát čůrala asi já, protože jsem se už převalovala nějakou chvíli v posteli, protože pipinka hlásila, že se jí chce nutně a Miška a Nikola čůraly tak stejně,ale stejně podezřívám ségru,že když viděla plný nočník tak to trochu stopla,protože jí pipinka ještě čůrala skoro naplno a pak nic. No tak ten zbytek už v sobě vydrží a když tak půjde čůrat dopoledne dřív než my nebo to dočůrá v koupelně až si bude čistit zuby.Mamča je už vzhůru a slyším v kuchyni nějaký zvuky,tak tam půjdeme a dáme snídani. Včera Miška dala skype s mamčou . Ona má o ní starost,ale zjistla,že jsme celkem v pohodě a tak ještě mluvila s mojí mamčou a já bych si jen moc přála, aby tady Miška byla co nejdéle. Mamča bude muset příští týden odjet do Mimoně kvůli práci a zboží na dva dny tak ji se snažíme přesvědčit,že nás tady může nechat do rána a máme tady dobrou sousedku a na ní i telefon a tak to bude dobrodružný. Budeme se bát,a v noci nevystrčíme z hlavních dveří na zápraží ani nos ani palec u nohy.Kdyby přijel Libor bylo by to lepší, ale to se ještě uvidí. On teď má hodně práce ale říkal, že koncem července nebo první týden v srpnu by se mu to hodilo více,tak uvidíme a jdeme si dát teď něco dobrého.

hele (St, 10. 7. 2019 - 00:07)

to už přeháníš autore :))

Monika (St, 10. 7. 2019 - 00:07)

Já bulím taky, ale pro Libora. Za jeho lepší żivot. Ano piš,určitě,ráda bych, se s tebou setkala je-li to možné a pomohla ti pokud bys byl ochoten.

Jana (St, 10. 7. 2019 - 00:07)

Klárko, Miško, Nikolko, Ťufíku, Mamčo, Libore......já vás miluju a teď píšu a u toho bulím jako kráva. A moc prosím jako když prosila Klárka a plakala když jí bylo smutno a byla zoufalá. ...žijte dál váš úžasný příběh. Jste v mém srdci jako trvalá neskutečně krásná hodnota a já propláču pro vás ještě mnoho slz jestli bude konec.Opravdu prosím a nestydím se za tento příspěvek.

Míla+ Tony (Út, 9. 7. 2019 - 22:07)

No tak Tony v tomto s tebou zásadně nesouhlasím. Je vidět, že nemáš sebereflexi a cit pro Liborův problém. Buď ho opravdu nemáš nebo jsi zažil podobné veči a nelze o nich mluvit. Není tento příběh tak trochu i zrcadlovým odrazem tvých nezpracovaných odkazů z minulosti?

a (Út, 9. 7. 2019 - 22:07)

Jaký má Libor problém. Podle mě je to muž středního věku, který zde pikantně vzpomíná. O jeho problému nebylo nic řečeno

Reklama

Přidat komentář