Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Tony (Čt, 11. 7. 2019 - 18:07)

Ahoj, jsem alkoholik s natrženou ledvinou, kdysi jsem volal Hvězdounovi a prosil ho o svou pozornost, vyjel jsem po něm. Ale on mě odmítl. Od té doby nemam rád homosexuály. Trpím nadváhou a nedokáži se ovládat. Stojím daňové poplatníky statisíce korun ročně. Jsem nemehlo a všichni v mém okolí to vědí. Váš Tonda Vlas.

Tony (Čt, 11. 7. 2019 - 15:07)

Někdo tu zase něco napsal pod mým jménem. Je to sice pravdivé ale není to ode mne.

Tony (Čt, 11. 7. 2019 - 15:07)

Hvězdoun alias Kešumandle, Jirka nebo mulit nebo pozorovatelník nebo Neprihlaseny, měl svou manželku, mladého boučka. Jestli si ho platil nebo neplatil nevíme. Každopádně mě pomlouvat na Granosalis a já tam nemohl reagovat, vyzval jsem vlastníky webu, aby to smazali, ale nic se nestalo. O Hvězdounovi píše místní multinick z OsAcr pravdu, je to psychopat. A píší to o něm toli, já, multinick i lidé na granosalis.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 14:07)

jarda = karel = všecko další = jeden a ten samý, snad už to pochopila Touha. Další komentáře nečtu. Užijte si to tu s multinickem Bela Buzoši, Jeronýmek, Azazel atd. Pěkné koupání ve sračkách magora, který vysadil prášky. Baj baj.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 14:07)

Jsi nula, co proseděla celý život v místnosti u počítače. A vypadnou z tebe jenom sračky.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 14:07)

Máš v hlavě fakt nasráno.

Karel (Čt, 11. 7. 2019 - 14:07)

Jo jo, i Wollek psal o Hvězdounovi, že je psychopat. Ale i toli z OSACR.cz psal Hvězdounovi, že je psychopat a BEZMOZEK. Tam chodil Hvězdoun jako mulit :)

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 14:07)

Ale Wolek ti dal košem a odhalil tvůj plagiát. Jsi prostě nula.

Karel (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

No jo, to vážně psal Myslivec Nepřeihlášenému, tedy našemu Jiříkovi Hvězdounovi! To je hustý! Ale navíc mu to psal i Wollek. Hezky Jardo :)))

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

Wolleka jsi chtěl sbalit na osacr i na granosalis jsi mu lez do zadku. Ty jsi buzík a ještě k tomu slizký. Zalez buzíku na to tvoje forum.

Jarda (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

Granosalis : "Vložil: Myslivec v Sobota, 06. leden 2018 @ 20:38:32 CET (O uživateli | Poslat zprávu) ) Máš to těžký, ty vlastně nevíš čí jsi. Odevšad tě vyhazují. Vyhazují tě z ateistických webů, vyhazují tě z křesťanských webů, vyhazují tě homosexuálové, vyhazují tě heterosexuálové. Vyhledej již konečně odbornou lékařskou pomoc, neboť dle tvého vyjadřování jsi jasný psychopat a paranoik, a kdo ví co ještě. Považuji tě za duševně nemocného člověka, a proto se s tebou o diskusi nesnažím, je to marnost. Takže pro tvé dobro, zajdi si na psychiatrické vyšetření. Udělej to pro sebe, nám zde o tom ve svým sebezpovědích psát nemusíš."

http://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2470716&mode=nested&order=0&thold=0

Jarda (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

To víte, že Hvězdouna mají za psychopata nejen ateisté, ale i Wollek a další na Granosalis?

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

nepíše tu žádný jarda, ani karel, ale pořád ten stejný magor, co je posedlý buzíky a bradami

Rakato (Čt, 11. 7. 2019 - 14:07)

Takový cirkus tu už dlouho nebyl. Hlavně klid.

Karel (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

To ty jsi chodil k exorcistům se nechat léčit :) ty vědo :)

Karel (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

Gayové mají deprese podle výzkumů, zatímco já schizofrenii nemam :)

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

Takové schizofreniky by měli chovat v klecových lůžkách. A taky by z tebe měl nějaký exorcista vyhnat démony, co tě ovládají.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

Úzkosti - ty jsi chodící úzkost a deprese. Schizofrenici často končí sebevraždou. Jsi marný a trapný.

Karel (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

A ten zbytek to akorát tají, homoušové mají úzké brady jak píše Jarda a navíc jsou nemocní psychicky. Výzkumy to ukazují.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

Nech se vyšetřit, magore a než začneš psát sračky o tématu, kterému nerozumíš - hudbě, tak si dej studenou sprchu. Ty jsi bába. Báby nejdříve píšou a teprve potom myslí.

Reklama

Přidat komentář