Reklama

Líbí se mi sešmajdané tenisky.

Autor diskuse
Mike

Ahoj, líbí se mi když má někdo sešmajdané tenisky na patách směrem dovnitř, kotníky vbočené k sobě, nohy mírně do x a špičky vtačí k sobě, prostě tak trochu nenormálně :-) Když nahodou  někoho s takovýma botama  a nožkama potkám, musím na něj koukat a  rád bych se v jeho botách prošel. Já sám je taky tak mírně mám. :-)

Chris (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

Já ne, jedny holinky mám velikost 40 a druhý 41. Jinak tenisky převážně 41. A nejvíc nosím takový s tou gumovou špičkou typu convers.

Mike (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

To je super, na tehle botkách typu converse je krásně ostře udělaná podrážka, žádné zakulacené hrany na došlapové straně, tak je na ni docela brzo pozorovatelné to sešmajdání. To miluju. Mám v téhle VULC podrážce jedny bozky DC a to je nádhera.

Mike (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

To je super, taky mám některé i 41.

Mike (Čt, 11. 7. 2019 - 10:07)

Tak to je super, jak velký nosíš, já 42 - 43.

Chris (Čt, 11. 7. 2019 - 12:07)

No to já mám jen velikost 41.

Mike (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

Mohli bysme vyměnit třeba fotky našeho smajdání? ;)

Mike (Čt, 11. 7. 2019 - 01:07)

Holínky moc nemusím, ty na ulici nejsou moc k vidění. Když máš tak jetý holínky, tak i normální botky musis mít stejně jetý, ne?

Chris (Čt, 11. 7. 2019 - 05:07)

Já je docela nosím. Mám dvoje holinky. Tenisky mám taky sesmajdane ale min, protože stridam troje a pokud jsou podmínky obuji holinky.

Chris (St, 10. 7. 2019 - 21:07)

Já mám stejně sesmajdane holinky z vnitřní strany

Mike (St, 10. 7. 2019 - 21:07)

Ach jo, zase jsem tu sám. :-(

Mike (Ne, 16. 6. 2019 - 21:06)

Fakt nikdo? :-(

Mike (Út, 21. 5. 2019 - 22:05)

Nikdo další? :-(

eM (Ne, 12. 5. 2019 - 10:05)

V dnešní době se mi zdá, že každý řeší druhého, co má na sobě místo, aby se každý staral radši sám o sebe a své starosti.

Mike (Čt, 9. 5. 2019 - 13:05)

Jo, taky mám výstelku kolem opatku uvnitř boty celkem rychle vydřenou. Jak se začíná ukazovat lehce prodřené misto, tak to vždy zpevňuji průhledným lepidlem (chemopren-obuv) a pak to drží téměř na věky. :-)

eM (Pá, 10. 5. 2019 - 05:05)

Taky možnost jak tento problém vyřešit. Nebo lze použít ortopedické vložky, ty však sám nepoužívám, moc jim nedůvěřuji. Ale jako kluk na škole sem měl kámoše, co je musel nosit na doporučení lékaře. Pamatuji si, že mu je rodiče dokonce lepili k porážce bot, aby je nemohl vyndat. Vždy mě prosil, abych mu půjčil svoje boty, když byl u nás a šli jsme společně ven. Jenže jediný boty, který si mohl půjčit byly moje holinky, protože ty jsem měl vždy minimálně o číslo o větší než tenisky a on měl o číslo větší nohu nežli já. Takže než, aby nosil boty s vložkami, tak vždy, ikdyž bylo teplo strávil den v mých holinkách. Jediný problém nastal když jsem si je pak obul já a zjistil, že mi je úplně sešmajdal ke straně a vydřel vnitřek holin. Já v nich pak úplně plaval po něm, jak mi byly větší a sešlapane od něho víc než, bych to sešlapal sám. Možná i proto sem časem sám začal víc šmajdat, těžko říct. Dnes bych už rozhodně boty po nikom nenosil ale když jsme byli kluci, bylo nám to přeci jen jedno.

Mike (Pá, 10. 5. 2019 - 12:05)

Krásnej příběh :-)

eM (Ne, 12. 5. 2019 - 10:05)

Dnes už jen vzpomínka na dospívání. V podstatě jen střípek z toho co jsem zažil. V té době se neřešilo, co kdo nosí nebo má na sobě, jako dnes a půjčit si boty nebyl problém. Stejně je měl každý z vnitřní strany podepsané, takže se vždy vrátily svému majiteli.

eM (Čt, 9. 5. 2019 - 08:05)

Tak mě to přijde téměř normální. Oba dva s partnerkou máme takto sešlapané všechny boty co nosime a ona více nežli já. Díky tomu má častěji nové boty, hlavně tedy tenisky.

Mike (Čt, 9. 5. 2019 - 10:05)

Díky za příspěvek, to musí být nádherný pohled jít za vámi po chodníku. Aspoň tedy pro mně by to byl opravdu zážitek.

eM (Čt, 9. 5. 2019 - 13:05)

To věřím. Tak každému se líbí něco jiného. Já akorát vím, že díky tomu šmajdani se partnerce už i plátěné tenisky z vnitřní strany odlepily od podrážky. A vnitřek bot máme většinou oba sedřený. Od paty nohy se nám dělají vydřená místa ve vystýlce bot. Já to tak mam snad od skoly co pamatuji, proto mi to nepride nijak zvláštní, spíš naopak je to pro zlost, kdyz si tahle člověk ničí rychle obuv.

Reklama

Přidat komentář