Reklama

Muži a erotické pomůcky

Irena (Čt, 12. 9. 2019 - 16:09)

Ahoj holky používáte některá venušiny kuličky?Ráda bych je také vyzkoušela jaké to je?

Ludmila01 (So, 24. 8. 2019 - 21:08)

Vyzkoušejte při styku obojí současně. Partner ocení mnohem užší " průnik " a Vy si dopřejete dvojí penetraci :-)

Jolana (So, 24. 8. 2019 - 20:08)

Koupila jsem si ho na erosstar a také jsem si tam koupila super anální kolík.Manžel byl velice překvapený.

Ludmila01 (So, 24. 8. 2019 - 20:08)

Párové vibrátory jsou běžně v nabídkách sexshopů. Kupovala jsem ho na vibrátory online. Součástí je i dálkový ovladač. Skvělá pomůcka pro opravdu nové prožitky....pro oba. Vyzkoušejte i ve více polohách....

Ronda (Čt, 22. 8. 2019 - 17:08)

A kde sis ho koupila?Budu ráda za nějaký dobrý tip?

Jolana (Út, 20. 8. 2019 - 21:08)

Já jsem to také zažila a tak jsem vyrazila do sexshopu a koupila jsem si moc sexy prádýlko a manžel byl velice překvapený.

Ronda (Út, 20. 8. 2019 - 10:08)

Ahoj ráda bych oživila náš sexuální život.Není to jako dříve.Máte s tím někdo zkušenosti?Chci manžela překvapit.

Ludmila01 (Čt, 25. 7. 2019 - 11:07)

Dobrý den paní Jiřinou. Můžete si v podstatě vybrat z jakéhokoli sexshopu. Zásilka Vám přijde diskrétně zabalená, bez jakékoli " reklamy " aniž by bylo na pohled patrné, co se skrývá uvnitř. Nakupuji u 2-3 shopů z důvodu (ne)dostupného sortimentu a jsem naprosto spokojená. Přeji příjemný, slunný den. Ludmila

Jiřina (Pá, 19. 7. 2019 - 22:07)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Hodlám koupit nějaký sexuální hračky pro zpestření našeho sexuálního života. Jenže... do sexshopu se nechastám, nejlíp tak net. Tam bych si vybrala. S jakým shopem máte zkušenosti vy? Jde mi hlavně o diskrétnost.

Vadim (Pá, 19. 7. 2019 - 12:07)

Hodně takových věcí koupíš na www.erosstar.cz

Alice (Pá, 12. 7. 2019 - 18:07)

Na nudu chodím poměrně často a viděla jsem na přirození mužů i žen ledaco, erekční kroužek ale ne. Myslím ale, že by to bylo docela milé potkat takto ozdobeného muže.

Alice (Pá, 12. 7. 2019 - 18:07)

Na nudu chodím poměrně často a viděla jsem na přirození mužů i žen ledaco, erekční kroužek ale ne. Myslím ale, že by to bylo docela milé potkat takto ozdobeného muže.

Priapos (Pá, 12. 7. 2019 - 10:07)

Mám takový dotaz na ženy: Co vám prolétne hlavou, když někde (nuda pláž, sauna atd. ...) zahlédnete muže s erekčním kroužkem? (Mám na mysli takový ten "okrasný" lesklý kovový) Předem dík za inteligentní odpovědi

George39 (St, 10. 7. 2019 - 16:07)

Nejlepší hračka pro chlapy je vibrační kolík na dálkové ovládání. Koupil jsem ho na Wish.
A když má ovladač ještě v kapse partnerka,...
Dneska jsem sám a šel jsem s kolíkem nakoupit.
Je to pecka, když jsi na hraně orgasmu uprostřed supermarketů plného lidí.
A když máš na sobě trvale pás cudnosti tak už není vůbec nic poznat.

Erik (St, 10. 7. 2019 - 16:07)

Ahoj kde bych mohl koupit přítelkyni nějakou sexuální hračku?

Vadim (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

Budeš muset vyrazit někam do sexshopu a nebo se třeba podívat někde na netu.Je toho na trhu vážně plno.

Erik (Út, 16. 7. 2019 - 15:07)

Je mi to hodně trapné chodit do takévoho obchodu.

Jana (St, 10. 7. 2019 - 16:07)

Jestliže chceš můžu ti nějaké darovat,už je nepoužívám

Erik (Čt, 4. 7. 2019 - 23:07)

Ano, to je nejdůležitější. Opravdu o tom umět mluvit... Když to partněři dokážou, ten sex může být nesrovnatelně hezčí. Taky jsme si to doma vyříkali, řekli jsme si svoje představy, koupili nějaké hračičky a sex je najednou úplně o něčem jiném. Nejvíc miluju, když to manželce v rámci předehry udělám vibrátorem... To mám rád já i ona. Třeba teď ji chci zase překvapit novým kouskem https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/klasicke-vibratory/california-exotics-luxe-touch-sensitive-vibrator-telova

Tony (Čt, 6. 6. 2019 - 19:06)

Galatským 6, 12 Ti, kteří chtějí dobře vypadat před lidmi, nutí vás, abyste se dávali obřezat, jen aby nebyli pronásledováni pro kříž Krista Ježíše.

Reklama

Přidat komentář