Reklama

Pás cudnosti

mariand (Út, 9. 7. 2019 - 00:07)

Poznáte niekto stránky, kde sů zobrazené drobné tetovacie symboly na telo submisívneho manžela? Nie cucold. Prípadne pre dominantnú manželku, alebo prehľadné vysvetlenie zaužívaných symbolov. Napr, znak 'zelené v kartách' a v ňom Q,J,K,β,alfa,omega,femdom,dominant wife a pod. ? Chcem sa v tom zorientovať.

mariand (Po, 8. 7. 2019 - 22:07)

Pátram po názoroch iných manželiek, ktoré nemajú potrebu vladtniť manžela ako plaziaceho otroka, ktorého z rozmaru mučia, ale chcú si manžela prevychovať. Na všetko a bez reptania. Lebo si to tak prajú a sú presvedčené, že to tak má byť. A že to aj nakoniec vďaka vytrvalosti dosiahli. Chcem sa vnútorne pripraviť, aby som všetky jej postupy lepšie zvládal a dal jej nezávisle na mojej vôli to, čo práve bude odo mňa vyžadovať.

Návštěvník (Út, 9. 7. 2019 - 09:07)

Co tak nechat se úředně zbavit svéprávnosti?

luci (Út, 9. 7. 2019 - 23:07)

Uvědom si , že je to o deviaci a potom piš příspěvek !

mariand (St, 10. 7. 2019 - 00:07)

Luci, to patrili mne?

luci (St, 10. 7. 2019 - 01:07)

Ale ne , tomu s tou svéprávností.

láďa (Čt, 11. 7. 2019 - 21:07)

jsou tu zajímavé názory na pás cudnosti a i blbý příspěvky ale mám pocit že je to opravdu o hlavě a kdo chce nasadí a trochu i trpí nebo ne???já nevím ale po 30 letech soužití jsem zažil něco co se nedá popsat a to jen náhodnému setkání se z pásem cudnosti dnes jsi nedokážu představit jít na veřejnost bez pásu připadám si nahý poprvé to bylo na opak myslel jsem že všichni ví a koukají kdo z vás má podobné zážitky nebo zkušenosti??Jak jste vlastně k pasu cudnosti přišli?Internet?U mně složité a náhodné.

George39 (Čt, 11. 7. 2019 - 23:07)

Já jsem zkušel nosit plastový pás ještě před svatbou. Vždy šlo max o týden, protože jsem neměl komu dát klíčky.
Manželku jsem na to připravoval postupně. Teď už se s tím smířila a dělá mi klíčnici.
Začínám jí dále přesvědčovat , aby se nechala za mojí přítomnosti někým ošukat.
Téma cuckold mě hodně vzrušuje.

luci (Čt, 11. 7. 2019 - 23:07)

Pokud jsi na to opravdu připraven zorganizuj scénu tak aby k tomu došlo . Toho mého to někdy dostane tak ,že se udělá když to vidí. Jednou mi po takové akci řekl :když jsem viděl jak se tomu klukovi co se držel tvých stehen zkroutila huba , vykulil oči a zavil jak pes bylo mi jasné ,že to do tebe udělal a já se udělal taky. Ale zažila jsem akci ,kde hoch machroval a když to chlap do jeho krasavice pustil a on viděl v její vagině jeho sperma , tak se sesypal.

mariand (Út, 9. 7. 2019 - 10:07)

Aj Ty patríš madzi tých, ktorí pás cudnosti videli len na obrázku? Popremýšľaj prečo si v tejto diskusii a čo Ťa vedie k reakciám. Pocity? No vidíš. Reaguješ na všetky témy, alebo len na pás?

mariand (Po, 8. 7. 2019 - 22:07)

Pre pochopenie. Ja svoju drahú polovičku vôbec nepociťujem ako svoju pani. Je to jednoducho moja manželka. A oslovujem ju zlattko, mojko a pod. A ona to aj tak chce. Len ma chce dostať do fázy, kedy budem výlučne koncentrovaný len na jej potreby. Moje prídu na rad, len keď to ona uzná za vhodné a pre mňa prospešné. Bez, alebo s maximálnym potlačením mojích nedostatkov voči nej ako je občasná drzá, alebo neúctivá odpoveď, poďakovanie, prijatie trestu bez náznaku prejavu odporu, stále poprosiť a pod.

mariand (Po, 8. 7. 2019 - 22:07)

Bol som fóre "cudnost.cz", ale mal som tam z tých príspevkov pocit, že diskutujúci pás cudnosti pre manžela ponímajú ako formu životného štýlu, ktorý tento pás v princípe zahŕňa ako hru. Ja to cítim trošku ináč. Že ho musím mať ako nevyhnutnú podmienku, aby som sa naozaj dostal tam kam chce manželka. V záujme spoločného dobra.

mariand (Po, 8. 7. 2019 - 00:07)

Ver mi Bobrík, že Ti rozimiem. Poznám mnoho ľuďí, ktorí za vrchol sexu a svojích zručností považujú kopulačné pohyby dnu a von, prípadne ručnú prácu. Ale to je v poriadku. Človeku, ktorý nikdy neochutnal melón, len ho mežno videl v obchode, tak prirodzene nemôže mať šajnu, že vo vnútri má inú farbu a o chuti ani nehovorím. Keby ho mal jesť tak ako ho vidí, tak sa nedivím, že ho nekúpi. Tak Vole.

George39 (Po, 8. 7. 2019 - 17:07)

Jestli chceš reálné zkušenosti, podívej se na www.cudnost.cz.
Např. Xenu a Tlapíka.

mariand (Po, 8. 7. 2019 - 21:07)

Zaujímajú ma predovšetkým názory a skúsenost reálnych dominantných manželiek. Nie z hľadiska potreby vlastniť nejakého otroka, ale naozaj prevychovať muža tak, aby to naozaj prijal ako dar a vnímal ako skutočné šťaste. Neviem, či sú na tomto fóre také manželky.

mariand (Po, 8. 7. 2019 - 00:07)

No jo. Možná máš pravdu. Ale myslím, že spíš ne. Je dodt inteligentní na to aby na sebe pustila takového vola jako jseš Ty. Alespoň podle Tvé prezentace. Promiň, teď z cela bez urážky. Podle tvého nicku máš zřejmne blízko k zvířecí říši. Jen teď neví, jestli místo toho bobríka bys nebylo pro Tebe lepši dosadit tam Tebou spomí aného vola. Diskutéŕi by si tē vēdeli lépe a hlavne reálnēji představit. Hezkej večer.

mariand (Po, 8. 7. 2019 - 00:07)

Ďakujem Luci. Nechcem to zastaviť. Manželke som sa dnes zdôveril so svojími úvahami. Povedala, aby som sa prirodzene poddal, že je to správne a tak to bude, že si je tým istá. Aby som sa skľudnil. A pitom normálne s radosťou povedala: zlatko, keď Ty si pri tom, keď sa vzpieraš taký rozkošný. Len príď domov. Nevydieraj ma citovo. Výprasky budú a basta. A ty vieš, že je to pre Tvoje dobro. Lebo Ťa ľúbim. Vzrušilo ma to. Ale to nie je podstatné. Urobilo mi to zvláštnu radosť. Takto to skôr vystihuje môj stav. A Luci, ešte raz ďakujem za Tvoje pre mňa poučné komentáre.

Čubina (Po, 8. 7. 2019 - 21:07)

Paní také trvá na výprascích, které mi dopřává pravidelně, ale fakt je takový, že po delší době uzamčení je rád přijmu, vždy se pak zklidním

mariand (Po, 8. 7. 2019 - 00:07)

Milý Quido. Neprináleží mi radiť Ti, lebo ma o to nežiadaš. Preto to ber ako tip na premýšľanie. Skús si doma napísať úvahu na tému "méta", druhú na tému "život" a tretiu na tému "moja životná méta". Až si to potom prečítaš a úprimne sa s tým stotožníš, potom už určite zvládneš aj úvahu na tému: prečo som ja taký nešťastný somár. Prepáč Quido, nechcel som Ťa uraziť. Miesto slovíčka "somár" doplň "vysoký a úžadný inteligent". Prajem pekný večer inteligent.

mariand (Ne, 7. 7. 2019 - 23:07)

Aj keď tú svoju submisivitu priamo cítim, vie to ešte v tejto fáze zastaviť a všetko ešte raz zvážiť? V hĺbke duše nič ne svojom rozhodnutí meniť nechcem, len mám strach z neznáma. Viem to ešte zastaviť? Tiež si mala v začiatkoch také úvahy?

Reklama

Přidat komentář