Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

Lukáš (St, 21. 8. 2019 - 12:08)

A jak bych ji měl pomoct?

Návštěvník (Ne, 18. 8. 2019 - 07:08)

Večer mě to několikrát napadlo, ale nevím jestli by souhlasila. Běžně se před sebou nestydíme, ale při tom, to nevím.

Jakub (Út, 13. 8. 2019 - 23:08)

Já si něco podobného prožil se svou sestrou, o 3 roky starší. Nejdřív potajmu pod dekou, oba jsme mysleli, že ten druhý nic neví. Později i bez deky, nakonec oba najednou před sebou. Bylo to krásně rajcovní, dnes si na to občas vzpomeneme.

Návštěvník (Po, 12. 8. 2019 - 13:08)

Je fajn, že dokážeš sestře vysvětlit holčičí věci. Jak jsi zaváděla řeč na to uspokojování se? Jak jsi poznala, že ji to zajímá?

Pavlína (Út, 13. 8. 2019 - 19:08)

Začala tím, že kluci od nich ze třídy přinesli kondomy. Tak jsme tak o tom kecaly. Já jsem se jako podivovala že až si ho ten kluk nasadí, tak jak to bude dělat. Bude si ten koneček nějak třít aby cítil příjemný pocit, stejně jako holky? Tak tak jsme o tom žvástaly a poznala jsem jak ožila, jak jí to zajímá.

Návštěvník (St, 14. 8. 2019 - 18:08)

Měla nějaké otázky, nebo jak jsi poznala, že ji to zajímá?

Pavlína (Pá, 16. 8. 2019 - 18:08)

Zavedla řeč na kluky, ptala se co z toho mají, jaký pocit a jak často. Prostě tak jsme kecaly tak uvolněněj. Poznala jsem, že tady toto ji bude ležet v hlavě.

Návštěvník (Pá, 16. 8. 2019 - 19:08)

Jak reagovala na tvé odpovědi?

Pavlína (So, 17. 8. 2019 - 12:08)

Poznala jsem, že to v ní vzbudilo dost zájem, ta klučičí onanie.

Zuzča (St, 10. 7. 2019 - 08:07)

Jsem na tom stejně. Fascinují mě holčičí nohy a hlavně stehna s rozkrokem. Chodím na vejšku a nemůžu se na kámošky a spolužačky vynadívat. Na ty jejich stehna.

luci (St, 10. 7. 2019 - 09:07)

No prostě jsi na holky , to se některým lidem stává . Ber to tak jak to je a netrap se tím .

Zuzča (St, 10. 7. 2019 - 13:07)

Jsem, od mala jsem byla na holky. Jen jsem si to nechtěla moc dlouho přiznat. Ale teď se bojím a nevím proč, navázat vztah s dívkou. Raděj na ni jen myslím a dělám si to sama. Mám strach že by mě odmítla, byť jsem snad pěkná. Prostě neodvážim se žádné dívence naznačit, že mám o ni zájem, že bych ji chtěla.

Bloňdas (St, 10. 7. 2019 - 09:07)

Měl jsem takovou přítelkyni asi před rokem. Úplně skvělá milenka. Po nějaké době jsem zjistil, že je úplně posedlá dívčími zadky a rozkroky. Ale, i když se to mnohdy nabízelo, tak nikdy s žádnou nic neměla. Poté odjela na studia do Anglie. Nedávno jsem se setkali a přišla s velmi krásnou dívkou. Takže nakonec přece jen u ní převážila její orientace. Škoda. Byla skvělá. Dnes mám novou partnerku, ale, myslím často na tu předchozí.

Arny (Út, 9. 7. 2019 - 11:07)

Pavli a co potom uděláš s tím prádýlkem. Jdeš ho oprat?

Pavlína (St, 10. 7. 2019 - 05:07)

Než ho operu, tak ještě se mi to prádýlko bude hodit. Ještě ho něco čeká. To bys rád věděl co, že?

Simona (St, 10. 7. 2019 - 16:07)

Asi vím, Pavlínko, co to tvoje prádélko čeká a taky i tebe. Aspoň já to tak dělám. Hned na to chuť není ale tak po půlhodince si svoje kalhotky nebo tričko přiložím na obličej, na ústa a na nos. A myslím na dívky ze škol, které jsem ten den viděla. Na jejich nohy a rozkroky.

Zuzča (Čt, 11. 7. 2019 - 05:07)

Taky to tak dělám. Už chvilku po uspokojení si, většinou kalhotky do kterých jsem vytekla, přikládám na nos, dýchám svůj sekret a toto mě zase šíleně vzruší. Pak si je vložím do úst a začnu sekret vycucávat. Buď si jím pak potřu obličej, nebo přidám do nějakého nápoje a tak. Skoro pokaždý to takto využiju. Jsem pak tak vzrušená, že stačí chvilka dalšího uspokojování a do minutky zase vyteču.

Pavlína (Út, 9. 7. 2019 - 00:07)

Tak kdybys i ležel vedle mě, tak bys ani nevěděl že si to dělám. Poštěváčka si dráždím spíš jemně, abych si to užívala a aby to co nejdýl trvalo. Ale ke konci taky už jedu na fest. Taky tím ukazovákem kmitám, těsně před začátkem vyvrcholení. To už bys poznal, že se se mnou něco děje.

Pavel (Po, 8. 7. 2019 - 07:07)

Chtěl jsem se zeptat holek, jestli je pro ně lepší ( pcitově), když masturbují před močením nebo po vymočení? Nebo v tom není rozdíl?

Pavlína (Po, 8. 7. 2019 - 10:07)

Mám vcelku tichej orgasmus, akorát při vyvrcholení to dýchání. Ale i to se snažím tlumit, protože spím v pokoji s o hodně mladší ségrou. Myslím však, že více si masturbaci užiju, když až po ní jdu na malou.

Reklama

Přidat komentář