Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

Pavlína (So, 13. 7. 2019 - 07:07)

No tak to by sis užila. Úplně bys šílela blahem. Dokonale bys cítila stahy mojí kundy. Ani jeden stah by ti neunikl. A jak bys byla od mýho sekretu mokrá. A všechno bys dýchala, celou mou kundičku bys vdechovala. A ještě bych sevřela svoje stehna a pořádně bych tě přidusila. Aby ses mě hezky nadýchala.

Helča (Čt, 11. 7. 2019 - 12:07)

Je mi moc málo, skoro 16, ale dělám si to už tak pět let. Orgasmus mám od začátku honění tak do štvrt hodiny a stahů přes dvacet.

Zuzča (Čt, 11. 7. 2019 - 12:07)

Je to zajímavý ale taky jsem nikdy nespočítala kolik mám při orgasmu stahů. Bude to určitě kolem dvaceti, nebo ještě o deset víc, jak pořád prstem prejíždím po poštěváku. Možná ještě o něco víc. Totiž hned po prvních stazích se to těžko počítá. Je to velice intimní záležitost. Ale zjistím si to.

Pavlína (Čt, 11. 7. 2019 - 12:07)

Záleží to na mojí náladě. Večer už na to ani nemám chuť. Za ten školní den už toho mám většinou tolik, že i když bych se začala uspokojovat, tak moc nic by mi to nepřineslo a jen bych se cítila nespokojená a špinavá. Takže si počkám zas až na to nadržení. Většinou se udělám do půlhodiny, ale při pomalejším dráždění. Nic nikdy neuspěchávám. A víš, že ještě jsem se nikdy nedopočítala kolik mám stahů? Řekla bych že přes dvacet, ale nevím to jistě. Dnes, spíše zítra je spočítám.

Simona (St, 10. 7. 2019 - 15:07)

Ještě jsem v zaměstnání, v knihovně a při sporých pročítáních příspěvků jsem často musela mít ruku mezi nohama. Aspoň pár vteřin se podráždit. Nemůžu se dočkat, až budu doma a večer ve své postýlce.

Zuzča (St, 10. 7. 2019 - 17:07)

Ty jsi, Simonko, sama? Nečeká tě někdo doma?

Simona (St, 10. 7. 2019 - 17:07)

Rodiče. Ti bydlí v polovině domku.

Lenka (St, 10. 7. 2019 - 14:07)

Je tu někdo,kdo si to u čtení těchto zpráv dělá? Já ano! :D

Martin (So, 12. 6. 2021 - 19:06)

I Já si to dělám...je to vzrušující:)

Klárka (Ne, 13. 6. 2021 - 10:06)

Martine, nejsi jediný pro koho je to vzrušující. Mám syna, je v půli puberty a už přes rok, nebo skoro rok a půl se znásilňuje. Nikdo by neřekl, že má ponětí o něčem takovém jako je sex. Takovej nevinnej blonďáček. Ale opak je pravdou. Sleduju ho a vím že má v hlavě jenom ten sex. Co ejakulací už má za sebou. Šíleně mě to vzrušuje.

Simona (Pá, 19. 7. 2019 - 09:07)

Leni a jak často si to děláš. Jsi zvyklá jenom na onanii?

Kája (Po, 15. 7. 2019 - 02:07)

Vždy. :D

Eva (Čt, 11. 7. 2019 - 09:07)

Některý příspěvky jsou hodně dráždivý. Za ty dva dny, co to tady sleduji, jsem se uspokojila jednou. Dnes ve čtvrtek to už nevydržím. Jsem na brigádě v McDonald a směna mi končí až večer. Už teď jsem nadržená a to musím obsluhovat lidi, starat se o čistotu na zahrádce. Teď byla pauzička a jdu zase na plac

Tamara (Čt, 11. 7. 2019 - 10:07)

Taky to znám. U podobné společnosti jsem byla zaměstnaná už od čtrnácti. Ale všechno bylo v pohodě, zaměstnavatel mi říkal, ať se ničeho nebojím. A tak jsem u velmi zavedené společnosti u nás připravovala burgry a už třetí rok to, za slušné peníze dělám dodnes. Jak už zde předemnou někdo psal, jsem i já lesbinka. A přes všechnu tu práci u burgrů, sleduju jen dívky, od čtrnácti až kousek nahoru. To je prostě moje.

Zuzča (St, 10. 7. 2019 - 16:07)

Semtam si to přečtu a taky už to nemůžu vydržet. Domů se dostanu až před půlnocí. To už budu moc unavená. Ale vím, že ráno v sedm budu tak nadržená, že po probuzení si to hned začnu dělat.

skákačka (Po, 8. 7. 2019 - 23:07)

Mám ségru, dnes už je to dospělá žena a ta když byla malá tak normálně nadskakovala kdykoliv se jí zachtělo. Nejvíc však skákala v noci před spaním. Dala si ruku mezi nohy, na ní si lehla a potom zadkem nadskakovala. Ruka jí zaručeně musela fest dráždit poštěváček o tom není pochyb, protože nejraději to dělala v teplácích nebo přes pyžamo. Před kundičkou měla docela slušnou bouli, jednou jsem ji to vyčetl a to byl rachot. Dokonce se ji zastala i máma. No a dnes má dvě děti, takže bez vážnějších následků :-)

Véna (Út, 9. 7. 2019 - 05:07)

To znamená že si to dělala rukou zezadu? Teda prstama. Ta to musela prožívat. Musela být úplně v extázi. Kolik jí tenkrát bylo?

Pavlína (Út, 9. 7. 2019 - 06:07)

No já nenadskakuju, ale do extáze se taky dokážu přivýst. Musí se ale vědět jak na to. Chce to si se sebou hrát, zkoušet všechno možný i nemožný, dokonale poznat svoje tělo, sama se sebou si užívat.

Arny (Út, 9. 7. 2019 - 07:07)

No to musí něco být, když si tak hraješ se svým tělem. Pavlínko a jaký to máš pod kalhotkama. Upravuješ se nějak?

Pavlína (Út, 9. 7. 2019 - 08:07)

Jsem hnědovláska ale nikdy jsem moc chloupků neměla. Nechávám si jenom takový malý místečko chloupků nad kundičkou. To by se ti líbilo, co? Podívat se mi pod kalhotky, do mýho rozkroku. Já si to, co v rozkroku mám, taky užívám.

Reklama

Přidat komentář