Reklama

líbí se ženám když ho partnerovi HONÍ RUKOU?

Josef (St, 5. 2. 2020 - 21:02)

..no hoňení.Je to top..Kouřit žadná snad ani neumí a je to jen tupé žužlání (a ty zuby)....Za mě teda vůbec...Ženy které umí ručni masáž,,,dělají to rády,,jsou prostě skvělé a chlap má jistotu že je vše vpořadku..Rád jim to také oplatí....Blbky co ofrňují,,těch je bohužel také mraky,,ale je to poddruh lemry co se nehodí ani do kuchyně..Jsou bez fantazie a jiskry, soulož pro ně znamená to,,že chlápek na ní dělá tělocvik,musí vyhovět jí,udělat jí, a pak ještě sebe.Jsou to báby bez grifu a sexualní fantazie,,natož ze sexyapelem..Chlapi jsou hloupí,,že to doma trpěj a ještě to kolikrát živí..

Lucie (So, 28. 9. 2019 - 17:09)

Přítelovi to dělám rukou celkem často. Baví mě to. Akorát to nesmí trvat moc dlouho :)))

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 14:09)

A komu by se to nelíbilo? Takhle mě o víkendu manželka budí a je to moc příjemné. Kdo to zkusí?

dakk (Út, 10. 9. 2019 - 13:09)

..to je lepši jak d..ačka..co lepší,,nejlepší....Nemuset nic dělat,je to odměna,,to ale ona ,,ta fajn ženská musí umět,,vnimat,byt empaticka..Oproti tomu,,Blbá Lopata neumi nic,nebavi,,jenom drži a mysli si že vrchol je,, kdyz da kýta od sebe a puňťa se vytřepe....Těch je taky moc,a vůbec se divím ,že takové neumětelské trubky ,,ti chlapi tolerují.Taové podplemeno se nehodí ani na uklid....Asi jsou si rovni..co už..

Venca (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Párkrát mě ho honila holka při řízení auta. Co by na to řekli cajti?

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 10:03)

Mě taky a i kouřila. Nikdo nás nechytil.

Pepa (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Asi největší orgasmus jsem zažil když mi ho kamarádka vyhonila na benzince přímo vedle stojanu a na rukou mela igelitové rukavice.

Pepa (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Asi největší orgasmus jsem zažil když mi ho kamarádka vyhonila na benzince přímo vedle stojanu a na rukou mela igelitové rukavice.

Petra (Po, 8. 7. 2019 - 19:07)

Mně se to líbí a co mně nejvíc baví tak jdu do vířivky a sednu si k nějakému neznámému klukovi sáhnu mu pod plavky a začnu mu ho honit,ta reakce když to nečeká je super.

Petra G. (Út, 9. 7. 2019 - 17:07)

Dobrý nápad, jenže to bych toho svého kluka musela nechat doma. To si myslím, že ho musí mít pěkného, pokud nezpanikaří a neuteče a nebo se nezačne bránit.

Návštěvník (Po, 8. 7. 2019 - 13:07)

Holky nerozčilujte se, to, že to ženské dělaj rády si tady píšou samí chlapi, ženské většinou nerady kouří ani to nerady berou do ruky, co už je na tom vzrušujícího ublemcaný lepkavý měký penis honit a v puse už vůbec a ještě polykat?? Bych se poblila. Možná se pár ku.ev najde aby z chlapa za to pumply prachy ale to co tady píšou i jako ženy píšou chlapi a sami tomu i věří, on by se jim ani jinak nepostavil, kdyby v těch svých fantaziích nežili!!

Bobrik (Út, 18. 6. 2019 - 16:06)

Závidím moje nechce asi do ruky už vůbec ne do pusinky .

starykocour (Po, 17. 6. 2019 - 15:06)

Takový facesitting nad mými rty, když mi ho při tom vezme do ruky ... Nádhera ...

Jack Rozprašova (Ne, 5. 8. 2018 - 11:08)

Prdel myšleno jako sranda,...Nevíš, co je dobrýho :-D

To jsi mne dost (Ne, 5. 8. 2018 - 11:08)

Moment, jak myslíš tu...Prdel myšleno jako sranda, ale u buzíků to asi bude doslova....

Jack Rozprašova (Ne, 5. 8. 2018 - 10:08)

divně stavějí svůj pyj na...Moment, jak myslíš tu prdel? Ve smyslu švanda, nebo doslova?

Muži zcela (Ne, 5. 8. 2018 - 10:08)

Primitiv.možná ano.sex je...divně stavějí svůj pyj na nejvyšší piedestal. Jako by nebylo na světě nic důležitějšího. Je to prdel. A stejné je tu u zedníka nebo docenta.

Dav (Ne, 5. 8. 2018 - 10:08)

dave jsi primitiv.Primitiv.možná ano.sex je sám o sobě primitivní,ale o tom to není..ty jsi zase tupa lina krava,protože nechápes souvislosti,jinak bys pochopila vzajemnost..howg

Andrea (Ne, 29. 7. 2018 - 16:07)

Tak myslim, ze to by se melo libit kazde zdrave zene. Uchopit splaskly penis, honit ho a citit a videt jak se topori, jak partnerovo cele telo proziva tu slast a pak ejakulace, to je nadherne a erotike.

Bára (Út, 9. 7. 2019 - 08:07)

Mám to podobně jako Andrea a nejůžasnější okamžiky jsou ty, kdy nastane ejakulace, ten vzrušující zázrak.

Reklama

Přidat komentář