Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Richard (St, 10. 7. 2019 - 14:07)

Líbilo se mi vykastrovat babu a tu škatuli vypálit.

Vojta (St, 10. 7. 2019 - 14:07)

Jezdím Berlín do podniku KITKAT jedinečný pro všechny orientace,babu vždy vymrdám do prdele,do smradlavé škatule se ji vychčim a jdu spokojen,baby jsou dnes zlatokopky hnusné vychcané a proto vymrdat a pochcat.

Adam (St, 10. 7. 2019 - 14:07)

Kdo nemusí ať si nechá čuráka od přírody jak je vždy si přehrnu a je jak obřezaný,když žalud nemáš možnost stáhnout je málo citlivý,a to že heterák je jen na vagíny to jsou jen keci ta doba je dávno pryč,múj manžel je na vagíny jak čert ale občas si to rozdá i pořádným chlapem.

Žena která by to chtěla udělat otrokovi? Napiš a domluvíme se. Email: [email protected]

Jiří (St, 3. 7. 2019 - 09:07)

Mě tahle představa taky hodně vzrušuje.
Líbilo by se mi nejdřív uříznout pytlík a dát kastrační gumičku na penis.
Manželka by na mě jezdila a těsně před výstřikem by mě její kamarádka uřízla koule i penis a odnesla si je sebou.
Manželku by šukal už jen milenec a jà pak vše vylízal.

Adél (Út, 2. 7. 2019 - 22:07)

Když do mě stříkal ind během kastrace byl to můj nejlepší erotický zážitek v životě. Moc mužům se do toho však nechce, přítele přemlouvám skoro rok.

Paja (Po, 31. 8. 2020 - 19:08)

To musel být pořádný zážitek který bych také rada zažila. Můj chap by do toho šel nemusela sem ho ani moc přemlouvat. Mužem se spojit dvojitý orgasmus ozvise Pavla [email protected]

Karel (Po, 8. 7. 2019 - 13:07)

Adel jsem z Východních Čech me bys nemusela přemlouvat vůbec ležel bych lizal Ti kundičku nebo bych měl na hubě poradnýho udělána Ty bys nanem jezdila a dívala se jak me kamarádka nebo někdo jiný kastruje a pak bys me kulky nůžkami odstrihla. napiš meil.

luci (Po, 8. 7. 2019 - 23:07)

Asi je to vzrušující , ale pro kastrovaného jen jednou .

Karel (Út, 9. 7. 2019 - 21:07)

Luci proč jednou to by me musela uříznout čuráka i s koulema pak by to bylo jednou ale když odstrihnou jenom koule tak se čurák postaví akorát při ejakulaci nestriká semeno jen sliz jinak šukat se dá normálně akorát je neplodný nebo Ženě bude tolerovat milence.

luci (Út, 9. 7. 2019 - 23:07)

Psala jsem o tom vzrušení z odstranění varlat , to už nikdy nezopakuješ . Jinak souložit bez varlat i ejakulovat pochopitelně můžeš. Víc jak devadesát procent ejakulátu je sekret prostaty. Eunuchům obvykle milenci jejich žen nevadí.

Karel (Út, 9. 7. 2019 - 21:07)

Luci proč jednou to by me musela uříznout čuráka i s koulema pak by to bylo jednou ale když odstrihnou jenom koule tak se čurák postaví akorát při ejakulaci nestriká semeno jen sliz jinak šukat se dá normálně akorát je neplodný nebo Ženě bude tolerovat milence.

sam (Út, 9. 7. 2019 - 01:07)

v tom to asi bude ;-)

Bobrik (So, 6. 7. 2019 - 23:07)

Nastrikal bych ti do tvé p..e montážní pěnu aby sis užila vzrušeňi kastrujou se zvířata ne chlapi nemůžu za to vždy mě to vytočí.

luci (So, 6. 7. 2019 - 23:07)

A to máš k dispozici asistenta který by mu při ejakulaci vyřízl varlata ? Pokud ano , tak to je fakt silné kafe a nediv se , že do toho nechce jít . Ty to prožiješ jako chvilku rozkoše , ale u něho je to napořád . Ale najdou se šílenci , kteří se pro takový zážitek nechají vykulčit .

Adél (Čt, 11. 7. 2019 - 21:07)

Asistenta nemám, ale určitě bych nějakou kamarádku přesvědčila. Asi si udělám radost a zopakuju cestu do indie. Ten zážitek mě stál před rokem 200 dolarů a nebyl moc velký problém se k tomu dostat. Přesto by to bylo s přítelem takové intimnější.

franta (Út, 30. 7. 2019 - 02:07)

Adelo jestli maš zajem me vykastrovat,tak se prosim ozvi na tel.605553592.Ale musíme počkat asi dva mesíce,protože mi budou dělat obřízku ze zdravotních duvodu je mi 60 let tak varlata už nepotřebuji rad ti je věnuji ozvi se děkuji

luci (Čt, 11. 7. 2019 - 23:07)

To jako ,že by se přítel díval jak jsi napíchnutá na Indův penis a při jeho ejakulaci mu kleštič odřízne varlata ?

Adél (Pá, 12. 7. 2019 - 00:07)

Ne, myslím zažít s přítelem to co jsem zažila a doufám, že ještě zažiji v Indii. Chtěla bych kastraci přítele.

luci (Pá, 12. 7. 2019 - 00:07)

Nejsi sama , koho vzrušuje kastrace muže , ale nechat vykastrovat svého přítele je fakt silné kafe . A ještě ten teatrální způsob . A on by do toho šel /je to napořád/ ?

Reklama

Přidat komentář