Reklama

Trvale stažená předkožka

Steve (So, 6. 7. 2019 - 17:07)

Ale prosímtě ... nech si těch černých báchorek do Německa, jo?

gin (So, 6. 7. 2019 - 17:07)

Vědecké poznatky nejsou černé báchorky.

gin (So, 6. 7. 2019 - 14:07)

Zmrzačení penisu amputací předkožky - obřízkou a tím pádem nenávratné odstranění nejcitlivějších zakončení mužského těla PROTI PŘÍRODĚ JE!!!

Lucka (So, 6. 7. 2019 - 14:07)

Určitě to není proti přírodě pokud má kluk přetaženou předkožku nebo má obřízku a žalud natrvalo obnažený.

er (Po, 8. 7. 2019 - 18:07)

Tak. V dnešní době je to moderní. Predkozka na žaludu už není cool

Návštěvník (Út, 9. 7. 2019 - 22:07)

ono to už dlho nie je cool a mnoho mladších mužov, ale aj starších nosi od mladosti zalud von a odkryty trvalo alebo sú obrezaní, len sa to tak nemedializovalo alebo nevidelo sa to tak, ako doteraz, prípade sa o tom takto nehovorilo, len sa robilo a dobre bolo ... ja som mal koniec žaluďa odkryteho aj v klude, no manželka chcela, aby som nosil odkryty komplet a tak som s tym začal už až v dospelosti, syn už má zalud von už zopár rokov a ešte je len v puberte ... keď som zmenil prácu a šiel som s kolegami do spŕch, šiel som tiež s takým “pocitom”, že aké to bude, pretože som dovtedy takto nebol nikdy pred inými mužmi, na moje prekvapenie -> viac je takých ako ja a to som čakal, že budem sám

Tony (St, 8. 5. 2019 - 10:05)

Napravit se to dá. Ty stránky jsou pro pubertální kluky a tam je na to návod:-------------------https://www.strankyprokluky.cz/jak-o-sebe-pecovat/zalud-a-predkozka/

Martina (Čt, 25. 4. 2019 - 02:04)

Jsem sama se synem, kterýmu bude v červnu 14. Před časem jsem si všimla, že si nechává předkožku trvale vzadu. Od mala jsem ho učila, aby si ji stahoval, než se jde sprchovat. Vlastně jsem ho vždycky kontrolovala, do sprchy jde nahý už z pokoje, aby to měl vzadu. Byli jsme ale teď párkrát na kole a vždycky při čůrání jsem si všimla, že má kůžičku vzadu taky. Ani si ji potom nedá zpět. Přijde mi to takový divný, i když loni v létě v Chorvatsku jsem si všimla, že dost mužů má taky pořád žalud venku. Podle některých doktorů to nevadí, jiní zas píšou, že předkožka vzadu se nemá nechávat, tak trochu nevím.

Janick (Po, 26. 8. 2019 - 18:08)

Ahoj Martina!Je to aj tym že je v puberte a penis mu rastie a koža na nom nie,je to prirodzene.

Lucka (St, 22. 5. 2019 - 16:05)

Ahoj Martino,myslím si,že je to naprosto v pořádku,že tvůj syn si nechává trvale staženou předkožku vzadu a tím mu zůstává žalud obnažen.Má to hodně chlapců i mužů,většina to dělá i při čurání.Je to naprosto v pohodě už i k vůli čistotě a hygieně.Také jsem si toho všimla,že to má hodně chlapců a mužů v Chorvatsku na plážích.Je to běžné a normální:Moji synové to mají také tak,ale oba byli v předškoním věku na operativním zákroku a vše je v naprosté pohodě.

Tony (Út, 7. 5. 2019 - 07:05)

Máte ode mně zprávu na jiném serveru, kam jste psala také. Tu zprávy posílat nelze.

j (Po, 6. 5. 2019 - 22:05)

Je dost matek který jsou z toho docela překvapený když náhle zjistí že jejich syn má trvale staženou kůžičku...

tom (Čt, 25. 4. 2019 - 10:04)

Je to zcela normalni jak to nosi syn.Pokud mu nic neotyka a nevadi coz predpokladam,ze nevadi.To by to urcite potom nepraktikoval,tak bych to urcite nechal na nem,jak ho bude nosit.Navic je to jeho telo a jeho volba.Holkam se to navic libi a lepe se udrzuje hyhiena.Ma to sva pozitiva.Ja osobne jsem s tim zacal dost pozde az v 27 letech,ale nemuzu si to vynachvalit.Uz bych nechtel mit zakrytyho zaluda.

tmf (Ne, 5. 5. 2019 - 22:05)

Tak tak. Taky jsem s tím začal dost pozdě a teď už bych to jinak nechtěl.
A určitě je to i lepší než to muset pořád přetahovat

Honza (Út, 9. 4. 2019 - 13:04)

Dneska ráno jsem sedel na záchodě a přemýšlel co je lepší. Odkrytý nebo schovaný. A tak jsem to zkoušel a nemohl se rozhodnout. Nahoru , dolu , nahoru ,dolu. Až jsem se z toho udělal.

tmf (St, 10. 4. 2019 - 00:04)

Já teda dolů-nahoru nikdy nehonil. Dřív zcela bez stahování . Nevěděl jsem jak se to má správně dělat a takhle jsem s tím začínal a vyhovovalo mi to. A když jsem pak ze dne na den začal mít trvale staženo (což byl docela šok), tak to dělám stejně jen s tím rozdílem že kůžička je teď pořád dole

tom (Po, 8. 4. 2019 - 12:04)

Podle me by kazdy kluk od puberty ci od 10 let mel nosit kuzicku vzadu.Je to hezci (holkam se to libi) a aspon ukaze,ze neni zadnej srab.A navic se i lepe udrzuje hygiena.Ma to proste jen a jen vyhody ;)

Tony (Út, 9. 4. 2019 - 13:04)

Jako Japončíci.

Steve (Pá, 5. 4. 2019 - 15:04)

Žalud si zvykne, at' je to tak či onak. Po obřízce je to největší šok pro žaluda, protože je totál nepřipraven. Postupné navykačky jsou určitě vpohodě.

Návštěvník (St, 3. 4. 2019 - 04:04)

To si teda piš.

Reklama

Přidat komentář