Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

Návštěvník (So, 10. 8. 2019 - 04:08)

Tak pokud už i fyzicky začíná být vyspělá, tak se není čemu divit, že ji zajímá vlastní tělo a po večerech si hraje. Je jen otázkou času, kdy ji začnou zajímat kluci a bude experimentovat s nimi.

Bloňdas (Po, 8. 7. 2019 - 18:07)

Pavli, psalas, že tvoje ségra je o moc mladší. A ty máš kolik? Jestli to teda není tajný.

Pavlína (Po, 8. 7. 2019 - 19:07)

Bylo mi 16 a něco.

Bloňdas (Po, 8. 7. 2019 - 20:07)

No to je krásnej věk. Tak mlaďounká. To ti gratuluju. Když, tak buť tady na vlákně.

Pavlína (Po, 8. 7. 2019 - 20:07)

Jo dík. Budu

Alice (Po, 8. 7. 2019 - 09:07)

Nejvíce si onanii užiju ráno a teprve až po ní se vyčurám. Ale to může být individuální. Kamarádka to má zase obráceně. Já si však největší slasti užiju takto.

Lodicka (So, 6. 7. 2019 - 01:07)

Přestaňte psát týhletý nechutnýy a radši my řekněte jak je masturbace nejvíc příjemná. U holek

Erika (Po, 8. 7. 2019 - 11:07)

Jak tady skoro všichni píšou, tak nejlepší na sebeuspokojení jsou prstíky. Tajně jsem to zkoušela s mamčiným vibrátorem, ale jen tak opatrně zvrchu. Nechtěla jsem se tady tímto odpanit. Takže vyzkoušeny to mám jen prstama a je to paráda. Vím, jak co kdy udělat, co mi dělá nejvíce dobře a jak si způsobit tu největší slast. A na minutu na dvě se dostat do úplně jiné polohy vnímání a pocitů. Taky teda můžu říct, jedině prsty a hlavně ukazováček.

Vanda (So, 6. 7. 2019 - 21:07)

Chtěla jsem napsat jak to mám já s masturbací, ale jenom bych opakovala, co už tady přede mnou bylo napsáno. Prostě prsty jsou na dělání si dobře to nejlepší co může být. Já jsem zvyklá skoro na každodenní uspokojení, ale někdy den vynechám. Takže nejméně pětkrát týdně. Vždycky to dělám v tričku a kalhotkách. Do nich také vyteču. Pak si je stáhnu a položím na polštář, abych pořád cítila vůni sekretu. Během noci nebo ráno si kalhotky navleknu přes hlavu a zase začnu s uspokojováním. Prostě všechny holky to víceméně dělají stejně. Když mám čas a náladu tak se dráždím třeba i hodinu nebo i víc a někdy zase, když to nemůžu vydržet v noci, tak se udělám tak do deseti minut. Takže tak to mám já s masturbací.

Zdeňka (So, 6. 7. 2019 - 10:07)

Prázdniny jsou přece od toho, aby se mastilo. Vím, že všechny mý kámošky ze třídy si ji mastí. Asi dvě, takový kundy se k tomu nechtěly přiznat, ale myslím si, že ty to právě dělaj nejvíc. Já jsem ráda nadržená, takže tu svou zpracovávám tak dvakrát týdně.

René (So, 6. 7. 2019 - 10:07)

A do který třídy chodíš?

Zdeňka (So, 6. 7. 2019 - 11:07)

Do druháku na průmce.

René (So, 6. 7. 2019 - 12:07)

Tak to jsi ještě mlaďoučká. Ale neříkej mi, že ti to stačí jen dvakrát týdně. To by mé partnerce už vůbec nestačilo. Ani těm pár předtím, které jsem měl.

Zdeňka (So, 6. 7. 2019 - 12:07)

Ale fakt. Jak jsem psala, tak ráda su nadržená, tak mi to stačí tak 3krat týdně.

René (So, 6. 7. 2019 - 12:07)

Ale předtím jsi psala dvakrát. Kolik toho nakonec ve skutečnosti bude? Zdeni, ničeho se tady neboj. Jsi na fóru, kde si lidé sdělují i takové ty choulostivější věci. A to proto, že každý je tady v anonymitě. Nikdo o nikom nic bližšího neví a nedozví se to. Takže co Ty, Zdeni. Kdy jsi s tím začla. Kolik Ti bylo?

Zdeňka (So, 6. 7. 2019 - 12:07)

Nevím. Fakt nevím. Asi v té páté třídě. Tam jo.

René (So, 6. 7. 2019 - 13:07)

No vidíš Zdeni jak už nám to začíná jít. Předtím jsi napsala, že "já su ráda nadržená". To "su". To znamená že jsi z Moravy? Já tam pořád taky jezdím za rodiči a příbuznými. Hrozně rád. Jsi taky z Moravy?

Zdeňka (So, 6. 7. 2019 - 13:07)

Bydlíme s rodiči u Prostějova.

René (So, 6. 7. 2019 - 13:07)

A teď když zas přejdem k těm prázdninám, máš jistě ráda své soukromí. Ale tady to můžeš říct. Saháš si na svou pičinku každý den? Dráždíš ji? Každý den to děláš, Zdeni?

Zdeňka (So, 6. 7. 2019 - 14:07)

Jo tak vcelku jo. Kolikrát to nevydržím a musím si na ni sáhnout.

Reklama

Přidat komentář