Reklama

Pánská sukně je vhodný oděv pro léto

Petr (Po, 8. 7. 2019 - 20:07)

Oni totiž lidé většinou nosí to, co chtějí a ne to, co jim nařizuje nějaký "trend".
Proč vám tolik vadí, že lidé nechtějí nosit sukni, když vy si to přejete?
Lidem nemůžete vnucovat svoje názory. Pokud to chcete nosit sám, klidně si to noste. Ale nikomu tu pitomost nevnucujte.

Tak (Po, 8. 7. 2019 - 20:07)

si na sebe tu sukni vezmi a už to tady nikomu nevnucuj.

Pro Pepu (Po, 8. 7. 2019 - 20:07)

Víte, oni lidé nemají moc rádi, když jim někdo nařizuje, co mají třeba nosit. Vy jste nějaký zapálený aktivista, který má nutkání lidem vnucovat své názory, v tomto přápadě pro muže sukni? Každý ať si laskavě vezme na sebe co chce, vy jim do toho nemluvte! Nebo vy jste taková ta ovce, co na sebe vezme cokoli, jenom proto, že to třeba nosí nějaká nablblá celebrita, aby na sebe upozornila?
Vy asi nejste osobnost, která má vlastní názor.

Steve (So, 6. 7. 2019 - 17:07)

Já nevím jak ti to lépe vysvětlit ... zkrátka sukně pro pány není.

a proč (Ne, 7. 7. 2019 - 06:07)

Původně sukni nosili i chlapi. Takže proč?

Pepa (So, 6. 7. 2019 - 22:07)

A proč?

Pepa (So, 6. 7. 2019 - 09:07)

To máš pravdu, normální ve smyslu chování jako stádo bez nápadu prosadit něco nového nebo se odlišovat to určitě nejsem. Jen by mne zajímalo proč s tím máš takový problém?

Ano, (Po, 8. 7. 2019 - 20:07)

proč třeba nezměnit módu nosit čepici, když můžu mít na hlavě nočník?

Steve (Pá, 5. 7. 2019 - 23:07)

Asi normální nebudeš když chceš mermomocí nosit sukně ... :o)))

Steve (Čt, 4. 7. 2019 - 14:07)

Proč by měli nosit chlapi sukni? Fakt nechápu ... Jsme jiný národ s jinými zvyklostmi.

Marie (Čt, 4. 7. 2019 - 21:07)

Je načase ty zvylosti změnit.

Steve (Pá, 5. 7. 2019 - 15:07)

Ne, není to na čase ... Normální český chlap si sukni k běžnému nošení neoblíkne.

Pepa (Pá, 5. 7. 2019 - 20:07)

Je otázkou, kdo je to ten normální český chlap! A druhou otázkou je, proč to nezměnit?

Petr (Čt, 4. 7. 2019 - 22:07)

A to jako proč? Abychom se opičili třeba po cizincích?
Každý národ má své zvyklosti, kdo to popírá a chce se po někom opičit, nemá žádné sebevědomí.

Pepa (Pá, 5. 7. 2019 - 08:07)

Tady nejde o žádné opičení. Sukně není jenom kilt. Je to obecná část oděvu, kterou nosí v tzv. vyspělém světě převážně ženy. Ovšem to neznamená, že na ni musí mít monopol na věky věků. V létě je to naprosto ideální oděv. Co takhle jednou rovnoprávnost ve prospěch mužů!

Petr (Po, 8. 7. 2019 - 20:07)

Já ti poradím. Pokud tak stojíš o to, aby se zvyklosti změnily, jdi tedy příkladem. Postav se v sukni třeba na Václavák pod koně , vezmi si transparent a zkus tam lidi obrátit na tuto módní novinku pro muže. Večer si řekneme, co jsi tam zažil :-)

Pepa (Čt, 4. 7. 2019 - 00:07)

Nyní je sukně k nezaplacení. Sukni od kraťasů se pozná, ale lidé si buď nevšímají nebo je jim to jedno.

PB (St, 3. 7. 2019 - 10:07)

Já nevím, proč těžký kilt. Jsou i lehčí sukně. Navíc kilty se nabízejí i jednobarevné, takže proč ne nějakou tmavší nebo kostkovanou sukni s kapsami, délka po kolena? Vypadá to jako volnější kraťasy a opravdu to nikdo nekomentuje, vyzkoušeno.

Jo (Po, 21. 1. 2019 - 21:01)

Taky nosím kilt, v létě nosím dlouhou suknici ke kotníkům a k tomu kristusky.
Můžu říct že super pohodlný

pavel (So, 22. 12. 2018 - 00:12)

Ahoj , tak koukám na tohle téma a řikám si že se podělím o svoje poznatky z mojeho dětství.Takže - když my bylo cca 10 let tak jsem začal jezdit na všecky prázdniny co byli ke svoji tetičce kterou jsem do té doby neznal , ale vzápětí poznal.Nicméně k věci , tetička byla přesvědčena že když jsem na prázdninách tak je to to samé jako bych byl někde u moře a já se musel celej důkladně opálit aby naši viděli že se o mě starala tak jak se patří a že kluci mají v soukromí být pokud možno být nazí protože je to zdravé.Tak jak jistě předpokládáte jsem byl téměř stále nahý a jen vyjímečně , například když mne poslala do krámu něco dokoupit tak jsem dostal krátkou sukýnku a už jsem upaloval .Pravda ze začátku jsem se vykrucoval a vymýšlel různé důvody proč tam nejít , no nikdy jsem to neukecal a prostě tam došel .Ale nikdy co si pomatuju tak jsem s tím neměl problém a nikdo se mě na nic neptal nebo něco takového .A já si jak na nahotu tak na sukni zvykl a postupně nahotu přijal jako svoje ..... krédo .Tu sukýnku u tety jsem nosil asi do 16 ti roků , ale je taky pravda že jsem vždy vypadal cca o 2 - 3 roky mladší .Za mě tedy můžu říct že v mladém věku by kluci sukni klidně nosit mohly .Poté ve starším věku asi záleží na tom jakou má ten dotyčný postavu jestly nevypadá směšně .

Reklama

Přidat komentář