Reklama

Výprask před diváky

ZDENĚK (Út, 2. 7. 2019 - 19:07)

Nejhorší byla ta příprava na výprask,když jsem byl větší tak rodiče posílali kamarádku na chvilku za dveře,stejně jsem se styděl i když byla za dveřma protože to slyšela,asi tak do 4třídy se to neřešilo výprask jsem dostal předevšema holky kluci dostal jsem na zadek páskem prutem co bylo po ruce.Děti to braly jako normální,každemu se to někdy stalo,že dostal výprask.Jednou to jsem byl asi tak ve druhé třídě jsem dostal řemenem trochu víc než jindy protože jsem s kamarádkou něco vzal v samoobsluze bolelo to tak ,že jsem se ke konci výprasku pokakal.Styděl jsem se a měl jsem z toho větší trauma,než se samotného výprasku.

Jan (St, 3. 7. 2019 - 10:07)

U nás se to taky neřešilo. Nejhorší byly ale škodolibé holky, které bonzovaly, protože věděly, že dostaneme výprask. Jednou to došlo až tak daleko, že jedna spolužačka si i vymýšlela a naprášila na nás i něco, co jsme neudělali. Já a kámoš jsme dostali za to doma řemenem. Ale naštěstí jsme si to nenechali líbit a prokázalo se, že jsme nevinní. Tak si pan učitel pozval ji a její matku, že se nám má omluvit. Ta holka. Tak se omluvila, že už to nikdy neudělá a její matka ji přesto před námi naplácala na holý zadek. Tedy jen rukou, ale stejně brečela.

ZDENĚK (Út, 2. 7. 2019 - 19:07)

Nejhorší byla ta příprava na výprask,když jsem byl větší tak rodiče posílali kamarádku na chvilku za dveře,stejně jsem se styděl i když byla za dveřma protože to slyšela,asi tak do 4třídy se to neřešilo výprask jsem dostal předevšema holky kluci dostal jsem na zadek páskem prutem co bylo po ruce.Děti to braly jako normální,každemu se to někdy stalo,že dostal výprask.Jednou to jsem byl asi tak ve druhé třídě jsem dostal řemenem trochu víc než jindy protože jsem s kamarádkou něco vzal v samoobsluze bolelo to tak ,že jsem se ke konci výprasku pokakal.Styděl jsem se a měl jsem z toho větší trauma,než se samotného výprasku.

Jana (Út, 2. 7. 2019 - 16:07)

No já jsem výprasky nedostávala, zato zákazy, že nesmím večerníček, musím sedět doma a učit se a ne lítat s děckama aj. A to mě štvalo. Tak jsem jednou ve třetí třídě dostala poznámku a soudružka učitelka trvala, že to musí podepsat oba rodiče. Což mě štvalo, protože bylo pálení čarodějnic a já bych určitě dostala zaracha. Tam mě nenapadlo nic lepšího, než napodobit podpisy rodičů. Jenže učitelka asi za 2 dny náhodou potkala mou matku v konzumu a proto se na to celé přišlo. Tak byl doma děsný řev, že to je podvod a dostala jsem od otce na příkaz matky nařezáno řemenem na holý zadek. Mazec strašný. Naštěstí jsem jedináček a nebyl u toho nikdo.

Radka (St, 3. 7. 2019 - 09:07)

No, tak zákazy atd. Mě mamka dávala na výběr. Buď výprask na holou nebo zákazy. Upřimně jsem si většinou vybrala výprask na holou

Radka (St, 3. 7. 2019 - 10:07)

No tak pokud by to byl výprask pořádný a ne nějaké naplácání rukou nebo kdyby to bylo třeba před diváky, obzvláště kluky, asi by sis vybrala spíš zákaz.

Radka (St, 3. 7. 2019 - 12:07)

ne, výprask byl normálně v obyváku nebo u mě v pokoji. Většinou pětadvacet vařechou nebo lepačkou na holou

KUBA (Po, 1. 7. 2019 - 20:07)

Mám to za sebou.Dopadlo to tak ,že jsem to tetě pošeptal co mně čeká. Aby to neslyšela sestřenka.Teta řekla,že až to přijde tak půjdou se ven na chvilku projít.Mamka přišla z práce se svým přítelem je přísný ale docela ho mám rád.Po večeři řekla teta,že se na chvilku pojedou projet s kočárkem ,že veme sestřenici a malou alespon venku uspí.Mamka jí něco pošeptala a teta řekla ,že ví.Když odešli tak mamka mi řekla,že půjdeme na to.Šli jsme do pokoje a mamka mi řekla,že dostanu řemenem od strejdy jak mu říkám.Ten si meti tím odepnul pásek ,lehnul jsem si na břicho na postel mamka mi stáhla trenky a začal výprask.Kroutil jsem se a lapal po dechu ke konci výprasku křičel.CHvilku po výprasku přišla teta,dělala jako by nic .Rano se mně sestřenice ptala jestli to moc bolelo,že bylo slyšet jak dostávám,tak ,že jí teta odtahovala aby to neslyšela abysi se prý nestyděl.Bylo mi to nepříjemné ale když se potom zeptala teta ,a byli jsme v pokojíku sami tak jsem jí ukázal zadek jak jsem dostal.

René (Po, 1. 7. 2019 - 16:07)

já take dostaval za zavřenýma dveřma,take sem se styděl i když to segra neviděla ale slyšela

Zdena (Po, 1. 7. 2019 - 18:07)

A proč to ta matka dělala? Mělo to nějaký výchovný efekt? Tedy že jsi přestal dělat nějaké lumpárny?

René (Po, 1. 7. 2019 - 20:07)

ano mělo to výchovný efekt proti lumpárnám

Petra (Út, 2. 7. 2019 - 15:07)

Ale houby výchovný efekt. Když mě bylo asi 12, tak jsem jako velké holky dělaly frajerky před mým a sousedčiným bráchou u mé spolužačky sousedky na zahradě a kouřily jsme. Jenže její matka přišla dřív z práce než měla a chytla nás u toho. Byl kolem toho strašný řev, sousedka zavolala mou matku. Ufikly pěkně proutek z vrby a já i kamarádka jsme tam dostaly před těmi kluky nasekáno na holé zadky. No ostuda strašná a jak to štípalo. Přesto jsme dnes po asi 30 letech obě kuřačky, takže ty výprasky asi moc význam nemají.

René (Út, 2. 7. 2019 - 16:07)

na některý prohřešek to význam má,a taky na některé děti

Petra (Út, 2. 7. 2019 - 16:07)

To nevím, jsou zas děcka, které se pak bojí kvůli hrozícímu výprasku domů a hledá je policie.

Denis Novotný (So, 10. 8. 2019 - 23:08)

No, přesně když mě bylo 12 tak sem měl poznámku a pětku a bál sem se domů že dostanu výprask tak sem na tři dny z drhl z domu, ale jak mě našla policie tak mamka mě z řezala za to že jsem zdrhl z domova.:'(.

J (Út, 2. 7. 2019 - 16:07)

Tak to bylo málo. To chce s výprasky pokračovat a s každým žvárem současně 50 na holou. Řemenem.

Petra (Út, 2. 7. 2019 - 16:07)

No to si snad děláš srandu. To jako že bych si měla nechat dát v 50 výprask na holou? A kdo by to dělal?

J (Út, 2. 7. 2019 - 17:07)

Kdo by to dělal? No kdyby se nikdo nenašel, tak já bych se toho ujmul. Řemen v kalhotách mám.

KUBA (Pá, 28. 6. 2019 - 06:06)

Mamku jsem nepřesvědčil tak budu bit dneska.Teta přijede se sestřenicema už v poledne mamka přijde z práce kolem čtvrtý hodiny.To už u nás budou.Já jsem ještě nikdy nebyl bit,když byla u nás návštěva.Mamka chce využit i toho výchovného efektu.Mamka mi bude muset trenky stáhnout já si je dobrovolně neztáhnu,tu hanbu až budu mít vystrčený zadek si nedovedu představit,radši zkusím přesvědčit mamku o jiném trestu.Ta představa,že budu bit před 8letou sestřenicí a tříletou,když zrovna nebude spát.Jak někdo takovou hanbu může zvládnout.

Jana (Ne, 30. 6. 2019 - 16:06)

Co je to za pitomé výchovné metody, proboha? To snad není pravda. Ty matky i ti diváci by měli dostat taky na holou, u těch matek nejlépe před chlapama v hospodě a ono by je to pro příště přešlo.

Reklama

Přidat komentář