Reklama

plenková disciplína

(Út, 9. 7. 2019 - 18:07)

Teď jsem přišel s venku s kamarádem který měl plenku a já jsem jí neměl jelikož doma mamka měla vše v pračce látkové pleny a jednorazovky došli tak jsem šel ke kamarádovi který má pleny náhradní a jeho mamka jde a říká tady se nám nikdo posral přímo do kalhot ale já jsem měl naštěstí i silonové punčocháče tak to tolik neproteklo skrst tepláky a punčocháči a teta říká že mne musím celého umit a dát mne plenku ale nejdřív se podívá na svého syna jestli není pomočen u něj to bude rychlejší má plenku typu abdl ty jsou trochu větší a silnější a tu dostanu zřejmě i já tak po demne dala větší přebalovací podložku abych vše sundal že sebe že jsem totálně posrany a pomoceny a volá mne mamka kde jsem a vzala si to teta ten telefon že jsem u nich že jsem celý pokadeny a pomoceny tak mne musí umýt a dát mne plenku že mne pak převeze domů abych nešel jenom v plence a v puncochacich a v hracích kalhotech.tak mne umyla a namazala mastí a zasypala pudrem pak jsem jednorázovou plenku typu abdl čisté punčocháče nebili silonové ale dětské bavlněné a přes ně bodycko a tepláky a byl jsem celý komplet v čistotě.a pak si promne přijela mamka a omlouvala se za mne že jsem takto dopadl a teta říká že se to mohlo stát i synovi jejímu klidně a že to je v pořádku. Tak vše šlo do pračky vše mokré hlavně že jsem měl čistou suchou plenku a všechno oblečení.pak jsme tam ještě chvíli byli pak mne mamka dala zpět moje oblíbené botky Prestige a jeli jsme domů a moje prádlo tam zůstalo na příště kdybych se náhodou pomočil či pokadil.potom jsme jeli domů a mamka se zastavila ve zdravotních potřebách a koupila kartón jednorázových plenek ty od teny plus extra jsou silné plenky mám číslo xs protože jsem měl m a s auty mne vždy byli velké moc a když jsme konečně byli doma tak mamka dala prát ty látkové pleny.ja když jsem doma sám tak nosím látkové pleny a když jdu ven tak si dám jedno rázové pleny ale žádné pleny tam předtím nebyli tak jsem to risknul bez nich a pak to dopadlo takto celý mokrý a pokadeny že mám ještě toho kamaráda co také nosí plenky.

(Út, 2. 7. 2019 - 17:07)

Toto je plenkova disciplína a ne nošení plen za trest to si musíš dát jiné téma třeba musím nosit plenky za trest.a plenky bych ti dával furt být tvim strejdou na denní a noční nošení a dělat do ních potřebu asi myslíš od čeho jsou na parádu určitě ne a nebo bych ti dával vše co k tomu patří jako miminu.

pavlik a pavel (Po, 1. 7. 2019 - 20:07)

Ahoj , tady pořád řešíte plinky za trest , a já je mám v podstatě za odměnu a nebo jak to říct jinak ..... prostě plinku beru jako každodenní součást mojeho oblečení.Pravda že ji nepotřebuju nosit protože do ni nic nedělám / jen vyjímečně / ale jsem na ni prostě závislej a strejda nemá nic proti a plínku my dává každej večer na spaní.To spíš když jsem trochu zlobil tak jsem ji nedostal.

(Ne, 30. 6. 2019 - 08:06)

Tak jsme dojeli na chatu ještě včera večer a když jsme tam dojeli tak jsem v autě musel být prebalen jelikož jsem měl plenky už durch pocurany že to malinko protékalo mezi nohy a gumovými kalhotky tak i mamka vyndala ze sedačky a položila mne na přebalovací podložku venku před autem a rezepnula body a pak gumové kalhotky a vytáhla pomocenou plenku ale byla hodně mokrá tak teta mamce podala vlhčené ubrousky a pak mne otřela teta jí podala 6 látkových plen a dala je po demne prelnula mezi nohy a dala zpět gumové kalhotky a stáhla bodycko pořádně a zapnula ho a pak šla pro punčocháče ze slemi a nandala mne je pak mne soupla zpět do sedačky a dala mne Dudlík a ještě v rychlosti se koukala na plenku kamaráda byl trochu pocurany i pokadeny tak ho mamka také otřela ubrousky a také dostal 6 látkových plen a pak úplně to samé co já pak jsme přijeli na chatu dostali jsme kojenecké láhve se sunarem a pak v tak silných plen jsme oba zůstali teta upravovala dětské postýlky a byli jsme daní do zavinovaci deky oba dva jelikož jsme byli v zavinovacce tak jsme byli krmení s kojenecké láhve a tak už nemohu psát jelikož miminka nepoužívají žádné mobilní telefony před chvílí jsem byl znovu prebalen nemá do toho sunaru dávat projímadlo a nebudeme tak často posrani a pocurany 14 dní budeme jako mimina aby jsme si vzivkli na ten plenkový tábor dětský až pojedeme.

Otec j (Po, 1. 7. 2019 - 11:07)

Tak to máš na prázdniny moc pěkný plán . Tak ať ti to vyjde a dej vědět pokud budeš moc co a jak a jak si užíváš péče.

(Pá, 28. 6. 2019 - 14:06)

Tak dnes na poslední školní den jsem od mamky dostal látkové pleny do školy pouze dvě protože jsem měl velke opruzeniny mezi nohama tak mne mamka musela hodně zapudrovat a speciální mastí i namazat dala mne jen dvě látkové pleny protože že ta mast hodně barví tak abych neměl znečištěné prádlo tak kvůli tomu byly ty plenky jinak jsem je do školy nenosil dnes to bylo vymecne ale stejně jsem už doma a mamka mne dala jiné pleny už ty s rána jsem už pomočil i pokadil...a k večeru stejně jedeme na chatu ke kamarádovi možná dnes a nebo zítra ráno ona teta něco zařizuje a někdo zvoní a ejhle jde kamarád a ptá se mne jestli mám pleny na sobě a já mu říkám to nevidíš ten ranec plen co mám na sobě a on že by potřeboval prebalit do čistých plen já volám mamku a ona te přebali do čistých plen látkových a už jde mamka a říká co pak tě to doma asi nebaví být sám co a on říká jestli by nám nevadilo že bude lepší u nás a on říká mamce že by potřeboval prebalit do čistých plen tak si lehni na čistou suchou plenku a kouknem se na to nadeleni a jeje tady má pořádně nikdo naděláno v plenach to chce rovnou sprchu on měl dnes i punčocháče sice slabé ale měl je tak ho mamka dala na přebalovací pult a pospinenou plenku mu sundala a šup sním do vody a vany a vzala na něj sprchu pořádně ho vydrhla a pak přes něj dala osusku a otřela ho a pak sním zpět na postel tam ho přebali lépe než v koupelně takže ho jenom zapudrovala a soupla pod něj 4 látkové pleny s gum kalhotkami a pak bodycko a pak jsem šel na řadu já jenom mě zkontrolujte jestli nejsem náhodou pomočen tak i pokalen a byl jsem jenom pomočen tak mne mamka tu plenku dala radši jinou plenku taky jsem dostal 4 látkové pleny s gum kalhotkami a bodycko a pak oba jsme dostali kojenecké láhve s nijakým obsahem já myslím že to byl čaj a nebo limo chutnalo to dobře a pak jsme dopili tak nám mamka řekla ať si dáme maliho šlofíka a dostali jsme oba dva i Dudlík.....A mamka zavolala kamarádce že její syn je u nás aby ho nehledala a je i v čistých plenkách prebalen a ona řekla okej že si ho vyzvedne až večer ale pak jí cvaklo že v sobotu ráno jeden na chatu že přijde s tím větším autem aby se tam mohli dát ty autosedačky pro větší děti pokračování příště....

Jan (Pá, 21. 6. 2019 - 17:06)

Jó kdyby jí asi odplenkovala tak by to bylo asi horší to by byla ještě pomocena či pokalena to by pak ta matka byla dost na nervy mít retardované dítě a ještě bez plen to by asi nevyšlo.take znám jednu ženu která má retardované dítě ale retardací mu zjistili nedávno s ničeho nic klukovi je o šest let více začal se pomocovat a pokakavat jak přes den a noc chodil do normální školy ale museli ho přesadit do speciální školy aby měl asistenta a následně kluka matce odebrali.protoze matku zajímal jenom alkohol a huleni trávy to byl hlavní důvod odebrání syna ale v klokánku si sním věděli rady jak na něj ale pak i přestal chodit tak ho dali na invalidní vozík a byl umístěn do Jedličkova ústavu tam pobil asi tak 3 roky a pak se hoch začínal zapamatovat co se sním děje začal používat své nohy hodně tam cvicel a sám od sebe přestal nosit i plenky stou ženou jsem chodil a její syn mě měl rád ale po roce jsem od ní odešel už se to nedalo s ní žít o jejího syna jsem se staral jako o vlastní . Ale pak se ozval jeho otec a ten si ho vzal do vlastní péče sice ho pustili s výkonu trestu ale změnil se hodně ale jeho syn si vzpomněl že má strejdu i myslel mne já který jsem se o něj staral my jsme se sešli používá jen pouze dětské chodítko a žádné pleny ani invalidní vozík stále sním otec cvičí atd.....A jeho mamka sedí v lochu za krádeže a za pokus vraždy...A hochovi jsem vysvětlit ať na mne radši zapomene že teď má taťku ale on že nikoliv a já jsem mu řekl že to bude muset rozhodnout jeho otec a tak jsem ještě mluvil s jeho otcem a ten řekl že když bude chodit do práce i jestli bych se občas o něj nepostaral a od té doby jsem neviděl ani otce a syna jeho tak nevím jestli otec nikde zas nebruci ve vazbě a syna umístili nikam aby ho nikdo nenašel jak otec a matka.

Návštěvník (Čt, 20. 6. 2019 - 12:06)

Znám jednu ze Semil co v těhotenství pila i kouřila, má šestiletou dceru která dodnes neumí základní barvy , musí nosít pleny , do školky ji nevzali, musí chodit na všelijaké vyšetření kde jí mučí , rezonancí to ji nejdřív uspí aby se jim nehýbala, dávají ji takovou tu čepici s drátkama a nesmí se třeba i 30min. hnout . v nemocnici už byla taky několikrát.Je nezvladatelná a musí ji tedy maminka vodit na takovích těch popruhách a na vodítku,mezi ostatní děti nemůže bez dozoru protože všem škube vlasy, nemá kamarády ani dítě ani matka.Jsou to sociálky a je na to matka sama. Dítě chudák a i když se mamka snaží pro tu krásnou dceru by bylo lepší být v nějakék specializovaném diagnostickém ústavu kdy by ji v jejich šesti letech alespoň odplenkovali , naučili poslouchat aby nemusela chudě být pořád na kšírech a aby ji zbavili agresivity.

(Čt, 20. 6. 2019 - 10:06)

Koukám jako blázen ale nikdo si spletl diskuzi tady je plenkova disciplína a ne kdo je alkac nebo notorik a že má retardované dítě zato může její přítel že když chlastal jako duha tak to se musí nikde objevit a kde se to objevilo na dítěti že je retardované chudák to dítě to zanic přece nemůže bude mít zkažené celé dětství a ta matka se akorát zblázní až bude o dítě se starat kolo přebalování koupání atd a kdoví co ještě tak to upřímně řečeno je to na hovno.

olma (St, 19. 6. 2019 - 17:06)

Otec alko,holik matka se ráda na,pila můj chlap také no,torik už jsme roz,vedení odnesl to náš syn narodil se jako retar,dovaný dys,lektik. Bože hrozný život pro mne i syna ten dopadl nejhůř.
A já skončila v manufaktuře navlékat korále a dělat různé pí*ovi,ny které kupují lidé s lítosti k nám nemocným.mar,tina

(Út, 18. 6. 2019 - 17:06)

Včera jsem dostal dvě látkové pleny a řekl jsem si o gumové kalhotky už protože minulé jsem vše promocil tak už radši my mamka dává i gumové kalhotky s bodyckem abych nemusel mýt pyžamo tak mám na spaní nikdy i slabé punčocháče silonové ale dá mne je přes bodycko ale občas mne musí i oholit mezi nohama jelikož mne rostou chlupy nejdříve mne veme strojkem elektrickém a pak i žiletkou hezky do hladka ale občas použijte i depilační strojek ale to mne oholí komplet Jak mezi nohy tak i nohy a ruce abych by jak miminko hladké ležím na posteli na suché plence a koná až vše dodělá tak mne umyje a namaže dětským olejem a teď mne říká že dostanu 4 látkové pleny a gumové kalhotky a dlouhé tričko bez bodycka a punčocháčů.uz se těším aby začli prázdniny ti budeme s kamarádem na jeho chalupě a budeme si užívat plného jako mimina..

??? (Út, 18. 6. 2019 - 22:06)

Když se olivoví olej dělá z oliv, z čeho se asi dělí dětský olejíček ?

(Ne, 16. 6. 2019 - 12:06)

Přes den máme max 2 látkové pleny s gumovými kalhotky a jen dlouhé tričko a když jsme venku tak dostaneme jen kraťasy a to stačí stejně když přijdeme s venku tak oba prebaleni do jednorazovych plen do těch silnějších a dlouhé tričko trochu vedro v plinkach je ale dá se zviknou na vše když chceme nosit plenky tak to musíme vydržet stejně na táboře budeme vše nosit kompletní oblečení jako mimina jako jsou např pleny zřejmě látkové gumové kalhotky bodycka a punčocháče a nebo dupačky atd a mamka mne volá abych lehnul na přebalovací pult s látkovou plinkou asi něco cítí že jsem pocurany i pokadeny tak já tedy jdu na přebalovací pult zalehnout a pak to dopisi tak už mám čistou suchou plenku byl jsem jenom pomočen tak mne očistila jenom s ubrousky a namazala a zasypala pudrem a žádné gum kalhotky nemám mám jen slypy a dlouhé tričko.

Otec j (Ne, 16. 6. 2019 - 17:06)

To ti , ale proteče . Pokud plenu nejistí buď gumové kalhotky a nebo jednorázová plena tak jí hodně rychle promočíš . Měl by sis o kalhotky říct. V létě asi punčocháče nedostaneš. To spíš dětské kraťasy neboli lacláče .

(Čt, 13. 6. 2019 - 20:06)

Už vím co je dětský tábor a nosit plenky přečetl jsem si stránky abdl když dáte do vyhledávače dětský tábor tak vám vyjde stránka abdl ale kde jsem tento tábor nachází nevím.jednaji s dítětem jako miminko a pak jsem to stupňuje až je z dítěte zase normální dítě bez plen to chce si to přečíst tam na těchto stránkách ale my dva možná budeme mít něco jiného než tam píší tam je trochu věci i smysleno nebo upraveno.

Otec j (Pá, 14. 6. 2019 - 14:06)

Na těch stránkách jsou všechny příběhy vymyšlené. Sle uvidíš sám . Mimochodem , není ti v těchto dnech horko když máš na sobě pleny ? K tomu ještě oblečení tak to se musíš hodně pařit.

(Čt, 13. 6. 2019 - 08:06)

Byli to plenky jako dětské s obrázky a také dupačky pár punčocháčů a hlavně bodycka ale vše v dětském stylu a hračky apod.dnes jsme měli volno ve škole ale nevím proč tak jsme oba zůstali v plenach a s dupačky ty dupačky jsou od pasu dolů takové jojo by pogumovaný povrch takže nemusím mít gumové kalhotky ale jen svrchní kalhotky což je dobré dnes jsme oba dva spali v zavinovacce já jsem měl červenou a kamarád modrou mamka prý jinou zavinovačku neměli tak i červená se hodila do postýlky v noci nikdo nokouka jen mamka nebo teta když nás jdou prebalit do čistých plen ono že začátku prázdnin budeme na té chalupě a tam si budeme užívat plného dětství budou plenky celodenním oběhu takzvaně nonstop a na tom táboře budeme asi rozdělení mne je víc let a jemu míň let jestli já nepůjdu k větším dětem a on menším dětem ale bylo by lepší kdyby jsme byli spolu tak byto bylo lepší ale uvidíme jak vše dopadne.

Otec j (Čt, 13. 6. 2019 - 09:06)

Možná vás nechaj spolu . Asi tam budou brát věk jinak . Ta zavinovačka asi nebude moc pohodlná. Jinak to máš, ale dobrý, že je o tebe tak pěkně postaráno. Držím ti palce co bude dál .

(St, 12. 6. 2019 - 11:06)

Tak mamka přijela v neděli v noci a přivezla nám věci pro plenkare ve stylu ABDL a ještě jedna věc přihlásila nás na tábor dětský pro děti větší co noseji plenky nebo-li pro abdl není to v Čechách ale v zahraničí ale nechtěla říct kde prý se nemáme ptát že to bude překvapení nikdy v půlce července a nebo začátkem srpna a teď musím ukončit nebo mne bude zabaven telefon když jsem ve škole.

Otec j (St, 12. 6. 2019 - 23:06)

Tak to je jasné, že ve škole mobil používat nesmíš. Tak dej vědět co pěkného vám dvěma přivezla a později i o tom co bylo na tom táboře. Držím ti palce

Reklama

Přidat komentář