Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

mik (St, 10. 7. 2019 - 11:07)

V posteli je snadna technicka pomoc da se prosteradlo na nej igelit a na to druhe postradlo a pak to mokre s igelitem stahnes . pomuze nekdy i vetsi sava osuska , nevim jestli to zadrzujes do krajnosti a pak ti to proste samo pretece ( to je asi nejsilnejsi pocit pak ) nebo to pustis schvalne ani nevim jakou mas vydrz ,male mnozstvi treba i dziny zvladnout pochopitelne pri silne vydrzi to pak je durch a do louze a az do bot kdyz se to nekde stane ,snaha ale byla vzdycky to nekam dojit a uzit si to naplno ..nekdo to proste nepochopi .je to uchylka .ale tak nejak celkem prirozena ,kdyz masturbujes a chce se ti u toho tak to finale je hezci .tak proc ne ve dvou ,,je to hodne pestre a kazdy to vnima trosku jinak hodne se da o tom popovidat anonyme na chatu a kdyz pak chces a je duvera tak jde pak prozit i vic
Curani ,pocurani se nevzrusuje jen muze ,ale i zeny

Silva (So, 6. 7. 2019 - 14:07)

V první třídě v družině, ve 12ti venku před kamarádkou a v 18ti jsem nedoběhla domů.

mik (So, 6. 7. 2019 - 19:07)

V 18 uz to je zajimave ..treba se ti to i libilo

Silva (Ne, 7. 7. 2019 - 13:07)

Tak vzhledem k tomu, že me vidělo dost lidí, to spíš byla kolosální ostuda. Jak počurana malá holka.

mik (Po, 8. 7. 2019 - 07:07)

Tak to chapu ,ale stejne ,prece jen v 18 uz mas urcite rozpoznavaci schopnosti, jak jsi na tom a neprichazi to hned ,ale uz znacnou dobu vnimas tu vzrustajici potrebu , jasne vetsinou si rikas prece nejsem mala holka to vydrzim a nesnazis se najit jine reseni
Ovsem nekdy ten pocit vnimas i trosku jinak a vim ,ze jsou holky i starsi zeny co chpdi na posledni chvili obcas i umyslne ...

Silva (Po, 8. 7. 2019 - 18:07)

Tak samozřejmě že už se mi hrozně chtělo, ale věřila jsem že dojdu včas domů a nebudu si muset odskakovat někde u keříku. Po tomto zážitku už chodím raději i když moc nepotřebuju, prostě preventivně.

mik (Út, 9. 7. 2019 - 00:07)

Nekde u keriku je to takovy problem ? a preventivne se to nedoporucuje ,to neni ze me ,ale od odborniku

Scatter (So, 22. 6. 2019 - 06:06)

Děvčata nějak jste zapomněli čůrat ne? Tak šup šup, pojďte se mi pochcat do postýlky, ať se mi krásně spinká berušky moje.

Thomas (Pá, 14. 6. 2019 - 11:06)

Ok,dáme příští,až budeš zdravá.

Nella (Pá, 14. 6. 2019 - 11:06)

450ml,ale to už bylo na počuráni. Vzala jsem v kuchyni nenápadně měřák. V nemoci to asi není objektivni. Jinak vydržím déle. Karolína má pravdu.

Scatlover (Pá, 14. 6. 2019 - 10:06)

Holky nic moc vám to nejde, já jsem po kalbě, za noc jsem vychcal 3 a půl litru a nachčím bez problémů litr v kuse, kdybych to dlouho držel tak i litr a půl

Karolína (Pá, 14. 6. 2019 - 10:06)

Já jsem si kolik vyčurám ze zvědavosti jednou změřila a držela jsem to do poslední chvíle a bylo to 640 ml. Nella jestli je nemocná tak vyčurá asi méně. S horečkou a na práškách močák chce dostat pryč bacily a tak ji to bude nutit hrozně ikdyž vyčurá málo. Já to znám tyhle chřipky. Jsem stejnýho věku jako ona

Scatlover (Pá, 14. 6. 2019 - 10:06)

Nino, zlato, to by bylo fantastické, já 30 Olomoucko, klidně si na tuhle chcací session naplánuji i dovolenou, kontaktuj mě prosím na [email protected], nečekal jsem že se nějaká ozve :))

Nella (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

Já to budu držet co to půjde

Jirka (Čt, 29. 8. 2019 - 23:08)

Ahoj Neli, ozvi se, jsem z K.V. A plinky mám:)

Thomas (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

Uvidime kdo vyhraje! :-)

Nella (Pá, 14. 6. 2019 - 11:06)

Já už to asi nevydržím. Já.musím.

Nella (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

Tak jo. Asi usnu a budu to držet jak to nejvíc vydržím. Jestli vyčurám víc já nebo ty?

Thomas (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

Tak si nech pipku naplnit jak nejvíc vydržíš a pak se vyčurej do nočníku. Schválně kolik musel tvůj močový měchýř vydržet do chvíle než se budeš muset vyčurat a pak si napíšeme. Já taky to budu držet a napíšu,kolik jsem vyčural já. Ok?

Nella (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

Tam jsem nikdy nebyla. Stříbro je u Mariánek za Plzní. Já už ležím a beru Amoxiklav na krk a není mi dobře. Jen bych spala. Mami mi změřila teplotu ráno 38,2. Piju teplý čaj od mami a proto často čurám. před chvilkou mi
donesla k posteli nočník ,to je ponižující. Já se naposledy počurala loni, ale to mi nešly rozepnout kalhoty na WC doma a jinak někdy ve školce. Do nočníku čurat nebudu.

Reklama

Přidat komentář