Reklama

Obřízka

:-) (So, 29. 6. 2019 - 23:06)

Ty jsi fakt neskutečný zaslepenec (jak to říct slušně??) proč by to proboha mělo být zmrzačení??? Protože ti to někdo řekl? Stejně jako ti někdo jiný řekl, že mu elektřina zničila zrak, sloup vysokého napětí vyvolal rakovinu a blízký vysílač způsobil průjem? je to stejná blbost a stejný nesmysl....stěžovatelé a divní lidé byli pořád a budou....jenže ty ses na to bohužel upnul, zasvětil tomu život a nechceš se toho vzdát.....zvláštní nátura a zvláštní smysl života... Ty máš bohužel obřezanou mysl....

Vzpamatuj se sakra už!

Jakub (So, 29. 6. 2019 - 20:06)

Nejhorší je obřízka duše.

Tony (So, 29. 6. 2019 - 20:06)

Ve vztahu existují důležitější věci než bazírovat na zmrzačení partnerova penisu amputací předkožky. Jenže ty ses tu sám odkopal jako acuculofil.

:-) (So, 29. 6. 2019 - 19:06)

Tony, pochop to, že žádné "obřízkuchtivé nány" neexistují máš je jen ve své hlavě a jsou v mysli honičů....ano většině holek se obřízka líbí...ale to je kvůli tomu, že je to něco jiného a na pohled estetičtějšího...ale zároveň jim je úplně jedno jestli jsou s obřezaným nebo neobřezaným.....ve vztahu jde i o jiné věci než o to mít co nejlepší orgáč... Jenže ty tohle nikdy nepochopíš, když znáš jen honění...

Tony (So, 29. 6. 2019 - 15:06)

Zato Tereza z jiného fóra to včera napsala rozumně---------------------Tereza říká:
To se mi líbí! To se mi nelíbí!
Ano, v zahraničí je běžné, žalud pěkně odkrytý. Nemyslím teď ty přičmoudlé, z těch mám strach a obřízka mi přijde dobré jen když je lékařsky nutná. Ne to dělat všem jak u muslimů. Hezký je penis s obnaženým žaludem, ale když ta předkožka tam zůstane.

Tony (So, 29. 6. 2019 - 15:06)

Ta úchylka, když někoho vzrušuje penis zmrzačený amputací až 5/7 nejcitlivějších erotogenních zakončení se jmenuje acucullofilie. Mnoho mužů má kvůli takové obřízkochtivé náně zničený sexuální život. Jeden Slovák, když se tu ode mě dověděl, o co jde, tak radši vyměnil takovou obřízkuchtivou přítelkyni za normální.

Tony (Pá, 21. 6. 2019 - 05:06)

Teď si může skřípnout přímo žaluda.

Tony (Čt, 20. 6. 2019 - 21:06)

Tu v Německu byl obrácený problém, podnapilý čtrnáctiletý si do zipu skřípl předkožku a doktoři její poranění vyléčili tak, že mu ji kompletně vodpižlali. On pak žaloval a chtěl náhradu škody 5000 Éček, po tom prodavači, co mu ten chlast prodal. Samozřejmě, že u soudu neuspěl.

Zkoumal (Pá, 21. 6. 2019 - 02:06)

No vidíš a měl to zadarmo s full servisem... teď už se mu to nestane, protože nemá co skřípnout. To je dobrá prevence a další důvod k obřízce. A ty nezapomeň dát náctiletým radu na své stránky od "dobrého" strýčka - Lewisky mají knoflíky...ne Zip o:)

:-) (Út, 18. 6. 2019 - 21:06)

Tak co kdybys změnil strategii a mezi cik.ny propagoval obřízku? Dle tvých pseudo-teorií by se jich posléze minimálně 99% stalo anorgasmických, impotentních a dá s říct neschopných plodit potomstvo.....dostal bys ocenění - nejlépe přímo od Čunka;-) Čunkovu cenu....

Tony (Čt, 20. 6. 2019 - 21:06)

Co mě to podsouváš za nesmysly - takové blboviny jsem nikdy netvrdil.

Steve (Út, 11. 6. 2019 - 16:06)

Nás ale nezajímá jak mají Němci ... My jsme Češi a žijeme v ČR! Ty asi ani nevíš kým kloudně jseš mi připadá ... zblblej sudet'ák. :-(

Tony (Út, 11. 6. 2019 - 07:06)

Tyto báchorky na internetu jsou opravdu věrohodné. Teď to rozsekl jeden Němec."

"VIDĚL JSEM NA NETU ŽENSKOU, KTERÁ TVRDILA, ŽE JE ZASNOUBENÁ S MUZIKANTEM KEVINEM KÖHLEREM. ALE ON JE ŽENATÝ S CHLAPEM."

:-) (Po, 10. 6. 2019 - 11:06)

Tony, já jsem se podíval na ty stránky osacr, o kterých píšeš a to je tedy opravdu hnus. Více demagogie, nenávistných a tendenčních článků a výlevů, aby člověk opravdu pohledal.... A vůbec v ničem si to nezadá s opačnou demagogií některých náboženských fanatiků. Smutný je, že i tam brečíš, jak tě v mládí ten zlý duchovní zblbnul a zlákal.... A že je to ještě horší než kdyby tě prznil...
Hold je to pravda, co někdo psal v jiném vlákně, že už odmala ti pořád někdo ubližoval, co??? Měl byses opravdu léčit.

Tony (Po, 10. 6. 2019 - 11:06)

Jakýsi Alfréd právě na jednom německém fóru napsal: "BOHUŽEL, DOKTOŘI, KDYŽ VIDÍ PŘEDKOŽKU, TAK MAJÍ V HLAVĚ POUZE SUMU ZA JEJÍ VODPIŽLÁNÍ A ŘÍKAJÍ SI: °KDYŽ TY PRACHY ZA TO NESHRÁBNU JÁ, TAK JE SHRÁBNE JINÝ°"

Steve (Čt, 6. 6. 2019 - 17:06)

To zase ne ...

Tony (Čt, 6. 6. 2019 - 17:06)

Ale jo--------- Galaťanům 5; 2------------------ Říkám vám to já Pavel: dáte-li se obřezat, nebude vám Kristus k ničemu. ------------------------------------- Mám to tu dát všechno?

Tony (Čt, 6. 6. 2019 - 16:06)

On píše ještě tvrději.

Steve (Čt, 6. 6. 2019 - 16:06)

Píše, že je to pro Boha úplně nepodstatný zda muž obřezaný je či není ...

Steve (St, 5. 6. 2019 - 16:06)

Tony, moc si věříš a málo rozumíš oboru urologie ... smutný. Jak žije dospělý člověk po obřízce netušíš ani z rychlíku, tak mne tu laskavě nepoučuj o nesmyslech a nepravdách s mastičkama. Je to trapný když takový člověk je chytrý jak rádio, přitom není ani odborníkem a ani nemá sám s tím osobní zkušenost. Rozhodni se zda budeš zabedněným aktivistou který má jen svojí hlavu, nebo budeš chtět být odborníkem nad věcí a budeš poslouchat i jiné názory, které ti nejdou zrovna do krámu ale jsou objektivní a reálné. Vyber si!

Reklama

Přidat komentář