Reklama

Vzrušuje mě, když mladá žena něco rozšlápne

milovník podpatků (So, 29. 6. 2019 - 13:06)

Na protézy kašli, PŘEKUSUJ JE!!! :-) :-)

Tereza (Pá, 28. 6. 2019 - 19:06)

Ja mam totiz amputovany nohy takze sem zkracena a lehci o ty moje amputaty tak ted uz nic nemohu rozslapovat?

Biolog (Ne, 16. 6. 2019 - 09:06)

Co přesně způsobí, že šneka zabije, když si nějaká osoba udělá z jeho ulity chodník a rozdrtí ji?

jjjj (Ne, 16. 6. 2019 - 16:06)

Já bych řekla, že váha dospělé ženy šneku způsobí devastující zranění neslučitelná se životem. Úplné rozdrcení celého těla včetně životně důležitých orgánů na beztvarou polotekutou hmotu mu způsobí okamžitou smrt.

un (Ne, 16. 6. 2019 - 13:06)

Když se dospělá žena svojí celou váhou těla postaví na ulitu šneka, zabije ho na základě toho, že její váhu, která přesahuje 50 kg, ulita šneka neudrží, a žena tu ulitu svojí váhou úplně rozláme a rozdrtí na malé kousičky. Když je rozdrcena uliíta, tak měkké tělo šneka je okamžitě pod váhou ženy úplně rozmačkáno na kaši a tím pádem nastane jeho neodvratná a jistá smrt. Ze šneka na zemi pod váhou ženy zůstane jen placička s kousičky rozlámané ulity.

jiřka (Pá, 14. 6. 2019 - 13:06)

Největší u nás žijící šnek je hlemýžď zahradní. Pokud se na takového postaví celá váha dospělé ženy, vždy jej s přehledem rozdrtí na kaši a nedokáži si představit, že by šnek mohl celou moji váhu i na krátký okamžik udržet. Vlašské ořechy mají mnohem silnější skořápky než ulity šneků a přesto pod váhou dospělé ženy každá z nich praskne a žena ořech pokaždé rozšlápne. Jak by tedy mohl její váhu udržet hlemýžď, který má skořápku podstatně slabší? Je to naprosto vyloučeno. Bylo by to možné jen tehdy, že by Tereza byla ještě dítě mladšího školního věku, které obvykle váží mnohem méně než dospělá žena, která obvykle váží několikanásobně víc než dítě, a v tom případě bych uvěřila, že některý hlemýžď její váhu dítěte udrží.

Eva (Čt, 13. 6. 2019 - 16:06)

Také mi přijde nemožné, že by nějaký šnek vydržel váhu dospělého člověka. Nestalo se mi, že bych kdy na šneka šlápla a přitom ho nerozšlápla. Vážím 62 kilo, což je normální váha dospělé ženy.

Tereza (Út, 11. 6. 2019 - 19:06)

Já mám zvířata normálně ráda, neubližuji jim. Ale šneci a podobné potvory jsou stvoření co zaslouží zašlápnout. Když je po dešti a jdu ráno do práce tak je jich přes park je spoustu, většinou se snažím co krok to jeden šnek :) Cesta do práce mi tak uběhne mnohem rychleji a dokonce mě to i baví, nejvíc mě baví ti co chvilku vzdorují než křupnou, pokud na ně normálně šlápnu tak mě někdy i udrží, je potřeba se trošku zhoupnout a už nevydrží :) Nosím kozačky i přes léto takže před budovou v práci si je jen očistím o rohožku a kozačky mám opět čisté takže ani v tomto hledisku mě to nevadí.

Drtič drtikol (Út, 25. 6. 2019 - 18:06)

Kolik měříš a vážíš?věk?odkud jsi?rád bych se podíval jak je drtis!!!!dáš mi svůj mail?

Terezka (Út, 25. 6. 2019 - 21:06)

Ted merim110 cm a mam45 kg

Milovnik podpatku (Pá, 28. 6. 2019 - 18:06)

Na tu vysku, HODNE podivna hmotnost!!! Jsi anorekticka, ci co? :-) :-) :-)

Tereza (Pá, 28. 6. 2019 - 21:06)

Tak chcec vedet vice co se mi stalo byl to trest ze sem slapala na slymaky.

Milovnik podpatku (So, 29. 6. 2019 - 12:06)

Asi se tady bavis, jako ja. :-) :-) :-)

un (So, 29. 6. 2019 - 06:06)

Terezko, kolik jsi vážila, když jsi rozšlapávala šneky a když tě někteří šneci udrželi tak, že jsi se musela na nich zhoupnout, protože jinak by jsi je nerozšlápla?

Tom (Ne, 16. 6. 2019 - 21:06)

Terezo ses kruta co kdyby ti ty tvoje nozky nekdo taky rozmackal a museli by ti je amputovat?

Tomik (Ne, 16. 6. 2019 - 22:06)

No Terezo potom bys mela jen dva zaoblene pahylky stehynek a to bys sneky nerozslapla a byla bys o ty nozky lehci.

Tom (Čt, 13. 6. 2019 - 06:06)

Terezko kolik měříš a vážíš?vel.chodidla?lakujes si nehtiky??víš,že jsi docela zajímavá žena??rád bych se podíval jak jdeš po dešti do práce,,,,vadilo by ti mít přihlížejícího???

Hannah (St, 12. 6. 2019 - 16:06)

Všemu ostatnímu bych uvěřila, ale tomu, že nějaký šnek byť jen na sekundu udržel tvoji celou váhu těla, tomu nelze uvěřit. Žádný šnek u nás žijící nemůže v žádném případě ani na okamžik udržet celou váhu těla jakékoli dospělé ženy.

tu (Út, 11. 6. 2019 - 22:06)

To bych chtěl vidět, šneka, který normálně udrží váhu šedesátikilové dospělé ženy tak, že se na něm musí zhoupnout, aby ho rozmáčkla svou vahou. Takový šnek neexistuje.

Živojín Dupač (St, 5. 6. 2019 - 12:06)

Lupára - Dupáva

Reklama

Přidat komentář