Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Hanka (St, 3. 7. 2019 - 17:07)

Tak jsem dnes že synem a dcerou jela k jedné známé na chatu dceři jsem musela dát plinku ona se pomocuje jak ve dne i noci tak plinky snáší normálně i na cestách a pak to najednou přišlo syn se začal sundávat oblečení co měl na sobě od pasu dolů byl nahý a já o říkám co to znamená mami chci tě poprosit jestli by smi také nedala plenku nijak mne to hlava nebrala a já jsem mu řekla až dám sestře pleny tak si to rozmyslím dáváme 2 látkové pleny a jednorazovku a gumové kalhotky aby to mělo větší savost a kdyby to náhodou proteklo pro dceru mám plenky Pampers 3 látkové pleny 70x70.... tak jsem šla za synem a řekla jsem mu že pleny tedy dostane ale to samé jako sestra a souhlasil akorát nevím jestli mu to bude tak to zkusím to to dát tak nejdřív jsem pod něj dala přebalovací podložku pak namazala mastí a zasypala pudrem pak jsem zašla do pokoje dcery a ta mne říká že ještě nechce prebalit ale já jí říkám že jdu pro jednorazovku a gumové kalhotky a 2 látkové pleny a jedny puncochce a prý na co to mám vlastně vůbec pro tvého bratra to vše mám a když jsme u toho tak sí obleč také puncochce a pojď semnou tak šla a syn mne říká ale mami já nechci silonové punčocháče a já mu říkám pokrc nohy měla jsem ty látkové pleny už vte jednorazovce vzala jsem ho pod kolena nadzvedla jsem ho a dále pod něj ty pleny pak nohy dolů a vše jsem prelnula mezi nohy zapnula jsem Pampersku a pak jsem mu řekla že musíme dát gumové kalhotky a punčocháče on že gumové kalhotky ano ale bez punčocháčů že si vezme tepláky a já mu říkám že si pod tepláky veme punčocháče a on říká že punčocháče nikoliv tak jsem řekla že mu za trest dám růžové bodycko a že půjde takto a dám ti funkční kalhoty a dceři jsem musela dát legíny a pak dám vědět jak vše to dopadlo.

Otec j (Pá, 5. 7. 2019 - 08:07)

Je to jasné, kluk to viděl u sestry a chtěl to taky vyzkoušet a nebo ještě někde jinde . No co naplat . Být Váma udělám z něho malé děcko se vším všudy. Užijte mu body pro něho a balte jako jeho sestru . Potřebu ať dělá pouze do plen . Zabsvte mu telefon , ten přece malé děti nesmi používat. Když se mu neco nebude líbit, tak mu řekněte, že ok , ale půjdou pryč i pleny .

Malý dítě (Po, 1. 7. 2019 - 09:07)

Tak nám lukemii zjištěno a pleny budou stále ještě více budou prebalit mne musejí teď za chvíli ráno jsem byl sice prebalen ale mám průjem tak mne prebaluji často a ještě ze strachu že něco takového vůbec mám nikdy jsem nic neměl a najednou tohle kolem desáté hodiny mne musejí dát čistou plenku a teď mne říká sestra že mne prebali a dá mne 3 látkové pleny a jednorazovku. a sádra mne byla už sundána a dostanu punčocháče se slemi aby plena držela tam kde má...ven sice jezdím na invalidním vozíku mám tady půjčený elektrický a mám dětskou obuv Prestige číslo 34,5.

Malý dítě (Pá, 28. 6. 2019 - 15:06)

Mamka chtěla jet ale bydlíme sami a o sestru by se staral kdo tak jsem jel sám. a s přebalovánim je to tak že sestřičky a nebo sanitáři podle toho kdo má služby zrovna s mimina se nesmějí a ostatní děti také ne tady na onkologii jsem mezi většími dětmi a na pokoji nejsem sám co nosí plenky jsou tu tři děti co je také nosí a já jsem čtvrtý mne dávají klasické bavlněné pleny a gumové kalhotky a ostatním dávají jednorazovky.mam prý nijakou onkologickou nemoc ale zatím nevědí jakou.

Malý dítě (Čt, 27. 6. 2019 - 12:06)

Jsem už v Motole a dali mne mezi děti co jim je od jednoho roku do pěti let protože oni mají plenky těm co je více tak mne tam nechtěli dávat protože plinky nenosí aby se mne neposmívali že já plenky mám a oni je nemají a dělají mne veškeré potřebné vyšetření takže to nebude jen zlomenina nohy ale i něco jiného byl jsem včera n ortopedii dětské ale budou mne převážet na onkologické centrum ale stále nevím proč...... Ale co vím tak plenky mne zůstanou.

Návštěvník (Čt, 27. 6. 2019 - 22:06)

A nesmějí se ti že jsi mezi miminama?
A to s tebou jezdí i mamka nebo tě přebaluje sestřička ?

Malý dítě (St, 26. 6. 2019 - 13:06)

Já jsem byl včera večer prebalen do látkových plen dostal jsem jich 4 a gumové kalhotky a body a ráno plenky byli suché tak nevím proč mne je mamka vůbec dává mou sestru také prebaluje ta se v noci pomocuje tak to bych chápal ale proč já to nevím jestli pro větší jistotu kdyby se mne chtělo močit v noci nevím opravdu dnes jsem do školy nešel škola neboli třída jela na výlet.tak já zůstal doma abych někde pajdal mám narazenou nohu v kotníku tak mne mamka omluvila.A zpátky k plence mám ještě teď jde mamka semnou k lékaři ale já jí řekl že nepůjdu dokud mne nesundá pleny a ona říká opak že pleny jsi mám nechat a já říkám že ať my tedy dá od ségry jednorazovku ale ona říká že mne nebude když to je číslo 4 ale když my jsou látkové pleny 70x70 dětské tak mne musí být i ty dětské jednorazovky stejně jí říkám ať to zkusí mne dát plinku papirovku tak prý to skusi tak ležím na posteli a sundavá mne body a včerejší plenky jsou už stejně mokré a pokadeny nechtěla mne pustit ani na záchod tak jsem to pustil vše do plenek a teď musím dopajdat do koupelny musím se umýt a pak mám přijít směrem do pokoje na postel ale úplně nahý a sebou mám vzít mastičku a pudr to je v koupelně je tam i přebalovací pult ale na ten se nevejdu tak musím na postel a už ležím na posteli na přebalovací podložce jsem namazán a zasypán pudrem a čekám až mamka přijde s plenkami a už jde a má jednu látkovou plinku a jednu jedrazovou roztahuje jedno razovku a dává do ní látkovou plinku teď mne vzala pod kolena nadzvedla mne a protahuje mezi nohama a plinky mne jsou krásně jsou mne trochu větší asi tak o číslo stejně dostanu bodycko a kraťasy a bodycko mne nebude dávat prý jen kraťasy a tričko a už vyrážíme směr lékař je kousek na štěstí a už se tam pomalu blížíme a už jsme u polikliniky tam paní ve vrátnici říká ať si pujcime invalidní vozík ale já říkám že je menší tak akorát pro dítě a mamka řekla sednout a nekecat a tak jsem usedl na vozík a jdeme na chirurgii a já jsem řekl mamce že jsem pocurany asi a ona když máš látkové pleny a jednorazovku to se tak rychle nepromoci a já tak ok a teď nás volá pan lékař tak pán lékař řekl že to je zlomené a zvolil nemocnici tak mne odveze sanitka polezim si tam pár dní ale já myslím že tak do půle července a pan doktor napíše do papíru že se pomocuji že musím dostávat plenky stejně budu ležet a lékař mamce řekl ať to takhle to prebalovni takto nedělá buďto klasické bavlněné pleny a nebo jednorazovky ale né obojí do hromady tak už si jede pro mne sanitka a převážejí mne směr dětská nemocnice ale do Motola když jsme z Budějovic tak přeci v Budějovicích je také nemocnice a lékař říká mamce že se asi nikdo tady pokadil strachy že by mne měla asi prebalit ale mamka řekla že zapomněla si vzít sebou pleny tak lékař šel do skříně a vyndal asi tak 3 jednorazovky ale nebyli to klasické dětské ale trochu jíne říkal že to jsou xs a ta velikost mne bude akorát ale co mamka nezapomněla vzít sebou byla bodycka tak mne mamka ještě dala to bodycko plus od lékaře ty dvě pleny aby mne při převozu mohli když tak prebalit.a už jsem v sanitce a vedle na sedačce je nijaký klučina kterého také převážejí do Motola prý si jede s ním asi jeho mamka nebo teta nevím...... teď říká že se asi pokadil a pomočil ale ne do kalhot ale do plenek tak řidič té sanitky musí nikde zastavit aby mohla paní toho kluka prebalit do čistých plen ale on se stydí predemnou že nechce a já jsem mu odpověděl predemnou se nestyď že máš plenku já jí mám taky tak pak se nechal prebalit mohlo mu být kolem dvanácti let a mne je o rok více.a ten řidič dává pleny té co jsou pro mne už musím končit jelui se mne chce spát.

Kals (Út, 18. 6. 2019 - 17:06)

Plenky ano ale bez dupaček to už. nevím jak by mne asi prebalovala do plenek ono stačí že mám bodycko a občas punčocháče.

NESMRTELNÝ (Čt, 13. 6. 2019 - 21:06)

JSEM 2000 KOMENTÁŘ

ž (Čt, 13. 6. 2019 - 21:06)

plenky a dupačky, že

ž (Čt, 13. 6. 2019 - 21:06)

plenky a dupačky, že

ž (Čt, 13. 6. 2019 - 21:06)

plenky a dupačky, že

Kals (So, 8. 6. 2019 - 16:06)

Ano tohle utrpení musím vydržet invalidní vozík se dá vzladnout ale pleny by se daly také vzladnout rád bych dostal tričko s kratasy ale prý nemám nárok nejsem už malé dítě je mne kolem deseti let.to minulé jak mne oblékla tak jsme jeli k lékaři na dětskou ortopedii a dětská lékařka řekla mamce že plenky ano ale trochu větší na šířku aby se kyčle trochu vzpamatovali od toho úrazu ale aby mne nedávala vůbec punčocháče stačí prý jen body a kraťasy trochu větší aby to tak nebylo vidět že mám pleny mezi nohama a vozík mám používat do konce prázdnin tak to bude letos na prdlacku celé prázdniny pleny a invalidní vozík

Návštěvník (So, 8. 6. 2019 - 00:06)

A pokuď má plenu kvůli úrazu nedá se nic dělat, těch pár dní to vydrží a lidi to pochopí.Jen neandrtálci by se posmívali.

Návštěvník (Pá, 7. 6. 2019 - 20:06)

plenky

Steve (Pá, 7. 6. 2019 - 16:06)

Zdravé a správně zaučené dítě nenosí ...

Kals (Pá, 7. 6. 2019 - 10:06)

Tak v tom úmorném vedru jsem musel mít plenku ale i s puncochaci mamce jsem říkal že je nechci ale ona se nedala prostě že je potřebuji tak jsem ji dostal měl jsem 4 pleny látkové a gumové kalhotky a punčocháče silonové a ještě bodycko nechtěl jsem je ale snaha byla zbytečná a na konec mne usadila na dětský invalidní vozík a bylo vše dokonáno a na konec ještě Prestige dětské bílo-červené a jelo se a v autobuse jsem byl nikomu pro smích ne že mám invalidní vozík ale že mám plenku body a silonové punčocháče.. na invalidním vozíku jsem proto že jsem měl malý úraz ale jen na krátkou dobu ho budu používat....A stimto se mamka usmyslela že mne musí dávat i plenky.

Otec j (Pá, 7. 6. 2019 - 23:06)

No asi je potřebuješ když ti je dává. A to je máš na noc i den ? Cítíš, ze se ti chce na toaletu ? Pokud ano , tak je zbytečné abys měl pleny . Jinak tě lituji , že v tom parnu jsi musel mít punčocháče. V takovém počasí mají i malé děti jen plenu a body .

Návštěvník (So, 8. 6. 2019 - 00:06)

Malé děti ano, ty nosí body a plenu ale tenhle kluk asi už zas až tak malí nebude, punčocháče mají vysoký pas takže chápu že jimi chtěla skrýt plenu, legíny nejsou také moc vhodné ty jsou pro holky , a také záleží jaký mají doma šatník, pro mamku to asi byla jediná volba.

Kals (Po, 3. 6. 2019 - 19:06)

Proč si nevzít plenu na cestu vždy se hodí hlavně když jí dostávám přes den a noc dostávám plenky látkové na noc a Tena extra plus přes den ale teď bych ji potřeboval jako sůl jelikož mám epileptický záchvat tak ráno jsem žádnou nedostal a na večer mne čekají plenky látkové jsou dvě a v nich bude založený silnější ručník i s igelitem jako pojistka proti proteceni do postýlky nevím zdali dostanu i svrchní a gumové kalhotky buďto s bodyckem nebo s overalek to bohužel nevím ale já si myslím že dostanu punčocháče a bodycko takto to dostávám často tak se večer uvidí co budu mít na sobě za pleny buďto s bodyckem nebo s puncochaci.

Reklama

Přidat komentář