Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Jahoda (Út, 25. 6. 2019 - 20:06)

bojoval jen pro plnou lednici bráníku. O když myslím, že to stejně chladí ve studni, neb lednici nemá

ShabbaTot-Jahoda (Út, 25. 6. 2019 - 16:06)

ty hele!..Jestli je u tebe 300 000 lidí na Letné lůzou a s nima další statisíce co tam nejsou "lúza"...tak s tebou asi nebude něco v pořádku...o západ si tlamu neotírej!...Tam by podobný jak Babiš jel z politiky svinským krokem rychlostí namydlného blesku z politiky !...Moje jahodová analyza měla vždy pravdu a ta mě nyní říká,že jsi zakuklený bolševik....nu...soudruhu....je vás čím dál tím méééněěěě....prostě scípáte rychlostí 5000 za rok a lepší to již nebude...nahradí vás Piráti!...A Piráti si vezmou do koalice KDÚ-ČSL !

Jedovatej (St, 26. 6. 2019 - 04:06)

"prostě scípáte rychlostí 5000 za rok a lepší to již nebude...nahradí vás Piráti!...A Piráti si vezmou do koalice KDÚ-ČSL !" --- Jo, Jahodovej, to je docela dobrej popis tempa, kterým k Nebeskýmu otci vodcházej členové a voliči černoprdelníků... A ta koalice černoprdelníků s Pirátama by mohla bejt fakt vohromná - pro velkej úspěch týhle myšlenky by mohlo bejt vo nedělních bohoslužbách zavedený povinný hulení trávy, vždyť vono je to vlastně jedno, čmoud, jako čmoud, v kostelech by to bylo cejtit podobně, jako ten čmoud, kterej se line z tý plechovky na řetízku, kterou faráři potřásaj. Jasně, Jahodovej, klidně i s Pirárama, černoprdelníci jsou všehoschopný, kdykoliv s kýmkoliv, a bejt ve vládě s partají, která chce bourat kostely, vyhlašujou k tomu povinný brigády pro všechny, kdo choděj, belhaj se, nebo se aspoň zkoušej plazit... --- A ještě dotaz, Jahodovej - pokud by se pan Babiš dopustil tý chyby, že by vzal do vlády lidovce (a nežvaň hovadiny, že voni nechtěli, holej nesmysl, měl s nima svý neblahý zkušenosti), jseš si ve svým pokrytectví jistej, že bys měl k panu Babišovi vztah úplně stejnej?

Shabbatot Jahoda (St, 26. 6. 2019 - 15:06)

Jo a co se týče Lidovců,tak KDU - Č S L nešla do koalice s ANO právě kvůli premiéru trestné stíhanému Policii.
takže nemelou blbě o nějakém ncerniprdelnictvi..., rudá hyena skvrnitá až po kotníky zalezla v Kremlu je příkladem pokrytectví

Shabbatot Jahoda (St, 26. 6. 2019 - 15:06)

Jo a co se týče Babiše..... držel tě někdo někdy za varlata.?!...Ne, nedržel, protože to bys tak blbě nekrafal..,.a nejen toto..... Držení se dá obohatit i stiskem a trháním

Rakato (Út, 25. 6. 2019 - 19:06)

Ti nepřemýšlející jsou lúza. A takových na letné byla většina, blbečci, kteří vládu dosud hodnotili jen podle toho, jak plnou měli peněženku, a když ji teď mají plnou, přišly na ně roupy a hrají si na rozhořčený dav. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Miluješ západ? Kretény, kteří mají města plné radikálních muslimáků, kteří už jim předali stovky kostelů na mešity, kteří na jejich živobytí vydávají miliardy euro ročně, a na ochranu před nimi další miliardy? Pak jsi vypatlaný jako oni. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My se necháváme zmást nulovým západním zpravodajstvím o muslimácích na Západě, o jejich nadutosti, o jejich kriminalitě a rozmnožování geometrickou řadou, a tak máme dojem, že západ Evropy je stále velký. Jen občas probleskne nějaká zprávička, jako ta v dnešním Blesku, kdy česká firma šije pro západní Evropu trezorové dámské kalhotky, které mají uchránit před znásilněním holky, které na Západě pravidelně kondičně běhají po městě. No pochopíš to? Imigranská sběř loví holky na sex a žádný reportér nic nenapíše? Západ už neexistuje, jen o tom ještě neví.

jsou (Út, 25. 6. 2019 - 16:06)

to prasata, která si za imigrantské bohaté dávky v bazénu vyhoní pinďoura

ShabbaTot-Jahoda (Út, 25. 6. 2019 - 16:06)

sám jsi prase ,...tak!..A nyní si rozetni zip,vytáhni nemytého a zapařeného smradlavého bolševika a pohoň!

Jahodo (Út, 25. 6. 2019 - 19:06)

kdo se tady nemyje jsi ty. Je to cítit až tady v Praze. A to je...jak pravila babička ze Švejka...dlouhá míle

ShabbaTot-Jahoda (Út, 25. 6. 2019 - 20:06)

Švejka si vy bando pražská do huby neberte,Švejk byl hrdina,šmakovalo mu pivo a byl to rakousko-uherský vlastenec,za císaře pána šel dobrovolně do války bít rusáka

Naprostý (Út, 25. 6. 2019 - 14:06)

souhlas

Návštěvník (Po, 24. 6. 2019 - 17:06)

Jé, já se ti omlouvám Jahodo, trochu jsem si vylil zlost.

jahodovi (Po, 24. 6. 2019 - 19:06)

to patří, neb je to vůl

Návštěvník (Po, 24. 6. 2019 - 16:06)

Ještě jsem tu já, homosexuální pederast a ouchyl Jahoda.

Rakato (Po, 24. 6. 2019 - 12:06)

Čistému vše čisté.

aladin (Po, 24. 6. 2019 - 12:06)

Irán - USFT !!! OSN hovno vyřeší, je totiž podřízena USFT !!!

aladin (Po, 24. 6. 2019 - 12:06)

"
ČT1
Zprávy ve 12"......Hyeny se slétají na Českou republiku !!! Pražáci jsou ultrapravičářská sebranky !!! Petříčku, jdi do hajzlu !!!

24.6. (Po, 24. 6. 2019 - 06:06)

Světlo leda tak na konci tunelu.

Ucho (Ne, 23. 6. 2019 - 22:06)

Chtělo by to Lex Babiš.

Ucho (Ne, 23. 6. 2019 - 22:06)

Jsem překvapený, jak se Čarnogurský posunul: https://www.youtube.com/watch?v=AJ6YGLtMolg

Reklama

Přidat komentář