Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

luci (Po, 24. 6. 2019 - 09:06)

Normální to je . Potřeba sexuálního uspokojování je individuální a v mládí není častá masturbace nic výjimečného .

Mirek (Pá, 31. 5. 2019 - 17:05)

Já jsem si ho poprvé vyhonil do orgasmu ve 12 letech,když jsem sledoval holky na fotkách v krátkých sukních

Lída (Pá, 31. 5. 2019 - 09:05)

Náš syn začal s onanií taky poměrně brzo, už v těch desíti letech. Začala jsem ho trochu více sledovat, či spíše jeho postel a prádlo, a semeno měl prvně ještě před 11rokem. Od té doby si to dělá nejméně dvakrát denně, spíš i třikrát. Teď má 13 a na onanii je čím dál tím více závislej. Přijdou k nám na návštěvu moje kamarádky a hned říkaj, že to u nás voní sexem. Není divu. I já si často uvědomuji tu vůni našeho dospívajícího syna, jeho semene. Až se mi někdy z toho zatočí hlava, jak jsem tím rozrušená.

Návštěvník (Po, 3. 6. 2019 - 11:06)

Dcera začala zhruba v devíti letech a to docela pravidelně. Nejčastěji ve sprše, ale i v pokoji, kde ji několikrát viděl mladší syn. Syn začal později kolem jedenácti let.

Bětka (Út, 11. 6. 2019 - 17:06)

Dceři bylo deset a myslím, že už si to dělá. Syn začal brzy, něco před desátým rokem. Nejdříve se pohyboval po prostěradle, patrně šlo o poluci a zanedlouho už onanoval rukou, přesněji ukazovákem. Tak mu to zůstalo dodnes, kdy má 12. Prostě bez honění ani ránu.

luci (Út, 11. 6. 2019 - 18:06)

Brzy , nebo pozdě je relativní . Někdo je sexuálně probuzený dříve , někdo později. Pokud takovýmto způsobem dotyčný neexhibuje , tak v soukromý je to naprosto normální.

Marek (Pá, 10. 5. 2019 - 23:05)

Hele lidi há si už 2x honil a vystříkli mi chcánky a potom takový tekutej gel je to sperma? Je mi dobře?

Tereza 12 let (Pá, 3. 5. 2019 - 22:05)

Jak si to děláte holky? Poradíte mi?

zuzka76 (So, 27. 4. 2019 - 01:04)

naše malá to dělá od 4 let kdy si mačkala na plínku a neděláme z toho kino.

Kubko (St, 10. 4. 2019 - 06:04)

Holky jak si to delate? Poďte si nekera o tom pisat

Anonymous anetka (Pá, 3. 5. 2019 - 22:05)

Já klidně;) hladim si ji nejdřív pomalu přes kalhotky. Když cítím vzrušení tak jdu pod kalhotky a začnu masírovat. Zrychluji a je to krásně uspokojujici. Radši si tam nic nestrkám protože se docela bojim xD mate nějaké rady jak si to děláte vy holky?

Kubko (So, 4. 5. 2019 - 19:05)

Ja bych ti ju rad pohladil;)

Anonymous Anetka (Út, 7. 5. 2019 - 15:05)

To bych byla ráda;)

Kubko (St, 8. 5. 2019 - 20:05)

Napis mi tvoj ig alebo fb a si ta mozem mrknut;)

Kubko (So, 4. 5. 2019 - 19:05)

Ja bych ti ju rad pohladil;)

luci (Pá, 3. 5. 2019 - 23:05)

Klidně si tam něco strč , pokud to tam půjde volně vsunout nic se ti nemůže stát . Hlavně ten předmět před vsunutím dobře umyj !

Anonymous anetka (Út, 7. 5. 2019 - 15:05)

Ok, dekuji

Tony (So, 4. 5. 2019 - 03:05)

Luci, já to tu moc nečtu, jsem už pár dní v Berlíně, jenže jako mladej kluk jsem nevěděl, jak jsem viděl u starších kluků, k čemu je to rychlé přetahování kůžičky přes žaludsem a tam vlastně dobré, až v jedenácti letech jsem pochopil, k čemu to dobré je.

Mně se tu líbila jedna děvucha, které nebylo vůbec jasné, proč kluci takovou podivnou kůžičku na tom svém ptákovi vlastně mají. Až ve čtrnácti
letech jí dockvaklo, k čemu je ta nepěkná kůžička u kluků na jejich chloubě vůbec dobrá.

J (Po, 8. 4. 2019 - 22:04)

Nevím, jestli se to dá nazvat masturbací. Ale bylo mi asi 5 let, na dětské prohlídce, ještě před základkou. Paní doktorka si mně postavila na stůl, nahonila mi ho a zkoušela přetahovat kůžičku. Mně se to tak zalíbilo, že jsem to už potom dělal často sám. Jenže nasucho. Tak asi ani orgasmus nebyl, ale bylo to příjemné si s ním hrát.

Fekalista (Po, 8. 4. 2019 - 21:04)

Ja som raz videl moju sestru masturbivat keď som prišiel skôr domov. Bola celá nahá a v kundicke mala vibrátor a strašne pri tom v vrieskala. Neodolal som musel som si ho vytiahnuť a vyhonit si ho. Nevidela ma sa pekne sa dokončila. Jej je 17 a mne 19

Reklama

Přidat komentář