Reklama

Bratr masturbuje s mým prádlem

Kluk (So, 17. 8. 2019 - 20:08)

Tak není to úplně škoda, ledacos jsme zkusily společně. První takový zážitek vznikl v podstatě z našeho škádleni, kdy jsme se praly, chvili jsem byl já nahoře, pak zase ona. Nakonec mě přemohla a já skončil na zádech, s rukama za hlavou a ona mi seděla obkročmo kolem břicha. Samozřejmě se mi z toho i postavil, coz ji neuniklo.

Kluk (So, 17. 8. 2019 - 17:08)

Ona byla pokaždé iniciatorka. Já byl stydlivy a ona mě ráda provokovala jak mohla, nebo mě přemluvil občas na něco a taky sem s ni měl zajímavý zážitek alspon pro mě. To kdyz uz ji přestalo bavit přemlouvání a vzala věci více méně do svých rukou..

Romano (Po, 24. 6. 2019 - 07:06)

A jak to budeš řešit až se tvůj brácha odstěhuje?Protože až dospěje a najde si slečnu tak nic jiného se nestane.

Romana (Po, 24. 6. 2019 - 08:06)

Z domu odejde tak nejdřív za pět let. Mě bude 17, zatím známost nemám a tak v současné době řeším svoje potřeby tady takto. Samozřejmě vím, že to není navždy, že to skončí.

Romano (Po, 24. 6. 2019 - 14:06)

je mi to jasný.Až budeš mít chlapce tak bude všechno jinak,máš v tom jasno.Přeji ti ať si užíváš toho co máš.

Jarča (Ne, 23. 6. 2019 - 08:06)

Vloni jsme chodili celá rodina po horách. Já na to moc nejsem, ale musela jsem se přizpůsobit. Jednou jsme se zastavili dole na Ramzové a před nástupem na lanovku na Šerák, chtěl po mě bráška tričko, že je mu v košili horko. Po asi třech hodinách, po ubytování na Červenohorském sedle, si potají k sobě vzal triko, jež jsem měla do té doby na sobě. V průběhu večera ho pak vrátil. Samozřejmě, bylo mi vše jasné. Vůně mého trička, mého potu, to vše jej vzrušovalo a používal je ke své onanii.

Jarča (Ne, 23. 6. 2019 - 04:06)

Tak takto bych si přála, aby to bylo i u nás s bráchou. Abysme jeden za druhým mohli přijít a říct - chci tvoje semeno, udělej si to do slipů a přines mi je. Nebo zase on - udělej si to a dej mi kalhotky. Jenže bráška je dost stydlivej a vím, že za mnou s takovou žádostí nikdy nepřijde. Ale zas o to víc je to pro mě vzrušující. Ráno, poté co do kalhotek vyteču, tak je nechávám polozakryté u polštáře a vím, až z pokoje odejdu, tak si pro ně bráška jde. Vždycky mě to šíleně vzruší. A pak ty následující minuty, když vím, že vedle v jeho pokojíku si mastí péro, čichá k mým kalhotkám, líže je a vycucává z nich můj sekret. V tu dobu se nemůžu dočkat, až si zase já přijdu pro jeho spermie a budu se s nimi uspokojovat. Prstíkem si budu honit tu svou kundičku, svyho poštěváka, kterýmu dám pořádně zabrat. A už podruhé to ráno vyteču.

Bobrik (Ne, 23. 6. 2019 - 05:06)

To tě tak vědí pipinka že nemůžeš spát ,přilož si na ní pár lístků koerivy a přívlač výsledek se dostaví a kalhoty ti protečou .

Pepan (Ne, 23. 6. 2019 - 21:06)

Ty se nauč nejprve česky a pak někam piš.

Bobrik (Po, 24. 6. 2019 - 05:06)

Já jsem to sice přečetl ale nepsal.

Jarča (Ne, 23. 6. 2019 - 05:06)

Neporozumela jsem tomu, co píšete.

Jarča (Čt, 20. 6. 2019 - 16:06)

Asi už rok mi brácha bere kalhotky. Já budu mít 18 a bráška 13. Bere mi teda nejen kalhotky, ale poslední dobou i vložky. Vím, že mi můj pokojíček prohlíží každý den a musím říct že mě to i dost vzrušuje. On ví, kde najde kalhotky po mojí onanii, ví, kam odkládám vložky. Predstavuju si, co s tím vším dělá a nejde to, abych se nezačala třít mezi nohama.

Steve (Čt, 20. 6. 2019 - 16:06)

Ty se nauč Česky než budeš řešit nějaké sexuální hrátky ... pro hlupáky a tupce by sex neměl vůbec být.

Lumír (Út, 11. 6. 2019 - 18:06)

Tak je blbej ze si to bral pred tebou , ja vzdy daval prednost pradle po matce asi bych se propadl hanbou kdyby me pri tom nacapala , v posteli sem si s jejima kalhotkama hrál a uzival si tu vuni , nenapadlo by me se do nich udelat , kdyz sem zkoncil vratil sem je do koše na prádlo , bylo to prijemne a vzrusujici si uzivat vuni mamincina rozkroku

Maruš (Čt, 16. 5. 2019 - 15:05)

Mám čtrnáctiletého nevlastního mladšího brášku a ten mi bere prádlo už minimálně rok.
Já osobně s tím vůbec nemám problém, chápu, že se kluk v jeho věku potřebuje nějak sexuálně vybít.

Romana (Pá, 17. 5. 2019 - 22:05)

Vzrušuje tě, že si bere a používá tvoje prádlo k sebeuspokojování? Prohlížíš jej pak?

Maruš (Po, 20. 5. 2019 - 11:05)

Nevzrušuje mě to, párkrát jsem ho nachytala když si to bral z koše na špinavé prádlo.
Ale mám ho moc ráda a chápu, že si musí nějak ulevit a když mu to takhle pomůže, tak v tom nevidím problém. Stejně se to pak hodí do pračky, tak je to jedno.

Radek (Čt, 16. 5. 2019 - 21:05)

Tak to jsi super holka.

Dan (Po, 13. 5. 2019 - 16:05)

Chápu jak to myslis mate stanoveny co jo a co uz ne , tak predpokladam ze ste vzdycky zamceni at uz v pokoji nebo koupelne , no uprimne vám zavidim , kdybych mel takovou segru tak ji taky rad venuju kazdej muj vystrik , kazdopadne nejste jediny, ale nikde to neventilujte ze si rozumite se vsim vsudy ...

Lenka M. (Po, 13. 5. 2019 - 17:05)

To není se vším všudy, má to svoji stopku a není to pokaždé. Žádný zásun bych mu nedovolila, kouření ještě asi jo, to není nic tak hrozného. Proto mě sbalil péřovku a má ji místo holky nafukovačky. Chlupy ho asi šimrají jako vlasy a jinak je hladká a dost naplněná, tak mu asi dělá dobře. Aspoň si to myslím, nevysvětloval mě to. To už vloni mě ji pěkně zrychtoval a letos to bude asi ještě horší. Zamatlá ji od lubrikantu a od výstřiků, že to potom jde blbě dolů. Až bude mít holku, tak to snad utlumí a aspoň nebude jak debil a bude vědět co a jak dělat. Ale ať si užívá, to mu zase tu bundu ráda půjčím, než aby někde něco vyvedl.

Reklama

Přidat komentář