Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Jana (Út, 9. 7. 2019 - 15:07)

Minulý týden řekla Lucka Honzovi že se smí udělat sám rukou ale jen v případě že u toho bude ona , já a ještě někdo další kdo mu dovolí aby si vyhonil pindoura . Už delší čas je bez výstřiku a tak je jen otázka času kdy někoho sežene.

Jana (Pá, 19. 7. 2019 - 05:07)

Tak to vydržel az do vcerejska. Byl už napůl šílený pero mu porad stalo a koule mel pořádně zdurele.

Zdena (Čt, 11. 7. 2019 - 13:07)

Už s tím jdi do prdele mastiflinto!

Jana (Ne, 30. 6. 2019 - 14:06)

Dneska rano jsme se s Luckou rozhodli ze se půjdeme koupat k rybníku. Honza prosil jestli by mohl jít s nama. Ale copak, zeptala se Lucka , pejsanek by si chtěl zaplavat ? Ano , ano prosím. Prikyvoval Honza. Dobrá ale opravdu jako pejsek. Přijeli jsme k lesu a k rybníku to bylo asi pul kilometru. Honza musel hned do naha a na čtyři. Když jsme byli asi v pulce cesty a už bylo vidět ze u rybníka zatím nikdo není zastavili jsme. Lucka dala Honzovi obojek a pripnula vodítko. Šla jsem za nima a dívala se jak se mu houpe pytel a pindik. Najednou jsme uslyšeli hlasy. Honza zabrzdil a nechtěl jít dal ale Lucka trhla za vodítko a tak jsme pokračovali. U cesty sedel na dece mladý par a pili pivo. Když jsme procházeli tak zmlkli. Honza byl červený studem ale jeho pták se viditelně postavil. Poposli jsme az k rybníku. Roztahli deku a chystali se do vody. Honza klecel vedle deky pero mu stalo a odkapavala mazlavka . Najednou k nám přišli ten kluk s holkou. Pozdravili a dali si dějů vedle nás. Při tom se porad dívali na Honzu. Copak líbí se vám nás pejsek zeptala se Lucka . Kluk zklopil oči a ona odpověděla ze ano. Lucka podala ty holce vodítko a řekla. Tak na bez se s ním projít. Holka v stala a šla. Kluk zůstal sedět. Díval se ta nima a z hluboká dychal. Zeptala jsem se ho jestli žárlí a on se sklopenou hlavou ze ne a ze mu to spis závidí. Lucka se rozesmala a sáhla do tašky kde mela náhradní obojek i vodítko. Pojď sem ! Kluk k ni přišel a Lucka mu nasadila obojek a pripnula vodítko. Jeho pták mu pořádně napinal kratasy. Tak honem svléknout a na čtyři Azore ! Kluk beze slova stáhnul kratasy a kleknul si. Lucka skubla za vodítko a šli za Honzou a tou holkou. Vrátili se asi za deset minut . Oběma pejskum stalo pěkně péro. Tak co myslis Jani zaslouží odměnu ? Řekla jsem ze ano a tak Lucka zavelela ze si můžou vyhonit ptáky. Vzali pindoury do ruky a začali honit. Kluk se vystříkal asi za minutu a chvilku po něm i nás Honzík. Rozloučili se a odešli.

Bobrik (Po, 1. 7. 2019 - 02:07)

Tohle už jsem někde četl pěkná blbost.

x (Ne, 30. 6. 2019 - 22:06)

Jako povídka by to šlo, jen nevím, proč to píšeš sem.

Eva (Ne, 30. 6. 2019 - 20:06)

Teda akorát by me vážně zajímalo co oba pejsci udělaly tak úžasného že se směly za odměnu vyhonit ?!!

Pepa (Ne, 23. 6. 2019 - 14:06)

Také me vzrušuje můj nevlastní syn. Je z prvního manželství me ženy. Spolu děti nemáme. Je mu 19 a když není žena doma hrajeme si na pána a otroka nebo na pána a pejska nebo na doktora.

Kamila (Ne, 23. 6. 2019 - 14:06)

Náš syn bude mít zanedlouho 13 a onanuje už nejméně dva roky. Celou tu dobu a teď zvlášť využívám jeho semeno ke svému uspokojení. Vděčím za to, že manžel, velmi pracovně vytížen, nemá již o sex zájem. Také spíme odděleně v pokojích. Takže můj zájem je upřen na syna a hlavně na jeho onanii. Nechci zde říkat, co vše mi jeho sebeuspokojování přináší. Ale je to můj život, s jeho onanií.

Milka (Po, 22. 7. 2019 - 09:07)

Do čeho se tvůj syn utírá a jak často si jeho semeno bereš. Co s ním pak děláš?

Kamila (Po, 22. 7. 2019 - 12:07)

Vždycky má u postele nějaký tričko, do kterého se utře. Ve školním roce odcházím ráno o pár minut později než syn a v rychlosti jeho semeno z trika aspoň vycucnu. Teď v prázdniny je to jednodušší. Mám delší dovolenou, syn je zatím taky doma a v klidu si to užívám. Po vycucání si jeho spermičky přidám do nějakého pití, či jídla.

Hej (Po, 26. 8. 2019 - 11:08)

ty pubertální ujetej Kamile, tomu by nevěřila ani stará pedofila. Honíš si rád, žejo?

Bivoj (Po, 22. 7. 2019 - 16:07)

Tak si ho di blbe vyhonit a neser!

Tuk (Po, 22. 7. 2019 - 15:07)

Řekni mi ať to stříká do sklínky třeba si vymysli že chceš skontrolovat barvu a nebo kolik toho má?

skákavec (Ne, 23. 6. 2019 - 10:06)

Když jsi taká, tak ho zamykej do pásu cudnosti.

Jana (Ne, 23. 6. 2019 - 13:06)

Proč bych ho zamykala jen at mu pěkně stojí. Ale nesmí si bez dovolení honit a už vůbec ne stříkat. Pouze na povel a pod dozorem.

Eva (Po, 24. 6. 2019 - 15:06)

Správně.

Hany (So, 22. 6. 2019 - 11:06)

Ivono ja to resila jen do prvni vynucene prestavky - potom jsem se uz jen tesila

Hany (So, 22. 6. 2019 - 11:06)

Kdyz bylo memu synovi (pravda- nevlastnimu) 17 a chtel, tak dostal. Zpocatku to bylo velmi intenzivni ale casem se uklidnil dnes ma svoji rodinu a nas vztah je velmi dobry. Nic bych nemenila...

Dobroslava (Út, 18. 6. 2019 - 13:06)

Máme tři děti a nejmladší syn, který měl 14 mě nesmírně vzrušuje. Již od mala se rád se mnou mazlil, hubičkoval. Nedávno, když jsme se tak trochu prali a blbli jsem ho měla sevřeného a jen tak malinko jsem mu jazykem přejela po špičce nosu. Úplně byl z toho vedle, chtěl ještě, ještě. Několikrát jsem mu teda znovu jazykem zakmitala přes nosní dírky tak, aby mu vevnitř zůstaly moje sliny. Byl úplně v tranzu,úplně hotovej. Tím to skončilo. Teď toto samé chce snad každý den. Já se tomu nebráním, ale vždy tyto hrátky s ním zavcas ukončím. Poskytnu mu to co chce, tedy sliny do nosu. Sám si pak již jde udělat dobře.

Reklama

Přidat komentář