Reklama

Je normální když Můj mladší bratr masturbuje už v 11 letech ??

Pavel (Ne, 18. 7. 2021 - 11:07)

Ahoj lenco děláš si to a kolik ti je? Chtěl bych se seznámit popřípadě něco podniknout (sex)

Návštěvník (So, 22. 6. 2019 - 22:06)

da se tomnekde na netu najit tyhle veci neboli videa

Lenča (Ne, 23. 6. 2019 - 05:06)

Jo tak na to já nejsem, abych někde něco takového vyhledávala. To už si koleduješ o průšvih. To jsi u mě na špatné adrese.

Návštěvník (Ne, 23. 6. 2019 - 12:06)

nebudu to hledat na netu protoze to ani nejde
popises mi to jak to probyha cely proces dite kluk a holla kaky je rozdil mezi nima

Lenča (Ne, 23. 6. 2019 - 12:06)

U holek je to tak, že už dá se říct, kolem devátého roku vědí, že to, co mají mezi nohama, jim přináší příjemné pocity. V deseti snad už každá onanuje. Prstíčkem si třou poštěváčka a přináší jim to neobyčejnou slast. V dospívání pak bez onanie nemohou vydržet ani jeden den. Mluvím teda z vlastní zkušenosti. U každé dívky to může být trochu jinak. Co se týče kluků, tak já sleduju mladšího bráchu. O svého šulina se začal zajímat asi tak od svých deseti. Vím, že v té době si ho už začal honit. Mám to štěstí, že ho mohu, díky dispozici pokojíčku, potají sledovat. Od samého počátku si to dělá jedním prstem, ukazováčkem. Přetáhne si předkožku ještě víc přes žalud a začne koneček svého ocasu dráždit. Kmitá ukazováčkem až do výronu semene. Nikdy jsem neviděla, že by mu stříkalo semeno. To proto, že mu touto technikou onanie semeno zůstává většinou pod předkožkou. Až je hotov, tak si kůžičku stáhne a spermie si utře. Co se mě týče, tak svůj poševní sekret ještě využiju. Při svém orgasmu mám pod sebou kupř. tričko, kam vyteču a do kterého se utřu. Sekret poté slížu a vycucám a se slinami si jej pak dám do kávy, nebo jím napustím nějaký zákusek, koláček. A stejně tak i s bráškovým semenem. To ani nechci psát, co s jeho spermiemi dělám.

Josef (Ne, 24. 4. 2022 - 00:04)

co děláš s tým bráchovími spermiemi to mě zajímá?

Sarinkaaaa (So, 26. 12. 2020 - 02:12)

Dělám to stejně jako ty (ale ten výtok si nedávám do jídla atd.) Prostě si pod sebe dám nějaké tričko, pak se začátku si začnu masírovat poštěváček, pomalu začnu zajíždět dovnitř, pak víc a víc. A pak už se mnou tělo jenom háže že strany na stranu vzrušením

Anonym (St, 2. 12. 2020 - 18:12)

No tak to je pekne nechutný!

Vojta (Čt, 12. 11. 2020 - 13:11)

Co děláš z jeho spermie mi a myslíš že je normální mít ve 14 letech 18 cm penis
A stříkat litry spermií.
Předem díky za odpověď

Lenča (So, 14. 11. 2020 - 04:11)

Už jsem to naznačila. Používám je při svém sebeuspokojování a dělám s nimi úplně přesně to co se svým sekretem. Ve 14 letech má tak do 13 cm. Odvozuji to podle brášky. A nemůže mít při výronu litry spermií. To je nesmysl. Při ejakulaci, má li zhruba deset stahů, tak mu vyjde ven běžná dávka.

Z (Čt, 19. 11. 2020 - 18:11)

Z

J. (So, 14. 11. 2020 - 09:11)

Už toho Lenco alias Josef nech. Jsi trapný!

Honza (Čt, 27. 8. 2020 - 14:08)

A jak jsi reagovala, když jsi to uviděla poprvé? Jak jsi na to přišla, že to dělá? Můžeš nějak popsat tu chvíli, když jsi to zjistila?

Návštěvník (Ne, 23. 6. 2019 - 20:06)

tady u toho maji velkyho asi dost velkého

Lenča (Ne, 23. 6. 2019 - 20:06)

U tebe se mi dost těžko odpovídá, neboť nepoznám smysl otázky. Nauč se nejprve česky.

Návštěvník (Po, 24. 6. 2019 - 08:06)

kdyz si ho honi ma ho asi dost velkyho nebo klasicky

Lenča (Po, 24. 6. 2019 - 08:06)

Můžu říct, jenom jak to vidím u svýho brášky. Prostě když si ho honí, tak už to, co má mezi nohama není šulinek, ale šulin. Pořádnej šulin třináctiletýho kluka. Když začne onanii, tak mu kulky ještě visí, avšak po nějaké době se mu kule stáhnou úplně až k péru. Jednou rukou, prstem honí a prsty druhé ruky si hraje s kulama, hněte je, hladí či poplácává. Je to prostě něco božího takto ho vidět.

Návštěvník (Po, 24. 6. 2019 - 11:06)

muzete tl zkusit spolu honit navzajem treba to bude super

Lenča (Út, 25. 6. 2019 - 06:06)

To né. Spolu si to dělat nebudem. Jen ať si ho pěkně pořád honí sám. Mě stačí, když jej u jeho onanie vidím. Víc nechcu.

luci (Pá, 21. 6. 2019 - 22:06)

Funguje to jako u dospělých , u kluků většinou prsty a u holek prsty a případně tužka , nebo svíčka , banán , případně jiný vhodný předmět . / z hygienických důvodů nejlépe v prezervativu / .

Reklama

Přidat komentář