Reklama

nahy chlapec

dusan velss (Čt, 23. 4. 2020 - 06:04)

preji si videt anonym nahy chlapec

dusan velss (Čt, 23. 4. 2020 - 06:04)

preji videt ) anonym) nahy chlapec

dusan vels (Čt, 23. 4. 2020 - 06:04)

preji si videt navstevnik ))anonym) nahy chlapec

Návštěvník (Čt, 5. 3. 2020 - 13:03)

V predskolnim veku si mne starsi sestry mohly ptohlizet nahyho,kdy chtely.Vim,ze v 5ti jsem se zacal stydet,tak zalovaly mame,ze se nechci svliknout,ta mbe pred nima svlikla a dala mi na holou.Brecel jsem a uz je poslouchal.Starsi to moc nevyuzivala,ake ta,co byla jen o rok starsi,ta jo.Casto mne rekla,at si kehnu,stahla mi trenyrky a ptihlizela celyho nahyho.Musel jsem ukazovat rozkrok,strkala mi prst do prdele,chytala kulky apod.Obcas mne venku se svou dpoluzackou zatahly do krovu kde si hraly na doktorky,zase mne prohlizely,kde chtely a jako ze zlobim,tak mne davaly I na holou.jg

Romana (Po, 16. 9. 2019 - 18:09)

Jako holka jsem znala kluka sousedky.Obcas mu z trenyrek koukal pindik,sezajmem jsem ho pozorovala.Kdyz jsme byli druhaci,byla jsem unich s mamou nanavsteve,a vona rekla,ze se musi vykoupat.Prinuti@a ho predemnou svlict donaha,oak mu ve vane myka vse,I ordel,stal zady ke mne,ja sedela naokraji vany a naklanela se,abych lip videla.Kdyz mu ty pulky roztahla a myla ho,rozbrecel se.Pak si jeste leh na stul,tam ho rozta,enyho v rizkroku pudrovala,pak mu moje mama zvedla nohy az za hlavu,jako by delal kotoul vzad,tam mu namazaly durku,pak ho nechaly.Vse jsem s vustem pozorovala.

Dan (Po, 8. 7. 2019 - 00:07)

Tak já sem doma chodil v puberte i v dospelosti pouze v trenkach , nikdy to matce nevadilo...

Petra (Ne, 7. 7. 2019 - 22:07)

Já svého taky občas zahlédnu , doma chodí převážně v trenkách ...

Jarmila (So, 6. 7. 2019 - 15:07)

Vy si myslýte že by bylo lepší kdyby byl oblečený i jenom v plenkách

lenka (Út, 26. 1. 2021 - 17:01)

já bych mu dala pemprsky s lepítkama a musel by v nich být po celý den , a na noc znovu.

Návštěvník (Ne, 7. 7. 2019 - 23:07)

Ano, jen v plenkách, styděl by se a chtěl by raději chodit v trenkách

luci (Ne, 7. 7. 2019 - 23:07)

Bylo by lepší , kdyby dostal páskem na holou .

Jarmila (Pá, 5. 7. 2019 - 23:07)

Můj syn 13 prostě začal chodit doma na ostro a používat nočník místo záchodu
jen tak z ničeho nic žiju s ním sama ale nevadími to

Anonym (Pá, 26. 7. 2019 - 19:07)

A pije Sunar?

luci (So, 6. 7. 2019 - 01:07)

Dokazuje kdo je doma pánem .

Návštěvník (Pá, 5. 7. 2019 - 23:07)

Strčil bych ho do látkovích plen bez možnosti sundání si je a on by zkrotnul.

Radek (So, 22. 6. 2019 - 11:06)

Ve treti tride s nama byla ve trude propadlice,co uz mela bejt v devafy.Vim,jak se stydela,kdyz z duvodu nepritomnosti dostala dodatecne injekci pred celou tridou,ja sedel v prvni lavicu,museka se ohnout,svlikli ji az dolu,ja se nahnul a vse videl.Ta byla ruda,po injekci ji tekly slzy,sedla si a hlavu schovala do dlani.Ona nas ale vsechny preoraka,vyuzivala toho,zebyla s nami ve trude a svlikla nas,kdy chtela.Nejdy o velke prsstavce I oredholkama,nebo v telicvucne atd.Na skol.vylete,kdy jsme jednu noc prespavali vnejakenoclehne,prisla I s peti holkama k nam na pokoj.Vyhlidla si mne,odkryla mn ne a svlikla.Pak mi vzdy nektera holka stridave drzela ruce a vona mne polohovala,hak chtela.Taky mi zvedla a skrcila nohy,holky mi je drzely,a vona mi svitila di zadku baferkou,strkali mi tam prsty a usmivaly se a septaly si.Proste byla starsi a vyuzila toho.Ty druhy se jen naklaneli s usmevem,aby co nejlip videly,zkratka,kdy chtely,s jeji lomoci nas videly nahe,prohlizely a chytaly kulky I pero,zadek,tam strkaly rady prsty,nebu pres nej prejizdely koprivou.Libilo se jim,kdyz jsme I pres protesty byli prinuceni vse ukazat primo pred jejich obliceji.

T. (Ne, 23. 6. 2019 - 09:06)

Nech si svy fantazie pro sebe nebo je radši vyprávěj svy mamince ty vole. Všichni ti to tady věříme, že chodila s váma do 3. třídy holka na úrovni devítky. A ta tvoje gramatika to je taky hrůza, prvně se nauč pořádně psát.

Anka (Ne, 23. 6. 2019 - 13:06)

To je opravdu něco šíleného, co si tady někteří lidé vymýšlejí. Se skutečností to nemá nic společného. Pouze jejich uchylné fantazie.

Návštěvník (Ne, 23. 6. 2019 - 14:06)

Jo, podle stylu psaní je to stejný úchyl, který pod různými jmény píše kamkoliv o tom, jak musí být před sestrami a sestřenicemi s roztaženýma a skrčenýma nohama. Ony si ho prohlížejí a smějí se a strkají mu teploměr do zadku. Ale je to neškodná úchylka, takové psaní.

Steve (St, 12. 6. 2019 - 17:06)

A pravoslavní mají jaký kříž?

Reklama

Přidat komentář