Reklama

Gamblerství

Biker (Po, 8. 7. 2019 - 22:07)

To chápu promiň
tak tě pozvu do divadla, bereš hm? :-)

Gil (So, 29. 6. 2019 - 03:06)

To se nepovedlo, vsechno jsem tam nechal. Jento v pici

Tučňák (Út, 2. 7. 2019 - 20:07)

Sme banda ču.. ů když není co žrát...:-( aspoň že mám doma zásoby vína

Tučňák (Út, 2. 7. 2019 - 09:07)

Taky sem se dostal na 0
No do výplaty 400kč

Gil (So, 29. 6. 2019 - 01:06)

Zmrde

Gil (So, 29. 6. 2019 - 01:06)

Se ti to machruje když uz ne hraješ ale ja musim at to dostanu spet

Gil (So, 29. 6. 2019 - 01:06)

Pico co mam jako dělat čůraku úplně v píči to je. Narval jsem tam, vsechno pico

Ten co tady ta… (Pá, 28. 6. 2019 - 23:06)

gulak0 a kamil, chlapi, je krása číst, ze to jde zvládnout a začít nový život. Jen tak dále a vydržet :-)
Gil, ty jsi klasický případ gamblera co se potřebuje vykricet když v tom litá jako prase.
Zitra se vyspis a zacnes znuvu a tak pořád dokola, než dopadnes na dno, ale tam ještě nejsi, tomu věř.
Recidiva přijít může, ale záleží jak ji kdo zvládne.

Gil (Pá, 28. 6. 2019 - 21:06)

Pomoc

Gil (Pá, 28. 6. 2019 - 21:06)

Je zde někdo?

Gil (Pá, 28. 6. 2019 - 21:06)

Nedalo
Všechno je v haji, nemam jak dal

Gil (Pá, 28. 6. 2019 - 19:06)

Ja stale v kolotoči gamblu, strašný
Musim výhrat, vklad 2000

Kamil (Čt, 27. 6. 2019 - 07:06)

Přesně jak říkáš, nemám potřebu sem chodit denně...jednou za čas se podívám a stačí. Teď tu píšu,aby třeba lidi co tu teď v tom plavou měly motivaci,že to jde dokázat, že šance je. Mě třeba takhle motivoval hlavně lemog s tragikem.
Měj se chlape,zase se za čas ozvu :-)
Všem krásný leto

Kamil (St, 26. 6. 2019 - 21:06)

Tak velka gratulace!!!! Kámo to je super,drž se ať to zvládneš!!! :-) život je super i bez gamblu,vid? Doufám,že i Peter to dává, těžko říct,třeba k životu nepotřebuje tuto diskuzi a je v pohodě...těžko říct...držím palce

gulak0 (St, 26. 6. 2019 - 22:06)

Já sem nakouknu už jen sem tam, no a diskuze se zvrhla v to co před tím stejní lidé co se nudí

gulak 0 (St, 26. 6. 2019 - 16:06)

Ahoj Kamile jsem rad že jsi napsal,ja budu mit za chvilku 6 mesicu

Škoda že Peter nenapíše

Kamil (St, 26. 6. 2019 - 00:06)

Ahoj všichni,
za měsíc to bude na den přesne dva roky, co jsem vsadil poslední tiket, padl na úplné dno...od té doby uteklo hodně vody a lecos se v mém životě změnilo.
Když si vzpoměnu jak mi před těma dvěma lety bylo mizerně, když mi před dovolenou zbylo na kontě jen šest tísíc, měl milion a jednu výčitku, léto bylo v plným proudu a já se trápil jakýj jsem vůl a zda ještě někdy bude lépe...no řeknu Vám, byl to mazec...
Kdybych nebyl líný a prolistoval tuto diskuzi a pročetl si mé tehdejší příspěvky, jak jsem se upínal, že to špatné období překonám a že za rok, za dva bude snad už lépe...tiše záviděl Lemogovi a Tragikovi kolik xy dní již nehrajou a že bych to také chtěl dokázat...a najednou je to tady...mám, nějakých cca 735 dní... A víte co, neměnil bych...udělal jsem chyby, které mě stály spoustu peněz, ale celkem i se mi změnil život tak nějak k lepšímu. Za ty dva roky jsem poznal spoustu nových lidí, navštívil spoustu míst a měst, dokážu si vážit dobrých lidí, s kterými mi je dobře a snažím se, aby jim bylo se mnou také hej. Jak někdo tenkrát psal, nyní lituji spíš času, který jsem ztratil tím, že jsem nežil jako žiju teď. Nemám problém koupit si i dražší věc, zajít do restaurace na dobré jídlo a pivko, pozvat někoho někam, zajít na koupaliště a bavit se., zajet na wellnes, na dovču. Když jsem mohl prohrát balík peněz, tak proč si nedopřávat. Život je stejně krásnej, to je potřeba si uvědomit, bohužel moc krátkej, tak proč lpět na penězích, materiálních statcích.
Ale abych nepsal, že je vše jen ok, tak stále se mi nedaří najít novou přítelkyni. Mám spoustu kamarádek, známých s kterými mám si co říct, pobavit se i zažít nějaké ty intimnosti, ale nějak nemůžu najít tu pravou, s kterou bych mohl založit rodinu, pořídit si mimčo a tak. To je asi tak jediné co mě teď trápí.
Jinak Vám všem přeju, ať se Vám také povede zkoncovat s tímto démonem a ať se Vám na Světě líbí!!! :-)

Kamil (St, 26. 6. 2019 - 00:06)

* pardon cca 700 dní :-D

#$&@ (So, 22. 6. 2019 - 05:06)

1500 do výplaty

Biker (Ne, 23. 6. 2019 - 17:06)

To dáš! Zkus moučný placky!

Reklama

Přidat komentář