Reklama

Pregabalin,Pragiola,Lyrica

Steve (Út, 29. 10. 2019 - 17:10)

Pregabalin (Prelica) nejsou antidepresiva ... ;-)

No. (So, 22. 6. 2019 - 17:06)

Šárko, to se dá těžko říct. Já nevím. Záleží na tom, kolik Ti je let, a také na tom, cos vystudovala, kde jsi pracovala předtím. Ano. Tento svět je pro mnohé lidi velmi náročný. Náročný je život a uplatnění v tomto světě. A taky, proč jsi dostala Pragiolu, na jakou dg.? Bereš nějaký invalidní důchod?

Šárka (So, 22. 6. 2019 - 04:06)

Může pragiola léčit povahu.? Já si všechno moc beru. Zpětně prožívám všechno. Bojim se, že se znemoznim. Nechápu tento svět, jsem romantik. Nejsem schopna chodit do psychicky náročného zaměstnání.

Návštěvník (Út, 29. 10. 2019 - 04:10)

Napiš [email protected] dekuji Mám stejný problém

Já. (Po, 10. 6. 2019 - 15:06)

Po Lyrice se dá přibrat 5 - 7 kg. Záleží na tom, jak dlouho jí berete. Nejvíce se přibírá v prvním půlroce léčby. Zvyšuje chuť k jídlu, způsobuje únavu, ale pomáhá od bolesti. Asi tak.

No. (Po, 3. 6. 2019 - 20:06)

To se raději na to vykašlete. Ale, pokud jste po operaci páteře, to se pak těžko radí. Byla jste hubená, teď si připadáte jako koule. Nevím, kolik kg jste přibrala? Na bolest můžete zkusit konopí. Třeba i to Vám pomůže. Ale, těžko říct...

Vladimira CONTE (Pá, 31. 5. 2019 - 10:05)

Mám o vážné operaci krční páteře na Homolce, výměnu 4 disků ze 7. Něco málo se zlepšilo, ale většina velmi špatných věcí zůstala. Také užívám Lyriku, od 08/2018 dosud. Ale posledních 5 měsíců jsem začala extremně přibývat na váze a to moc nejím, nikdy jsem nejedla a vždy byla hubená. Cítím se jako koule, ani se hýbat nemohu, tak že jdu od toho. Bolesti mám tak jako tak, ale s tou váhou jde ruku v ruce dalších několik velmi nepříjemných věcí, jako bolest kloubů, atd....Doktorce jsem to řekla, dala mi rozpis.. původně rano a večer 1-150mg Lyrika, ihned zmena na 1 a 1 75mg po dobu 14 dní, pak nic večer a jen ráno.....až skončím úplně.... Je to peklo. Nespím a jsem urvaná jako pes. Ale s to s tou Lyrikou není zas až tak lepší, ale těch dalších problémů, co mě přinesla, za to to fakt nestojí. Člověk by měl žít jakž takž kvalitní život, to znamená bez léků na bolest, tak aby to bylo k žití. Pokud to k žití není, tak se cítím já, tak volím cestu menšího zla.

Steve (Pá, 24. 5. 2019 - 15:05)

Přírodní léčivo které nahrazuje Lyricu neexistuje! Všechny prášky jsou chemie ... to se nedá nic dělat.

Ano. (Pá, 24. 5. 2019 - 15:05)

Je to vyhánění čerta ďáblem. Po Lyrice se přibírá, zvyšuje chuť k jídlu a zavodňuje. Raději zkuste něco přírodního. A na paměť je dobrý Tebokan, nebo Gingio - extrakt z jinanu dvojlaločného.

Lada (Út, 29. 10. 2019 - 04:10)

Prosim napiste mi do emailu [email protected] prirodni dekuji

Klokan (St, 1. 5. 2019 - 19:05)

Ahoj, beru Lyricu 2x150 denně... a povedlo se mi za rok sundat Rivotril ze 4mg na 0,75... snižuju postupně, ale jak tady čtu to o té Lyrice jak je návyková tak si říkám jestli to není vyhánění čerta ďáblem. Štve mě, že kynu. A to brutálně. Příjem kalorií normální. Nicméně co sním to jakoby na mě naskočilo. Doktorka mi řekla, abych zvýšil Lyricu na 3x150mg denně a s Rivotrilem nečaroval, ale já jsem zjistil výrazné zlepšění kognitivních funkcí - přístup do paměti. Když si třeba řeknu - na něco konkrétního si chci vzpomenout, tak čas za který se mi dané jména a události vybaví je mnohem kratší než na vysoké dávce Rivotrilu. Mám ale z toho kynutí hmotnosti obavy... Těším se, že přejdu s Rivotrilem na občasné braní max 0,5mg a pravidelné braní přestane... pak snížit Lyricu taky... Lidi držím vám všem palce ať se z toho dostanete.

Lenka (Ne, 31. 3. 2019 - 04:03)

Prosím je rozdíl mezi Lyricou a Pregabalinem? Děkuji za odpověď. Začala jsem brát pregabalin 150mg 2x denně na postherpetickou neuralgii. Bolesti mám už dva roky. Máte někdo zkušenost? Díky za názory.
Lenka

Steve (Út, 16. 4. 2019 - 14:04)

Ne, neměl by být žádný rozdíl ... ještě je tu nová PRELICA = vše stejné jen jiný výrobce.

sona999 (Ne, 30. 12. 2018 - 21:12)

Koupim lyrica/pregabalin Praha na silne bolesti trojklanneho nervu. Cena dohodou. Piste na sona999email.cz

věra bílá (Ne, 23. 2. 2020 - 13:02)

ma nekdo zajem o pregabalin 150 mg pište na [email protected]

věra bílá (Ne, 23. 2. 2020 - 13:02)

ma nekdo zajem o pregabalin 150 mg

Steve (Po, 17. 12. 2018 - 16:12)

Taktéž přibrání na váze nepozoruji ... to dělají jiná léčiva. Ale jak u všeho, i u tohoto léčiva se mohu někomu vyskytnout nežádoucí efekty. (dle příbalového letáku) Snižovat dávka se musí ano pomalu ... ale to ví snad každej doktor. Jinak souhlas s DADA.

Aja (Ne, 9. 12. 2018 - 10:12)

Beru Lyriku půl roku 2x 150 mg na úzkosti, pomáhá.

Lara (Ne, 9. 12. 2018 - 11:12)

Začala jsem brát Lyriku před měsícem 2x75, trochu zabral na bolesti, nepříjemné somatické potíže, nyní asi deset dní 2x 150, ale na psychiku moc nepomáhá, možná trochu pominuly úzkostné myšlenky, na depresi a únavu moc ne. Prosím, jak dlouho bereš Lyriku? Přibíráš po ní na váze, i když si hlídáš příjem kalorií? Za jak dlouho by měla Lyrika zabrat?

Laura (Út, 13. 11. 2018 - 18:11)

Dne mi psychiatr předepsal Lyricu na těžkou úzkostnou poruchu a depresi. Jsem ve stavu, kdy prakticky nefunguji a mám bolesti všeho, tak jsem s tím souhlasila. Bojím se přibírání na váze, máte ještě někdo zkušenost z dávkou 150mg denně ve dvou dávkách?

Reklama

Přidat komentář