Reklama

Obřízka

Tony (So, 29. 6. 2019 - 20:06)

Ve vztahu existují důležitější věci než bazírovat na zmrzačení partnerova penisu amputací předkožky. Jenže ty ses tu sám odkopal jako acuculofil.

:-) (So, 29. 6. 2019 - 19:06)

Tony, pochop to, že žádné "obřízkuchtivé nány" neexistují máš je jen ve své hlavě a jsou v mysli honičů....ano většině holek se obřízka líbí...ale to je kvůli tomu, že je to něco jiného a na pohled estetičtějšího...ale zároveň jim je úplně jedno jestli jsou s obřezaným nebo neobřezaným.....ve vztahu jde i o jiné věci než o to mít co nejlepší orgáč... Jenže ty tohle nikdy nepochopíš, když znáš jen honění...

Tony (So, 29. 6. 2019 - 15:06)

Zato Tereza z jiného fóra to včera napsala rozumně---------------------Tereza říká:
To se mi líbí! To se mi nelíbí!
Ano, v zahraničí je běžné, žalud pěkně odkrytý. Nemyslím teď ty přičmoudlé, z těch mám strach a obřízka mi přijde dobré jen když je lékařsky nutná. Ne to dělat všem jak u muslimů. Hezký je penis s obnaženým žaludem, ale když ta předkožka tam zůstane.

Tony (So, 29. 6. 2019 - 15:06)

Ta úchylka, když někoho vzrušuje penis zmrzačený amputací až 5/7 nejcitlivějších erotogenních zakončení se jmenuje acucullofilie. Mnoho mužů má kvůli takové obřízkochtivé náně zničený sexuální život. Jeden Slovák, když se tu ode mě dověděl, o co jde, tak radši vyměnil takovou obřízkuchtivou přítelkyni za normální.

Tony (Pá, 21. 6. 2019 - 05:06)

Teď si může skřípnout přímo žaluda.

Tony (Čt, 20. 6. 2019 - 21:06)

Tu v Německu byl obrácený problém, podnapilý čtrnáctiletý si do zipu skřípl předkožku a doktoři její poranění vyléčili tak, že mu ji kompletně vodpižlali. On pak žaloval a chtěl náhradu škody 5000 Éček, po tom prodavači, co mu ten chlast prodal. Samozřejmě, že u soudu neuspěl.

Zkoumal (Pá, 21. 6. 2019 - 02:06)

No vidíš a měl to zadarmo s full servisem... teď už se mu to nestane, protože nemá co skřípnout. To je dobrá prevence a další důvod k obřízce. A ty nezapomeň dát náctiletým radu na své stránky od "dobrého" strýčka - Lewisky mají knoflíky...ne Zip o:)

:-) (Út, 18. 6. 2019 - 21:06)

Tak co kdybys změnil strategii a mezi cik.ny propagoval obřízku? Dle tvých pseudo-teorií by se jich posléze minimálně 99% stalo anorgasmických, impotentních a dá s říct neschopných plodit potomstvo.....dostal bys ocenění - nejlépe přímo od Čunka;-) Čunkovu cenu....

Tony (Čt, 20. 6. 2019 - 21:06)

Co mě to podsouváš za nesmysly - takové blboviny jsem nikdy netvrdil.

Steve (Út, 11. 6. 2019 - 16:06)

Nás ale nezajímá jak mají Němci ... My jsme Češi a žijeme v ČR! Ty asi ani nevíš kým kloudně jseš mi připadá ... zblblej sudet'ák. :-(

Tony (Út, 11. 6. 2019 - 07:06)

Tyto báchorky na internetu jsou opravdu věrohodné. Teď to rozsekl jeden Němec."

"VIDĚL JSEM NA NETU ŽENSKOU, KTERÁ TVRDILA, ŽE JE ZASNOUBENÁ S MUZIKANTEM KEVINEM KÖHLEREM. ALE ON JE ŽENATÝ S CHLAPEM."

:-) (Po, 10. 6. 2019 - 11:06)

Tony, já jsem se podíval na ty stránky osacr, o kterých píšeš a to je tedy opravdu hnus. Více demagogie, nenávistných a tendenčních článků a výlevů, aby člověk opravdu pohledal.... A vůbec v ničem si to nezadá s opačnou demagogií některých náboženských fanatiků. Smutný je, že i tam brečíš, jak tě v mládí ten zlý duchovní zblbnul a zlákal.... A že je to ještě horší než kdyby tě prznil...
Hold je to pravda, co někdo psal v jiném vlákně, že už odmala ti pořád někdo ubližoval, co??? Měl byses opravdu léčit.

Tony (Po, 10. 6. 2019 - 11:06)

Jakýsi Alfréd právě na jednom německém fóru napsal: "BOHUŽEL, DOKTOŘI, KDYŽ VIDÍ PŘEDKOŽKU, TAK MAJÍ V HLAVĚ POUZE SUMU ZA JEJÍ VODPIŽLÁNÍ A ŘÍKAJÍ SI: °KDYŽ TY PRACHY ZA TO NESHRÁBNU JÁ, TAK JE SHRÁBNE JINÝ°"

Steve (Čt, 6. 6. 2019 - 17:06)

To zase ne ...

Tony (Čt, 6. 6. 2019 - 17:06)

Ale jo--------- Galaťanům 5; 2------------------ Říkám vám to já Pavel: dáte-li se obřezat, nebude vám Kristus k ničemu. ------------------------------------- Mám to tu dát všechno?

Tony (Čt, 6. 6. 2019 - 16:06)

On píše ještě tvrději.

Steve (Čt, 6. 6. 2019 - 16:06)

Píše, že je to pro Boha úplně nepodstatný zda muž obřezaný je či není ...

Steve (St, 5. 6. 2019 - 16:06)

Tony, moc si věříš a málo rozumíš oboru urologie ... smutný. Jak žije dospělý člověk po obřízce netušíš ani z rychlíku, tak mne tu laskavě nepoučuj o nesmyslech a nepravdách s mastičkama. Je to trapný když takový člověk je chytrý jak rádio, přitom není ani odborníkem a ani nemá sám s tím osobní zkušenost. Rozhodni se zda budeš zabedněným aktivistou který má jen svojí hlavu, nebo budeš chtět být odborníkem nad věcí a budeš poslouchat i jiné názory, které ti nejdou zrovna do krámu ale jsou objektivní a reálné. Vyber si!

Jakub (St, 5. 6. 2019 - 09:06)

Hm,jak myslíš.

Blbost (St, 5. 6. 2019 - 07:06)

Milý anonyme............ Osobní zkušenost.... Jen jsem na to nečekal do 32 ale poprvé roztahal asi v 16ti....od té doby jen jizvy, boláky.... A nakonec stejně obřízka.....to akorát ty tvoje blbý teorie mají cenu hovna u cesty.

Reklama

Přidat komentář