Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Čt, 20. 6. 2019 - 06:06)

Asi jsme to pohnojili. Nikola mně vzbudila v noci,že ji moc bolí pipina aťjdu s nì čůrat,držela si na ní kapesník a nedala ho dolů ani při čůrâmì a čúrala do něj a do ruky a I pak si ho tam stâle držela. Prohlìdla jsem ji pipinku a mâ ji zarudlou a prý už byla v noci na malý a gurt ji to tam bolí. Teplotu nemá a tak șla za mamčou. Já to mâm celkem dobrý. Iku bylo to 10 minut,byl to překlep. Myško a co ty? Myslím na tebe.

Tony (St, 19. 6. 2019 - 23:06)

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Erik-Best-Milion-chvilek-Ochrana-Bakaly-kvuli-OKD-A-Capi-hnizdo-taky-586008

Vy se tu bavíte, ale mně jednou kvůli tomu močení vzteklá průvodčí vysadila na nádraží v Rynolticích (Klárka by měla vědět, kde jsou ty Rynoltice). Tenkrát jsem jel trochu nachmelen tehdejším zrychleným vlakem, kterému se říkalo Krajánek z Liberce do Děčína a před Rynolticemi mne přepadlo náhlé močení, neměl jsem čas hledat ve vlaku kde je WC, tak jsem si otevřel dveře a v tom motoráku jsem močil ze dveří za jízdy. Já nevěděl, že tam mají k tomu signalizaci, že jsou otevřené dveře, průvodčí se tam šla podívat, a když mě viděla jak ve vlaku z otevřených dveří močím za jízdy, tak mě nemilosrdně , v následné stanici, v Rynolticích, z toho vlaku vysadila.---------------------------Měl jsem tehdy co dělat, rychlým krokem jsem musel šlapat do Jablonného v Podještědí, abych tam šafnul ještě šichťácký autobus do Nového Boru, ten jsem šafl tehdy jen tak tak. A pak z Nového Boru vlakem na Jedlovou a odsud dalším vlakem do Děčína. Tu průvodčí, která mě v těch Rynolticích vysadila, jsem při křižování v Benešově nad Ploučnicí radostně pokynul, že se i přes vysazení z vlaku, jak mě v Rynolticích vysadila, do toho Děčína nakonec dostanu. Čuměla na mě jak vrána. Ale chápu, musel to být pro ní šok, vidět pasažéra, jak jí močí ve vlaku na širé trati z otevřených vagónových dveří.

ikk. (St, 19. 6. 2019 - 22:06)

Kláro 20 minut? Nebylo to 10? Hlavně mám obavy aby se některé z vás neudělal zánět močáku nebo močovych cest. Jste dooravdu naivní zvědavý kuřata, ale mám vás přesto rád.

Miška (St, 19. 6. 2019 - 20:06)

Taky už ho mám na stolečku. Krásnou dobrou noc z jihu na sever!

Martina (St, 19. 6. 2019 - 21:06)

Miško a Klárko a ty třetí,jen se modlete,aby se vám nerozvinul ošklivý zánět močových cest ! Hlavně Miško ty jsi tady psala o něm před pár dny, že tě trápí a tohle je opravdu neuvážený

Bobrik (St, 19. 6. 2019 - 20:06)

Já jsem ráno čůrál jako vżdy ve stoje venku a byl to střik na dva metry pak jsem bobra oklepal a schoval a šel do roboty..

Hahik (St, 19. 6. 2019 - 22:06)

A já si furt říkám, vod čeho ty máš ten nick, Bobřiku

Klára (St, 19. 6. 2019 - 20:06)

Udělej,Nikolka taky čůrala ješťě jednou a hodnně a musela okamžitě a bolí ji to, mne tak moc ne ,ale uděláme si ten čaj taky spolu. Máme ho v kuchyni. Snad nám nic víc nebude. Hezky se vyspinkej a písneme si zítra. Pa a děkuji za společný čůrací výzkum!

Miška (St, 19. 6. 2019 - 20:06)

Klârko já vydržela něco přes 6minut a pak jsem začala čurat ale dělala jsem to ve vaně,takže to nevadilo. Od tý doby jsem čurala asi za čtvrt hodinky znovu a hodně a bolí mně nepříjemně močâk a tak si jdu udělat ten čaj.

Klára (St, 19. 6. 2019 - 19:06)

Jâ jsem to vydržela 20 minut,ale pak jsem rychle pipinku dala na nočník a dál bych to nevydržela ani vteřinku. Šlo to samo,velký proud a hodně taky přes půlku a to jsem byla před tím vyčůraná.

Klára (St, 19. 6. 2019 - 19:06)

Miško tak ségra to už zkusila. Vydržela 5 minut a už utekla na nočník, co jsem jí připravila k postýlce a vyčůrala přes půlku dost prudkým proudem. Jenže ona se před tím nebyla vyčůrat,to jsem jí zapomněla říct. Takže dost dobrý.

Míla (St, 19. 6. 2019 - 18:06)

No komu není rady, ten riskuje problémy

Klára (St, 19. 6. 2019 - 18:06)

Ségra to chce taky zkusit,tak ti pak písnu jak to dopadlo,ale ona je malá tak asi má menší močák a tak to možná nevydrží.

Miška (St, 19. 6. 2019 - 18:06)

Tak jo,kdybych pak měla citlivý čurání udělám si ten urologický čaj.

Klára (St, 19. 6. 2019 - 17:06)

Miško zkusíme to. Co mylíš?

ajík (St, 19. 6. 2019 - 16:06)

Otec alko,holik matka se ráda na,pila můj chlap také no,torik už jsme roz,vedení odnesl to náš syn narodil se jako retar,dovaný dys,lektik. Bože hrozný život pro mne i syna ten dopadl nejhůř.
A já skončila v manufaktuře navlékat korále a dělat různé pí*ovi,ny které kupují lidé s lítosti k nám nemocným.mar,tina

Umbro (St, 19. 6. 2019 - 16:06)

Nic se jim nestane. Jen si to zkusí jak má která silnější močák a odolnou prcinu proti pochcaní.

ikk. (St, 19. 6. 2019 - 15:06)

Ty vole, Jakube vyser se na to, tyhle zvědavý dítka vlítnou na jakýkoliv hec a jestli se jim pak něco stane, tak to budeš mít u mně v pondělí v záloze navíc!

? (St, 19. 6. 2019 - 17:06)

zvědavý dítka nebo zkušený šukálistky?

Waco (St, 19. 6. 2019 - 18:06)

Asi tak nějak. U nás v práci mám kolegyni. Ta má holku který je 14 a už je v tom. Tolik ke zvědavým dítkám.

Reklama

Přidat komentář