Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Mia (St, 19. 6. 2019 - 20:06)

Milu bylinky mám taky. Šalvěj, mátu, medunku, estragon, dobromysl, levanduli, yzop a tymián. Práce by to nebylo až tak moc, kdyby nebyly ty děsný pařáky a mohlo se pomalu pracovat.

Andrea (St, 19. 6. 2019 - 14:06)

Milu,na kapacitách jsem byla mockrát, nejhorší je,s tím chodit do práce, já mám migrénu hormonální, takže až budu stará tak to snad přejde,ahoj

Miluna (St, 19. 6. 2019 - 17:06)

To jo když to vezme fakt ta pravá migrena tak já ani nemůžu sedět.V práci bych s tim dělat nevydržela protože stejně u toho bliju když to chytne a pak už mi nedrží ani nohy.Myslim že občas hormonální jí budu mít taky,tak tě hodně chápu.Neměli by na to dávat důchod v těch těžších případech?? Dost je to podceňováno a pak blbci řeknou že je taky bolí hlava a dělaji s tim! Já akorát v práci sem a zaslechla sem od dvou ženských u stolu že sem prý stejně nesympatická jako Karolína Kurková:-)) a to zrovna Pilsnerka nedavno psala že jí přípomínam.Tak vidíš jaký milý lidi obsluhuju.

Lalla (St, 19. 6. 2019 - 18:06)

No, Milu, to není dobré vysvědčení. Ani pro tvého šéfa. Vezmi si z toho ponaučení a naprav to, jestli tam chceš vydržet

a (St, 19. 6. 2019 - 18:06)

co má napravit???

Lalla (St, 19. 6. 2019 - 19:06)

Milu, asi jsem to špatně napsala. Napravit máš prostě své chování, projev atd., aby tě zákazníci negativně nehodnotili a neříkali, že jsi nesympatická např. To do kšeftu nepatří

? (St, 19. 6. 2019 - 20:06)

a co když se jim Miluna nelíbí celkově v obličeji? Když jí i přirovnaly ke Kurkovej která se jim zřejmně nelíbí.To pak může mít Miluna projev jakej chce.

Lalla (St, 19. 6. 2019 - 20:06)

To je na mě otázka? Dle mých zkušeností zákazníkovi vůbec nezáleží na tom, jak číšník vypadá. Záleží nato, aby byl dobře upraven, vystupoval ochotně a vstřícně a zároveň diskrétně, neboli bez vnucování se. To, že někdo vypadá jako Kurková (nebo kdokoli jiný) neznamená, že musí být jako ona nesympatická

Mia (Út, 18. 6. 2019 - 20:06)

Milu já mám na zahradě ze zeleniny jen papriky, rajčata a okurky a pak maliny, jahody jostu a černice. Jinak tam mám dvě menší jezírka, keře, květiny a skalky. Já už se nemíním plahočit, užila jsem si toho ažaž. A pak přijeli z Blanska a většinu úrody si odvezli, tak co bych se dřela. To samý i s králíkama a slepicema. Takhle poseču trávník, trošku okopávám a pleju, no i tak je té práce dost, ale mě to baví. Ted mě krásně kvetou růže a voní to až domů. Jo a taky mám letos melouny, tak uvidíme.

jj (Út, 18. 6. 2019 - 15:06)

alkohol může být spouštěč, ale i kafe, cigarety, čokoláda, změny tlaku vzduchu, nějaký dlouhotrvající zvuk atd. Bolest hlavy, neschopnost mluvit, koukat (světloplachost ), chodit, poslouchat, houpající žaludek až kezvracení. U doktora udělají vyšetření ( CT a lumbálku ), řeknou, že tam nic není a doporučí nalgesin, šišatou modrou pilulku :))

Andrea (Út, 18. 6. 2019 - 15:06)

Přesně tak to je,stres je absolutní spouštěč, mě lékařka pomohla,zkus to Milu

Pils (Po, 17. 6. 2019 - 22:06)

Já vás ´všechny zdravím z teplých krajin. Milu, my všechny, co jsme v tvých očích už staré, se možná shodneme na jednom. Takové stáří, co my máme, to je balada. Špatně jsou na tom ti, které něco bolí, nemůžou chodit, nikoho nemají, nevidí a tak. Myslím, že jsem se v tvém věku taky stáří hrozně bála, ale teď jsem nejspokojenější za celý svůj život. Jak píše Lalla, s dítětem ses rozhodla naprosto správně a žes proto přišla o Denise? To je prostě život, něco za něco. Když si sečteš všechny své dosavadní partnery, tak ti z toho vyjde, že když není Denis, bude jiný. Alici s JIrkou nech být, je dobře, že jim to klape, mají Anetku a ta by měla mít oba rodiče, zaslouží si je po tom těžkém startu do života. A ty se neboj, však už bylo dobře a zase bude. Jo, a přečetla jsem si článek od Aleše a je to pravda od začátku až do konce. Ahoj všem!

Andrea (Út, 18. 6. 2019 - 06:06)

Milu, také trpím na migrény, léčím se s tím.Kdo nezažil, nepochopí.Kazdy máme občas den blbec,tak hlavu vzhůru,zase bude líp.Romane,jsem sama a nejsem sama,jak se to vezme,je fakt, že poslední dobou, než bych se šla někam bavit,tak si raději vezmu knížku,ahoj všem

Lalla (Po, 17. 6. 2019 - 18:06)

Je to tak Milu, vážím si tě vždy, když uděláš něco rozumné a stojíš si za tím. A víš, že ty toho rozumného moc neděláš:) ne dělám si legraci, když chceš, umíš s erozhodnout správně. Denise nech jít, nepřemýšlej co dělá prostě jste se rozešli, protože každý viděl budoucnost jinak a každý jdete svou cestou. A že nechceš být stará? No tak Milu, stará to jednou budeš, to snad každý z nás. Bude to ale ještě dlouho trvat a může prožít spoustu fajn dobrého. A být starý neznamená být nějaký odpad nebo jak si to představuješ, to opravdu ne. Můj devadesátiletý otec se svou o asi čtrnáct let let mladší partnerkou by ti mohl vyprávět. Momentálně spolu laškují na Rhodosu :). …..Ano já jsem teď přes léto na venkově v našem domku a odtud jezdím občas do Prahy nebo na nějakou tu služební cestu. Zrovna akoukám, co tu je všude prachu, protože to horko a tak

Miluna (Po, 17. 6. 2019 - 17:06)

Mě tak všechno sere.Nic mě nebaví.Sem tak mrzutá a podrážděná.

Lalla (Po, 17. 6. 2019 - 17:06)

Co se děje, Milu? Volala jsi Štefanovi?

Miluna (Po, 17. 6. 2019 - 17:06)

Já nevim Lallo,nejdřív sem měla ráno migrenu a z práce mi poslali domu protože sem tam chodila zvracet.A teď se cítim tak ztraceně,i psychicky a depresivně.Pořád se mi chce brečet a nechci ani jíst.Všechno už mi připadá bezesmyslný,zbytečný a k ničemu.A Štefan to má vyplý.

Lalla (Po, 17. 6. 2019 - 17:06)

Jejda, Milu. To tak někdy máme všichni, den blbec. Všechno mně leze na nervy, padá z ruky, nedaří se práce. Většinou pomůže se z toho vyspat. Dnes už nic nerozjížděj, něco si čti, dívej se na televizi, dej si horkou vanu a třeba pleťovou masku na obličej a po5ádně se vyspi. Zítra bude líp, Musí

Miluna (Po, 17. 6. 2019 - 18:06)

Já nevim Lallo,tak přemýšlim a je to všechno o ničem.Podívej Alice s Jirkou už na mě serou,už mi tam nepotřebujou ani jako člověka s kterym prožili co prožili.V práci mi otravujou jen ty dva blbci a znepříjemňujou mi to tam.S Luckou kdoví jestli to vůbec vyjde.Ten její je problemovej jak sem psala a nemá teď práci a sedí jí doma tak aby s ní nepřijel,to bych nechtěla,co s nim.Denis už taky na mě sere už mu sem k ničemu.Nemam už žádnou partu.Tim že sem odmítla jít do dítěte na který sem se opravdu přestala cítit,sem ztratila všechno to fajn okolo,výlety s nim a jeho partu lidí kde bylo veselo a takovej pocit jistoty s nim.S jinýma lidma nevim o čem si povídat.Nevim že nikam nezapadnu.A mít kamarády třeba v chlapovi taky nejde protože chlapi sami chtěji jen sex i kdybych já nechtěla protože pokaždý taky nechci.Připadam si už jak ty dědkové jak sedí osaměle na lavičkách a krmí holuby.A děti ty mi potřebujou jen na obskakování a na jídlo na to jim sem dobrá,jinak mi vyhání.Prostě už sem zbytečnej člověk bych řekla.

Lalla (Po, 17. 6. 2019 - 18:06)

Milu, nikdo kdo má děti a rodiče není zbytečný. Ani ty ne. každý ten život nějak plácáme, děláme chyby, ale ten základ máme všichni stejný. A to, že jsi se rozhodla nemít už žádné děti je další velmi správné a zodpovědné rozhodnutí. Kamarádi přicházejí a odcházejí, mění se, stejně jako období života, prostředí, kde se pohybuješ. Ono kamarádství není zas tak podstatné, to co ty nemáš je přítel, člověk, který by při tobě stál v dobrém i zlém. Ale to se vše může změnit. nekomplikuj si život, nepřemýšlej jen o svých problémech, uvědom si, že všichni kolem sebe mají nějaké smutky a potíže

Reklama

Přidat komentář