Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Míla (St, 19. 6. 2019 - 15:06)

Holky jedny pitomý, obě máte citlivé močový cesty a tak si rozmyslete takový hazard! Já jsem na to taky citlivá a dostala jsem jednou takový zánět močových cest, že jsem ani nemohla chodit a při čůrání jsem řvala bolestí a na 3 dny jsem skončila na kapačkách v nemocnici a dva týdny proležela doma a nemohla jsem vůbec udržet malou potřebu. Až pak se to zlepšilo.

zklidni (St, 19. 6. 2019 - 15:06)

se tohle je úchylná diskuze, tak to k tomu patří

Tony (St, 19. 6. 2019 - 18:06)

A co není na tomto celém serveru úchylného?

Miška (St, 19. 6. 2019 - 14:06)

Klárko více budu vědět asi večer. S tou mincí bych to zkusila taky třeba večer zase kolem sedmé. Já si myslím,že se počurat nemohu za pár minut po vyčurání.

Klára (St, 19. 6. 2019 - 14:06)

Miško pozdrav z domova. Tak jak se máš? Hele s tím čůráním se mi to taky někdy stane, ale spíš čůrám rychle a hned. Někdy to mám pomalý když se ráno ještě na záchodě probouzím a pipinka čůrá pomalu a někdy když potřebuju u toho silně kakat tak vyčůrám jen pár kapiček i když mám pipinku plnou,a nejprve jde zadeček a pak se teprve spustí pipinka. Myslím na tvou tetu,napiš jestli bude něco nového. Nikola už má prst bez nehtu a klube se jí maličký nový,ale už se budeme spolu máchat v bazénku. Hele s tou zmraženou mincí bych to zkusila. Je to vyzkum,co ty na to? Já jsem zvědavá jestli se počůrám do deseti minut nebo ne.

Ty píčo (St, 19. 6. 2019 - 18:06)

To ti tak uvěřím, že jí už roste nový, nehet roste 0,1 mm za den.A kdy se jí to stalo?

Jana (St, 19. 6. 2019 - 12:06)

Zkusím to taky a uvidím jestli to vydržím.pak napíšu.

Waco (St, 19. 6. 2019 - 10:06)

Klid, vy už toho Jakuba vidíte fakt úplně všude. To už je paranoia.

Tony (St, 19. 6. 2019 - 12:06)

Spískal si to tu sám.

Honza (St, 19. 6. 2019 - 08:06)

Četl jsem,jak jste dělaly holky pokus s pitím vlastního čurání,ale zkuste něco jiného. Dejte si na 10 minut do mrazáku kovovou minci nejlépe 20 ne 50 kč a než ji vyjmete ven dojděte se vyčurat a pak si lehněte a nad pipinku na místo kde je močák tak 5-10 cm nad pipinou si minci položte a nechte působit. Ikdyž budete vyčurané zaručuji vám zē nevydržíte déle jak 10 minut nebo se počurate. Tak schválně,která z vás vydrží nejdéle?

Host (St, 19. 6. 2019 - 09:06)

Mám takový pocit, že takovou kravinu může vymyslet ten Jakub a ne žádnej Honza jak se tady prezentuješ. Ty chceš těm holkám skutečně ublížit. Takový blbosti jsme zkoušeli na základce! Samozřejmě,že holky nevydrží ale hlavně si tak ztrhnou a podchladí močák a močové cesty a ty víš ze Klára a Miška trpí na záněty močových cest. Taková holka to může šeredně odskákat velkými komplikacemi. I u zdravého člověka je to nářez. A ty bys z toho měl prdel jak se trápí. Jsi opravdu zoufalec.

Hana (St, 19. 6. 2019 - 08:06)

Tak já to zkusím hned. Vyčůrala jsem se před chvilkou a podesátikoruna je v mrazáku. Určitě se nepochčiju do deseti minut,když mám prázdný močový měchýř. Kdes na to přišel?

Hana (St, 19. 6. 2019 - 09:06)

Já jsem vydržela ale pak jsem utíkala na záchod a chcala jsem jak protržená i cestou tam to už šlo samo.Ono to funguje.

Miška (St, 19. 6. 2019 - 07:06)

Ahoj Klárko. Spinkala jsem,ale jak to je na mne toho hodně tak jsem se občas probouzela,ale do školy půjdu. V noci jsem čurala a ikdyž jsem měla baculku naplněnou moc mi to nešlo a musela jsem zatlačit aby to teklo a pak už jsem čurala normálním proudem a ráno to samý. Asi jsem z toho nějaká vnitřně stažená.zase je to dobrý,ze když potřebuješ kriticky tak se nepočuráš a stihneš to. Taky se ti to někdy stalo? Včera jsme si s mamkou povídaly a bylo to hezký,ale stejně jsem pak v postýlce chvíli plakala. Ale uvidíme. Dnes nevím jestli pojedeme za tetou,ale určitě budeme mít alespoň nové zp r ávy od příbuzných ze Slavonic. Hezký den Klárko.

Tony (St, 19. 6. 2019 - 06:06)

Tu v Holštýnsku dnes moc hezky není.

Klára (St, 19. 6. 2019 - 06:06)

Myško velký pozdrav ode mně s přâním dobrého rána. Moc jsem na tebe myslela. Spinkala jsi?

Tony (Út, 18. 6. 2019 - 23:06)

Tady změnili loni v říjnu systém a teď je to velmi podobné, jako na rakouském netdoktorovi, že je vidět jméno posledního přispěvatele, což ve starém systému nebylo. Tak zmerčila i Nona, že sem často píšu, a byla zvědavá. Já zase zmerčil jméno Jakub, a to mne sem natáhlo. Ne, že by se mi nelíbily močící dívky, jenže v mém věku 58 let už bych si připadal jako dědeček vočumováček úchyláček. Prostě zajímavé. Klárce to s Liborem klaplo, jenže já jsem s ohledem na Mišku to začal považovat celé za velmi nebezpečné.

Gita (Út, 18. 6. 2019 - 22:06)

Já vás sleduji denně. Miško buď v klidu teta je bojovnice a Klárko tobě přeji moc Libora a velmi prožívám vaše radosti a smutky,naděje a marnosti. Jsem každý den s vámi a moc vám přeji štěstí!

Tony (Út, 18. 6. 2019 - 22:06)

Mně tu také smazali jeden příspěvek, co jsem napsal Noně. Mám tu na to svůj názor.

Touha (St, 19. 6. 2019 - 06:06)

Teda Toníku, opravdu zmizely nějaké osobní příspěvky tvoje moje a D. Zvláštní, jako bychom já a D nezapadali do místního konceptu a nějak tady tu danou diskuzi narušili. Nebo možná jen stihomam neb jen admin si může rozhodnout, co sem patří a co ne. Hezký den dnes bude

Reklama

Přidat komentář