Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tony (Út, 18. 6. 2019 - 22:06)

Mně tu také smazali jeden příspěvek, co jsem napsal Noně. Mám tu na to svůj názor.

Touha (St, 19. 6. 2019 - 06:06)

Teda Toníku, opravdu zmizely nějaké osobní příspěvky tvoje moje a D. Zvláštní, jako bychom já a D nezapadali do místního konceptu a nějak tady tu danou diskuzi narušili. Nebo možná jen stihomam neb jen admin si může rozhodnout, co sem patří a co ne. Hezký den dnes bude

X (Út, 18. 6. 2019 - 22:06)

Hodně se zde maže. Večer tam něco je a ráno nic a pak to nedává smysl

Návštěvník (Út, 18. 6. 2019 - 21:06)

Neubližuj mu. Nic by sis tím nepomohl, přizabiješ kripla a zavřou tě, jako bys přizabil zdravého.

Ikk. (Út, 18. 6. 2019 - 22:06)

Já si to s ním chci vysloveně rozdat ústně a chci toho člověka poznat a jeho motivy. Možná vypadám jako tvrďák,ale ten kluk mi za to nestojí abych ho zbil. Ale na Slovensku mi podobný týpek před lety znásilnil dceru a musela být okamžitě operovaná a málem nepřežila. Proto to pro Míšu a Kláru udēlám a pojedu tam na Oravu a prostě tyhle holky jsou tak pitomně křehký,až naivní a tenhle hajzl zneužil důvëry Míšy a ona byla ještě panna a tohle ji udělal. Ty vole to prostē nejde.

Tony (Út, 18. 6. 2019 - 23:06)

Znám ho z jeho příspěvků už pět let, mohu říci, že to byl můj oblíbenec ohledně jeho brilantního psaní. Mnohé jeho gegy jsem převzal a používal, z čehož měl takový Déčko, který se tu mihnul, "náramnou" radost, jak jsem do něho ryl. Ale to všechno byly perfektní gegy, které jsem od Jakuba převzal. Dva roky pauzy, kdyby ho radši odvál vítr do říše mých vzpomínek v dobrém. Jenže se tu ukázal po dvou letech a začal provádět takové alotrie, že i když jsem ho poznal podle stylu psaní, tak jsem se dlouho zdráhal uvěřit, že je to on.

Tony (Út, 18. 6. 2019 - 23:06)

Před pěti lety byl Jakub zcela jiný, jenže v tomto sklouzl na šikmou plochu a to mě velmi mrzí. Já jsem se dlouho zdráhal uvěřit, že je to on, žel, je to on.--------------------Ono v tom může být ještě něco mnohem horšího. Jenže to bych poznal, až bych ho osobně viděl. V ten datum nemohu, jsem pracovně v Německu, byl jsem přes týden v Hamburku--------teď jsem na otočku v Rendsburku u Kielu a od čtvrta až do konce června budu zase v tom Geesthachtu. Pak budu mít tři první týdny v červenci zase turnusové volno.

ikk. (Út, 18. 6. 2019 - 21:06)

Tohle je bohužel taky život ,dal jsem si Míšo na zdraví tvé tety v dřevěnce 2panáky a není mi to jedno. Tys za těch pár týdnů prožila takových hnusů, že se nedivím že máš dost. Máš ale v Pardubicích kamaráda, co alespoň srovná příští pondělí křivdu od Jakuba.

Klára (Út, 18. 6. 2019 - 19:06)

Mám tě taky moc a moc ráda. Ok,povídej si. To je hodně důležité. Pa

Miška (Út, 18. 6. 2019 - 18:06)

Děkuji moc za podporu Klárko. Asi budu dnes s mamkou,uvaříme večeři a budeme si hodně povídat. Tak ti taky přeju hezký večer a zítra se ozvu. Mám tě moc ráda. Za všechno a že vůbec jsi.

Klára (Út, 18. 6. 2019 - 18:06)

Tak vidíš, zvládla jsi to. Myslím, že teta bude mít tu nejlepší péči a zvládne to, protože je mladá. Miško tak tě nebudu už dnes rušit, ale v klidu se vyspi a zítra jdi do školy,už to je jen pár dní a zítra ti písnu. Budu se těšit až se uvidíme. Pa z Mimoně pro Mišku.

Miška (Út, 18. 6. 2019 - 17:06)

Byly jsme tam jen na chvíli. Teta spinká, ale prý je stabilizovaná ale prognoza nejistá. Odešla jsem k autu dříve, není to nic pro mně, ale mám v sobě takový nic. Prázdno. Asi mi to bude teprve docházet. Alespoň jsem se tady za autem rychle vyčurala a nikdo mne neviděl. Maminka už jde. Zkusím se ozvat večer snad neusnu z toho všeho. Je to náročný, ale mám v sobě naději, že to bude s tetou lepší. Moc děkuji všem.

Jakub (Út, 18. 6. 2019 - 15:06)

Ok. Nenì potřeba nic měnit.

Laguna (Út, 18. 6. 2019 - 15:06)

Jakube. 24.6. Sejdeme se tam jak je určeno. Jen potvrzuji,že termín a místo platí. Moc ráda tě uvidím. Je to završení cesty a úkolu společně.

Klára (Út, 18. 6. 2019 - 15:06)

Tak to jsem ráda,že jedeš. Myslím na tebe a mluvila jsem s Liborem a taky tě pozdravuje. Dnes jsem udělala velký čůrání pod viaduktem ale jinak nebylo žádný zajímavý.

Miška (Út, 18. 6. 2019 - 15:06)

Tak jedem. Klárko,ozvu se až přijedeme.jsem napnutá

Všimli jste si (Út, 18. 6. 2019 - 14:06)

že už tady slídil OSPOD. To bude ještě legrace, jestli jsou ty holky tak mladé a opravdu existují. A rodiče hlavně

Markéta (Út, 18. 6. 2019 - 13:06)

Ahoj Miško, Klára mi volala a taky sem nakouknu co se děje. Ano jeď tam za tetou, opravdu ji to posílí a pak dej vědět. A na Jakuba už nemysli, je to minulost a on je podle všeho nemocnej člověk. Tak palec nahoru a já ti držím ty svoje ať vse dopadne dobře s tetou.

Tony (Út, 18. 6. 2019 - 14:06)

Jenom mu něco nedocvakává. Je to s ním horší, než jsem myslel. Já bych chodil kanálama.

Klára (Út, 18. 6. 2019 - 13:06)

Jakube,to si děláš srandu? Ty ještě horší kluk než jsem si myslela. Tohle je sprostý.

Reklama

Přidat komentář