Reklama

Roláky a šátky

Lenka (Pá, 17. 1. 2020 - 12:01)

Mám zájem otevřít na Českolipsku obchůdek s dámskými ručně pletenými svetry. Mám již sehnaných 7 domácích pletařek,většinou starších zkušených žen a u 4 žen to mám přislíbeno.
Ráda bych touto cestou udělala průzkum mezi vámi na této rubrice jaké svetry se vám líbí,jaké máte rádi barvy a podobně. Mám zájem o především propínací svetry,dále pak i roláky a klasické svetry. Můžete posílat i fotografie svetrů které máte a které se vám líbí. Buď anonymně na ramínku nebo i na vás oblečené,abych mohla posoudit a vidět hlavně délku svetrů a jak "padne" na postavě.
Můj mail: [email protected]

Martin (Čt, 16. 1. 2020 - 23:01)

Dovedu si představit moji matku nahou jen v takovém šátku,to by mě taky vzrušilo.

Aleš (Čt, 16. 1. 2020 - 15:01)

Chci ze zeptat nevíte někdo,kde by se dal koupit ručně pletený velký šátek s třásněmi? Máma má hezký bílý,měla ho na černým roláku. Moc mě to vzrušilo byla moc hezká. Přiznám se,že mě to rajcuje,dokonce jsem si ho tímto šátkem honil.

Erik (St, 11. 12. 2019 - 08:12)

Ale já to chci na normální nošení...

Jíra (Út, 10. 12. 2019 - 18:12)

Tak třeba pěkný pletený chlupatý věcičky mají i na těchhle stránkách: https://www.lady-mohair.de/
Ty celotělový oblečky s velkým rolákem nemají chybu.

Erik (Po, 9. 12. 2019 - 17:12)

Jenže to se těžko vybírá, když na netu má akorát dámský svetry (prej 95% zákazníků chlapi, to si jako kupujou a nosej doma potají dámský?)
Když nevidim žádnej vzor pánskýho svetru, těžko se vybírá

Erik (Čt, 5. 12. 2019 - 11:12)

Hm, právě hledám, kdo mi uplete svetr. Vždycky radši podpořím českou výrobu, ale jak tak čtu, asi nemá ani význam Baghiře psát co...

Martin (Po, 9. 12. 2019 - 03:12)

Tak jako já bych se toho zas nebál jí napsat, myslím, že to nejobtížnější období má za sebou a už zas celkem normálně plete. (Mimochodem hlavně pro lidi tady v Čechách používá mail [email protected] kdyby někdo chtěl zkusit. To neni nic tajného, jen asi ne zas až tak obecně známé). Jinak byl jsem u ní teď v sobotu a dva svetry už zabalené zrovna odesílala a k tomu mi ukazovala 3 další svetry, co má hotové skladem, zatím neprodané. Takže pokud chce třeba někdo svetr hned bez čekání, má možnost. Sám bych si ten nejtlustší byl hned rád odnesl, ale mám ještě dva týdny do výplaty :-)) Co se týče webu, bude prý aktualizován nejpozději v následujícím týdnu, prostě do Vánoc.
Má na to mít někoho, kdo se v tom trochu prohrabe. Tak uvidíme. Sám budu samozřejmě rád, když bude zas plést naplno. Pamatuju doby, kdy dělala 9 svetrů za měsíc a přes 20 svetrů měla doma na výběr neprodaných což bylo moc fajn, to bych fakt rád zas zažil :-)

Filip (St, 4. 12. 2019 - 09:12)

Ani já od ní nedostal odpověď. Takže objednám jinde. Její blbost, ona přichází o peníze...

Tak (Po, 25. 11. 2019 - 09:11)

Když v nabídce "skladem" jsou věci z r 2014, což je tam napsaný, navíc když prodejce nereaguje na kontakt, kterej je na stránkách uvedenej, je to hodně zlý :D
Martin má pravdu, když říká, že je to mizerná obchodnice. Slabý slovo :D
Nikdo se neozval na dotaz o zboží, tak jsem objednal u Extravagantzy a vyřešeno.. Určitě nejsem jedinej, komu to nefungovalo nebo nefunguje

Martin (So, 23. 11. 2019 - 03:11)

Jo, to máš úplnou pravdu. Ten web má svoje nejlepší léta dávno za sebou. Celá ta její firma teď moc nejede, ale ono je jiný, když má někdo fabriku s hromadou pletařek jako třeba Supertanya a když si to nějaká plete všechno sama. Baghira z toho fabriku nikdy nechtěla, spíš chtěla budovat takovou nějakou komunitu nadšenců tady v Čechách. Ale to obsahuje tolik problémů, že by mne překvapilo, kdyby dokázala třeba i jen polovinu svých představ jednou realizovat. Mimochodem i ta polovina by byla bombastická. Někdy je mi z toho docela smutno, když vidím, jaký má talent, kolik nápadů a jak málo z toho dojde až k lidem jako jsme my. Co všechno by byla schopná vytvořit kdyby měla lepší financování, nebo se narodila někde v Německu, Anglii, ve Státech. Ona jak dobře plete, tak zas mizerně obchoduje a poradit si nedá, je hrozně tvrdohlavá, dominantní. Snaž se jako otrok říkat domině co dělá blbě :-)) takže já jí to při nejbližší příležitosti od tebe vzkážu, že ten web potřebuje aktualizaci, že si toho už všimnul i někdo jiný než jen já. :-)

Filip (Pá, 8. 11. 2019 - 08:11)

Baghira by nespolupracovala s mladým, pohledným klukem? Musí to bejt výhradně ženská??

Návštěvník (Ne, 10. 11. 2019 - 02:11)

Tak jsem jí tlumočil tvůj dotaz a prý v tom nevidí vůbec žádný problém (až budou 95% jejích zákazníků tvořit ne muži, ale ženy)

Filip (Čt, 14. 11. 2019 - 16:11)

Pak teda nechápu, proč drtivou většinu její nabídky na na webu jsou ryze dámský svetry. Btw ten web potřebuje aktualizaci...

Filip (Út, 18. 6. 2019 - 20:06)

Proč mi přijde, že zde diskutuje několik lidí pod mnoha různými jmény?? Se asi tak nudí, že vytváří smyšlený diskuse, respektive se snaží nad něma udělat se...
Bože, kam jsem se to dostal...

Martin (Po, 28. 10. 2019 - 01:10)

Jo, to máš naprostou pravdu, přesně tak. Taky jsem si toho všimnul. Vsadil bych se o půl vejplaty, že tu v diskuzi ani žádná ženská nikdy nebyla. Škoda, že tenhle fetiš ženský úplně minul.
Baghira např. nabízí snovou spolupráci pro ženu či dívku, která je fetish sweater, ale nikdy se žádná taková neobjevila ač nabízí fakt luxusní podmínky a to co já vím tak už nějakých cca 10let !!!!
Jinak prý prodá zhruba 95% svetrů chlapům a těch zbylejch 5% ženských je z celého světa. Navíc si koupí třeba obyč. svetr nepříliš fetiš. na normální nošení na ulici.
Tolik teda krutá realita. No a teď vy "ženský" pojďte zase vymyslet nějaký hezký příběh, který se zaručeně stal. Nějak to tu usíná. :-)

Šárka (Čt, 27. 6. 2019 - 21:06)

Nevim zda tu někdo píše smýšlene příběhy, ale pokud si to myslíš, můžu ti to vyvratit. Můžeme se sejit v neděli když maji opět panovat tropické teploty, nevim odkud jsi, mi jsme z Prahy a nemam problem jit i s přítelem třeba po Václaváku v rolaku (samozřejmě bez rukavu), každopádně jsou i materialy které chladi a tak může byt i v rolaku příjemně, mám tedy namysly rolak, ktery zakryva cely krk až k bradě, nikoli jen část).

Míša (Út, 18. 6. 2019 - 04:06)

Lide koukají vždy, když si někdo obleče jjnak než jsou zvyklí. Já nosim rolaky skoro pořád a tak jsem se potkavala pohledy naposledy v sobotu, když bylo venku něco přes 35°C a ja vyrazila do ulic Prahy v bílém rolaku bez rukavu a kraťasech. Přítele jsem take naučila nosit rolaky po celý rok, hlavně mu sluší. V praci mu vadi klimaticace a tak je spokojeny, když ma rolak.

Šárka (Po, 17. 6. 2019 - 23:06)

Lide koukají vždy, když si někdo obleče jjnak než jsou zvyklí. Já nosim rolaky skoro pořád a tak jsem se potkavala pohledy naposledy v sobotu, kdyz bylo venku něco přes 35°C a ja vyrazila do ulic Prahy v bílém rolaku bez rukavu a kratasech.

Filip (Ne, 16. 6. 2019 - 12:06)

Včera jsme tu měli přes 30 stupňů a dneska sotva dvacet, dost se ochladilo, tak jsem si vzal silnej mohérovej rolák a procházím se venku, nádhera. Lidi občas divně koukaj, ale spíš jak tu psal Erik - neni moc obvyklý, když tenhle kousek oblečení nosí kluci...

Reklama

Přidat komentář