Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

ikk. (Út, 18. 6. 2019 - 13:06)

Ty magore,já už tě ani nebudu komentovat. Ty chceš Míšu provokovat nebo jsi tak blbej? V pondēlí si v Námestovu s tebou hodnë rád popovídám, protože tohle není normální. Ta holka zažila od tebe šok a ty se ji stále budeš připomínat? Neskutečný !

ale jdi (Út, 18. 6. 2019 - 14:06)

ty šoku. Patnáctiletá holka se nechala a ne poprvé pochcat od kluka, pak ho vyhonila, a dokonce soulož. Divíš se, že se na ni vykašlal? Za prve to není sranda, je mladistvá a za druhé co s ženskou, co už neví v sexu co by

Návštěvník (Út, 18. 6. 2019 - 13:06)

Ten tam nepřijede.

Miška (Út, 18. 6. 2019 - 12:06)

Tak jo. Je to pravda. Zůstat tady a fňukat nic neřeší. Třeba ji to posílí. Díky za podporu! Písnu .

Klára (Út, 18. 6. 2019 - 11:06)

Miško ik má pravdu. Ja bych tam taky jela. Třeba bude už pri vědomí a moc ráda tě uvidí a i ve spánku tě vnímá. Budu ti držet všechny palečky co mám.

ikk. (Út, 18. 6. 2019 - 11:06)

Míšo já bych tam jel. Ikdyž je v umělým spánku tak vnímá tvůj hlas a všechno. Hodně ji to posílí. Jeď. Už kvůli ní.

Miška (Út, 18. 6. 2019 - 11:06)

Já jsem usnula a před chvílí se probudila. Jsem klidnější a taky děkuji panu doktorovi za vzkaz. Klárko já nevím,jestli mám jet za tetou do nemocnice. Co ty na to? Bojím se moc.

Klára (Út, 18. 6. 2019 - 10:06)

Miško myslím na tebe a posilám podporu. Jak se cítíš?

Hynek (Út, 18. 6. 2019 - 08:06)

Musí se udělat vyšetření a záleží na rozsahu poškození mozku. Nebezpečí epidurálního a subdurálního hematomu a dalších

Miška (Út, 18. 6. 2019 - 08:06)

Je ji 42,nevim,ale vždy byla veselá a zdravá. Myslíte pane doktore,že se z toho dostane? Je na aru mamka.tam dnes chce jet, já se bojím,že to nezvládnu,včera nás chtěla vidět,ale my jsme přijeli pozdě a už byla odvezena do nemocnice,tak jsem ji ani nemohla,promiňte

Hynek (Út, 18. 6. 2019 - 07:06)

Míšo také já ti posílám velkou podporu. Prosím kollik má ta nemocná paní roků?
Ona taková nemoc se dá zvládnout,ale záleží na mnoha dalších okolnostech. Jsem lékař,proto se ptám i na věk té ženy. Děkuji za info a posílám opravdu velkou podporu a účast.

Klára (Út, 18. 6. 2019 - 06:06)

Miško moc držím všechny palečky. Já jsem spala,ale večer jsem plakala pro tebe a za moji babičku,po které se mi stýskalo. Buď doma klidně mi piš kdykoliv. Já ve škole sice nepíșu a o přestávce se zavřu třeba na wC a odpovim ti a vyčurám se u toho.oc na tebe myslím a snad to teta vybojuje. Pa

Miška (Út, 18. 6. 2019 - 06:06)

Tak jsem trochu spala ale hned jsem teď lítla na záchod protože se mi zdâlo ze čurâm a vzbudila jsem se a trochu to šlo z baculky doopravdy a tak jsem musela kalhotky vyměnit,ale baculku jsem stopla a pak čurala aż do záchodu. Dnes nepujdu do školy a budu doma,protože jsem z toho zničená a spala jsem asi tři hodiny a maminka mně chodila kontrolovat a nechala otevřené dveře ke mně. Teta je v umělém spánku stav prý váżný. Jâ jí mâm z příbuzných nejradši a proto je mi z toho hrozně. Klárko .

Miška (Po, 17. 6. 2019 - 22:06)

Já nespím,jen bulím. Teď maminka odešla abych usnula,nejde to. Byla u mne skoro celý večer a asi teď bulí tajně někde sama.

ikk. (Po, 17. 6. 2019 - 22:06)

Holky byly pár dní v klidu a teď tohle,tohle není prdel. Míša musí mít oporu v matce jinak bude v prdeli a sesype se,Klára je strašně hodná a obě na sobě visej tak,že je to opravdu jak z filmu tohle je ale jen občas tvrdej zasranej život. Holky držím palce hlavně ty paní.

Klára (Po, 17. 6. 2019 - 22:06)

Miško,nemohu spinkat a v duchu tě na dálku držím za ruku. Moc na tebe a tvoji tetu myslím. Bojím se,abysd vsechno dobře zvládla. Když mi umřela babička kam jezdíme na chaloupku bylo mi devět roků a dodnes jsem smutnâ když jsem tam,že už na nás nečeká. Je to ve mně i teď a pa

? (Po, 17. 6. 2019 - 22:06)

Jak v telenovele.

Miška (Po, 17. 6. 2019 - 20:06)

Ja vim teta je na ARU v J.Hradci. moc děkuji,prosim zitra. Pa za vsechno

Klára (Po, 17. 6. 2019 - 19:06)

Miško.,sluníčko nemohu ti nenapsat,moc na tebe myslím. Musíš být statečná. Jsem smutná za tebe.

Klára (Po, 17. 6. 2019 - 17:06)

Miško,já visím na netu a napjatá, to je moc zlá zpráva,myslím na tebe a na tu paní a chci ji poslat moc andělíčků k uzdravení. Vím,že to je pro tebe šok. Budu na tebe myslet a napiš až budeš mít sílu. Chce se mi plakat .

Reklama

Přidat komentář