Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Po, 17. 6. 2019 - 15:06)

Při vší úctě, Tereza je druhý nejčetnější jméno novorozenců, v tabulce neustále stoupá a nebude dlouho trvat než dostihne Marii :-) Ale Lalla vysvětlila jak to s těmi adoptivními dětmi je. Pokud tě to ovšem potěší, tak moje neteř je taky Tereza :-)

Lalla (Po, 17. 6. 2019 - 15:06)

To nikdo neví, jak se dnes dvojčata jmenují. S adopcí dostavají nová jména, o míšená dvojčata bývá zájem v severských zemích, kde se většinou dostanou do opravdu kvalitních rodin a bývají z nich lidé nesrovnatelní se svými sourozenci. Pokud ovšem v tomto případě nepřeváží romské geny a ty špatné geny z Milunky rodiny

-Aleš- (Po, 17. 6. 2019 - 15:06)

Četl jsem že nám všem koluje v těle trochu romské krve. Ale je fakt, že čím víc jí člověk má, tak tím je to k horšímu

https://www.denik.cz/regiony/geny-se-pry-nezaprou-ale-adopce-je-jedina-sance.html

Andrea (Ne, 16. 6. 2019 - 20:06)

Já to tady sledují s menšími přestávkami celou dobu,jen bylo období,kdy nebyla nálada vůbec na nic, teď je všechno zase v pohodě,tedy jak kdy

Miluna (Ne, 16. 6. 2019 - 21:06)

Aha já sem myslela že to tu znáš ve stejnou dobu jako já v roce 2013 a teď že si se vrátila po letech:-) jo já právě to když mi bylo zle řešila vypisovánim se až sem si na to zvykla víc než na lidi kolem sebe.Síla co? Ale někdy taky neni chuť psát.Ale když je s kym tak mi to baví psát protože já to mam místo povídání si s někym,tak už sem si to zvykla řešit takhle.Tak je dobře že už se máš líp.

Radka (Po, 17. 6. 2019 - 10:06)

Ahoj, já jsem tě milovat nepřestala.Ale jestli ti bude stačit k životu koukání na Lucinu tak ti přeju hodně štěstí. Já už jinou po tobě neměla a chlapi mně nezajímají.Ten doktor byl vyjímka.Jinak taky mě žádný jiný nezaujal.Takže s manželem pořád tu svojí zajetou nudu.A to jsem zjistila že manžel se chová jako ty tvoji chlapi.Zjistila jsem že na sex i celkem zlenivěl a počká si až jsem v takovém lehčím spánku.A pak na mě jen sahá a u toho se vyhoní.A to mi třeba ten večer říká že potřebu nemá a pak udělá tohle.Ještě že už to tak často taky nepotřebuju,protože tohle chování je pěkně trapný.Nemáš čeho litovat že jsi se rozhodla nechtít dítě s Denisem.

Andrea (Ne, 16. 6. 2019 - 20:06)

Milu,moc si od toho neslibuj,Lucka bude asi jen na chlapy,to by musela být fakt náhoda,aby jsi nebyla zklamaná,jo a s těmi dvojčátka promiň, nevěděla jsem

Miluna (Ne, 16. 6. 2019 - 20:06)

Jo neboj já se nezlobim,si hodná.No já se jí radši neptala Lucky jak to má ale já budu vděčná i jen za koukání na ní a slyšet jak mluví a tak.Kdybych někdy chtěla aspoň kamarádsky jí obejmu.Hlavně abysme si rozuměly.A časem bych se zeptala jak je na tom.A co ty jak se ti daří? Vlastně mi asi teda neznáš viď.Já už to tu znam šest let,to je hrůza jak to uteklo.

Miluna (Ne, 16. 6. 2019 - 17:06)

Já nechtěla od Denise peníze.Jen sem ho chtěla vidět.Andreo to je škoda že neumíš prší.Dvojčatum sem tenkrát dala jména Juliana a Terezka a je jim pět.Ja se Lallo stydim před Štefanem že nemam Denise když jsme tam byli u něj spolu.

Lalla (Ne, 16. 6. 2019 - 17:06)

Ale Milu, to je nesmysl, myslím, že nikdo ani Štefan nečekal, že s Denisem budete dlouho, prostě máte každý jinou představu o životě. Jsi Milánkova máma a to je důležité. Určitě by byli rádi, kdybys vydala energii na cestu za nimi, i kdyby jen na pár hodin

Miluna (Ne, 16. 6. 2019 - 18:06)

No vzhledem k tomu že sem se dozvěděla že Milánek sem moc nechce tak budu muset.Tak snad mi samotnou nebude Štefan odmítat.

Lalla (Ne, 16. 6. 2019 - 18:06)

Milu, Milánek potřebuje i pro návštěvu stabilní prostředí a to ty mu nemůžeš dát, moc tě nezná a ani tvoje stále se měnící bydlení... Štefan ti určitě nebude v krátké návštěvě Milánka bránit. A uvidíš, že sama budeš z toho mít radost .

Miluna (Ne, 16. 6. 2019 - 19:06)

Lallo díky.Je to tak jak píšeš tak se tam při volnym víkendu vypravim.Taky sem si to říkala.A už mi napsala Lucka a omluvila se že předtim nepsala a že prý se klidně v týdnu sejít můžem.No a Alice ta neodepisuje tak nakonec budu muset vzít odvahu a jít se Lucce nějaký den ukázat:-) abych konečně mohla koukat na její krásu.

Andrea (Ne, 16. 6. 2019 - 16:06)

Sakra,já to nevěděla,já tu dlouho nebyla,no tak sorry,no nějak se v tom ztrácím,jo rozumné to určitě bylo,je jim dobře u fungující rodiny

Lalla (Ne, 16. 6. 2019 - 16:06)

Vpohodě prosím tě, Miluna to možná ani tak nevnímá...jako my

Andrea (Ne, 16. 6. 2019 - 16:06)

Milco, já prší neumím.Milco,co ta tvoje dvojčátka, holčičky,jak se vlastně jmenují a kolik už jim je?

Lalla (Ne, 16. 6. 2019 - 16:06)

Promiň, ale tohle je přes čáru. To, že Miluna dala dvojčata k adopci, je jedno z mála rozumných rozhodnutí, které udělala. Těžko může vědět, jak se dnes jmenují...A je jim o půl roku víc než Milánkovi. Což mi připomíná, Milu, proč nevyplníš nudu třeba cestou a návštěvou Milánka?

tak (Ne, 16. 6. 2019 - 16:06)

tohle o Milánkovi vidím podobně nevhodné jako o dvojčatech. O Miluně se ví, že k dětem moc není, tak proč jí dávat radu, která u ní nezapadne. Milunina nuda se vyplňuje novými osobními zážitky přes intimno, ne přes děti

Miluna (Ne, 16. 6. 2019 - 15:06)

Ani Denis mi neodepsal.

Hm (Ne, 16. 6. 2019 - 16:06)

a co jsi mu psala? Potřebuješ od něj něco? Přece jste se už rozešli, tak ti asi peníze dávat nebude, nevím

Reklama

Přidat komentář