Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Jana (Út, 18. 6. 2019 - 04:06)

To ano . Nedávno si Lucka přivedla domu kamaráda. Byl to homosexual. Chtěla aby zhodnotil Honzu. Ten se musel svléknout a postavit na čtyři. Michal si ho prohlížel ze všech úhlů. Byla jsem sama zvědavá co na mého syna řekne. A nepochválil snad vůbec nic. Zadek rosolovity , ochlupení neupravené , pytel vytahany, žalud zarudly , předkožka krátká , břicho velké , bradavky malé , pero podprůměrné a divný tvar i úhel. Prý by něco takového maximálně vyhonil a to ještě v gumovich rukavicich někde venku a za tisíc korun. Honza stál s napruzenym ptákem a s kapickou na žaludu a trasl se vzrusenim . Po prohlídce mu dovolili vstát a chtěli aby si honil. Po chvilce řekl Michal ze se na to nedá dívat a ze musí na vzduch. Odešel na zahradu a Lucka šla s ním. Honza si roztiral mazlavku po žaludu a smutně se za nima díval z okna. Bylo mi ho zase líto a tak jsem mu dala gumové rukavice a tisícovku aby šel za nima a poprosil Michala jestli by mu vyhonil ptáka. Styděl se a prosil me abych šla s ním. Jsem mama a tak jsem šla. Když jsme došli az k nim podala sem Michalovi rukavice a tisícovku. Ale copak chceš abych synackovi vyprazdnil kulky. Jen jsem prikyvla a řekla ze ano. Tak se podivame zakřičel jestli v nich něco má. Vzal jeho koule do ruky a zmacknul. Honza zakřičel a predklonil se. Co řveš to je máš tak nality ? Řekl mu ze ano ze naposledy mel dovoleno se vysemenit před 17 dny. Michala to rozesmalo natáhl si rukavice a začal mu přetahovat kuzicku. Nadával mu při tom do chcipaků a zmrdu. Netrvalo to ani minutu a semeno z něj létalo na všechny strany.

luci (Út, 18. 6. 2019 - 10:06)

Opravdu pěkné ponížení , nechala ho prohlédnout jako psa na výstavě posuzovatelem a ještě mu ho nechala vyhonit . Ale pokud to tak všem zúčastněným vyhovuje , nic proti . Lidé mají různé choutky , deviací je mnoho a někdy se doplňují.

Jana (Ne, 23. 6. 2019 - 10:06)

Dneska ráno jsem nachytala Honzu v koupelně jak si honí pindoura. Byl nahý a stal ve sprše. Vyhnala jsem ho do kuchyně. Tam seděla u stolu Lucka a pila kafe. Podívala se přísně na něj a zarvala " co se děje , snad sis zase nekde nehonil ptáka ? Odpověděl ze ano a ze ve sprše. Kleknul si na kolena a sklopil hlavu. Ty si opravdu dobytek . Proč to porad děláš ? Navíc si se nikoho nedovolil. Ruce za hlavu a budeš tady klecet !

Ivona (Ne, 16. 6. 2019 - 11:06)

Mám taky zkušenost s tím že jsem se vyspala se synem. Bylo to rychlé a intenzivní. Byl po rozchodu a já mu chtěla poradit, jenže se to vymknulo naší kontrole a stalo se to že jsme spolu zkoncili v posteli. Sebehlo se to rychle, nevím jestli mám výčitky. Je to pár dní zpět tak jsem hledala o tom na internetu a našla tohle téma.

Hmm (Po, 17. 6. 2019 - 18:06)

A kdo s tím začal?

Lukáš (Ne, 16. 6. 2019 - 21:06)

Tak si mu poradila se vším všudy ...

Steve (Pá, 31. 5. 2019 - 15:05)

Žasnu co zde čtu za čuňárny ... :-(

Ja (Ne, 26. 5. 2019 - 00:05)

A to bych měl za ní přijít a říct pojď jdem prcat? :D

Klada (So, 25. 5. 2019 - 00:05)

Je mi 17 a na matku si honim pořád

luci (So, 25. 5. 2019 - 00:05)

Jen honíš , to ti fakt ještě nepodržela?

Peťka (Pá, 24. 5. 2019 - 05:05)

Tady je to hodně samý pohádkář, ale přispěji něčím pravdivým. Můj syn(14) mě vzrušuje a to o moc víc, než manžel. Jak to jde, tak se snažím dostat k jeho slinám (z příborů, z lahví jež pije) a k semeni. Tam už je to jednoduché. Vím přesně, kdy a kde najdu jeho spermie.

Eva (Čt, 23. 5. 2019 - 18:05)

Úchylné to rozhodně jsou. A on určitě taky. Ale myslím si ze si to užívají všichni tři. No hold přemýšlejí vice svými rozkroky než hlavou. Ostatně u chlapů je to běžné. Jak se jim nahrne krev do žaludu přestává jim mozek fungovat.

Návštěvník (Čt, 23. 5. 2019 - 09:05)

No když je sračka chlap a nechá se dobrovolně ponižovat... každý svého štěstí strůjcem

Pepa (Čt, 23. 5. 2019 - 20:05)

Mě podobně ponižuje manželka , tchyně a tchán. S matkou bych to asi nedal.

Eva (Čt, 23. 5. 2019 - 20:05)

Pročpak ? Stydíš se před maminkou ? Dostalo by to úplně jiný rozměr. Tchán ti nevadí a máma ano ?

Pepa (Pá, 24. 5. 2019 - 23:05)

No tchán mi nedává moc na výběr. Vládne tvrdou rukou. Nedávno přišel opilý z hospody. Byl jsem doma sám. Žena a tchyně byli u nějaké známé. Sedl si v obyvaku do křesla a poručil si pivo a utopence. Naštěstí bylo obojí v lednici. Když jsem mu to přinesl sedel rozvaleny v kresle a honil si ptáka. Položil jsem to na stůl a chtěl odejít. Zarval na mě abych ho šel kouřit. Poslechl jsem. Když se udělal vše jsem spolkl.

Návštěvník (So, 25. 5. 2019 - 09:05)

A to ses nepozvracel?

Pepa (So, 25. 5. 2019 - 13:05)

Ne . Proč ?

luci (Pá, 24. 5. 2019 - 23:05)

A jak často ho musíš takhle obsloužit ? A tchyně a manželka o vašich aktivitách nevědí?

Pepa (So, 25. 5. 2019 - 02:05)

Vědí. Někdy jsou u toho.

Reklama

Přidat komentář