Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 16. 6. 2019 - 11:06)

kdyby ti Alča chtěla něco říct tak ti napíše a nechod tam kde tě nezvou

Hmm (Ne, 16. 6. 2019 - 11:06)

Ty taky jdeš k někomu na návštěvu až když tě pozvou žejo? Jsi už trapný/á s těma kecama.

Návštěvník (Ne, 16. 6. 2019 - 12:06)

Nečekané návštěvy bývají nevítané. KDYŽ ANO, TAK JEN NAOKO.

No (Ne, 16. 6. 2019 - 14:06)

Ale Miluna nepsala, že tam hned jede. Jen se ptala Alice jestli může někdy přijet a to je rozdíl. Proto čeká až co Alice odepíše. Překrucuješ.

Miluna (Ne, 16. 6. 2019 - 15:06)

Jo je to tak.Jen sem se zeptala ale neodpovídaji mi.Nechcete někdo si zahrát přes aplikaci karty prší? Já to teď hraju ale bylo by milý to hrat a vědět že tam je někdo z vás.

Miluna (Ne, 16. 6. 2019 - 11:06)

Buď to nečetli nebo mi tam nechtěji.No vnucovat se nebudu.A co myslíš mam napsat Lucce na návrh schůzky bez Alice teda?

tak (Ne, 16. 6. 2019 - 12:06)

se s Luckou sejdi sama. Čeho se bojíš? Že bys po ní hned vyjela a ona by si to nenechala líbit? Nemášto jednoduchý, kdo chce tebe, toho nechceš ty a o koho bys zájem měla, ten se odtáhne nebo o tom ani neví. Tebe asi baví o někoho bojovat a když ho máš, tak tě nudí?

Miluna (Ne, 16. 6. 2019 - 13:06)

Ne toho se nebojim.Ale ona mi vůbec neviděla ani na fotce tak se bojim abych jí nebyla třeba protivná nebo nepříjemná.Abych jí sedla aspoň jako kamarádka.Kdyby tam byla i Alice tak by to bylo pro mě lepší,jednoduší.Je to pro mě nepříjemný ukázat se člověku kterej je pro mě tak krásnej a ona neví kdo přijde,tak jako strach v sobě abych nezklamala nebo nepůsobyla špatně.Asi jí teda napíšu i když minule na jak se má neodepsala.A co mam napsat,jestli má čas nebo že já mam čas? To zas asi ne že by mi bavilo o někoho bojovat,takhle sem nad tim nepřemýšlela.Prostě je mi strašně příjemný mít možnost povídat si s někym kdo se mi hodně líbí.Povídat si s někym kdo se mi nelíbí už neni takový,na to mi stačí internet.

tak (Ne, 16. 6. 2019 - 13:06)

ona hlavně neví, co je to kamarádství ani láska. ke každému člověku přistupuje jen sexuálně, to se pak těžko hledají kamarádi a návštěvy

Návštěvník (Ne, 16. 6. 2019 - 10:06)

Serjoža je daleko a fanda se neozývá Jirka nemá zájem co budeš dělat TŘEBA VYRAZÍŠ DO BARU

Miluna (Ne, 16. 6. 2019 - 10:06)

Ale já bych nechtěla už Jirku ani Fandu.Jirku že už je Aličky a já už bych nechtěla znova se do nich sexuálně motat a Fandu nechci pro jeho divnou povahu.Asi napíšu Denisovi.

? (So, 15. 6. 2019 - 20:06)

Jak se to stane že tě přestanou chlapi vzrušovat? Jak je to možný?

Miluna (Ne, 16. 6. 2019 - 10:06)

Je možný že je to proto že mě štvou tak pak se zdá že přestali vzrušovat i když je pravda že delší dobu se mi žádnej moc nezalíbil.A Denis nasadil vysokou laďku a ty ostatní mi pak přijdou nezajímavý:-( ale dneska akorát cítim že bych něco do sebe potřebovala.A dělat sama sebe vibrátorem mě nebaví.

Miluna (So, 15. 6. 2019 - 20:06)

To je dobře Oto jestli to jde to hubnutí.Ale jak víš pro mě chlapi už nemaji smysl.Přestali mě vzrušovat.Spíš mě serou a stěžujou mi to v práci a nevim co dělat.Romanovi a Markovi sem to nepotvrdila.Na co viď? Nevim k čemu by mi byli.Alča mi neodpovídá a Lucka taky nic nenapsala tak nevim jestli jí mam navrhovat schůzku,jen já a ona,nebo co já nevim.Sere mě to.Tady se motá celý den bouřka,zrovna když mam volno tak se zase nikam nedá jít.A sem tu s dětma a pořád se tam taky hašteří a provokujou.Ještě to dusno tak sem chtěla větrat ale zase sem lítaj mouchy,vytáčí mě.

áááá (So, 15. 6. 2019 - 19:06)

Miluna už zase prudí Alici a Jirku. Nebo chce přes ně vzít hákem Lucinu. nebo rovnou čtyřku, to měla naposledy s cikány, tam to byla i sedmička

ale (So, 15. 6. 2019 - 20:06)

proč by se nemohli s Alicí a Jirkou sejít na pokec? Alice už Milunu o samotě zvládla a Jirka je taky spokojenej, tak by se Milunou stáhnout nenechal. Navíc Miluna na chlapy naladěná není.

Miluna (So, 15. 6. 2019 - 20:06)

Jo máš přesně pravdu,proto bych za nima ráda zajela jen popovídat.

Miluno, (Ne, 16. 6. 2019 - 10:06)

o čem by jsi si chtěla povídat s Jirkou a Aličkou?

Miluna (Ne, 16. 6. 2019 - 10:06)

Tak normálně ,vidět je u nich doma.Jak si bydlí,jak by působyli teď spolu.A vidět Romču a Anetku,Radka (kdyby tam byl).A chci ještě mluvit o Lucce s Alčou.Jestli už se třeba neviděli zase spolu beze mě.Nebo jestli jí Lucka píše.Připadá mi že mě všichni nechali.

Návštěvník (So, 15. 6. 2019 - 19:06)

dej jim pokoj tvoje nuda vždy přinese nějaké nepříjemnosti

Reklama

Přidat komentář