Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

a (So, 15. 6. 2019 - 19:06)

co je tobe do toho. Proc ty tady opruzujes!

Miluna (So, 15. 6. 2019 - 16:06)

A co všichni teď děláte? Tady je chvílema bouřka a hnusná nuda a ten zasranej dusnej vzduch.Mohla bych vás Aličko s Jirkou nějaký den navštívit?

Ota (So, 15. 6. 2019 - 19:06)

Byl jsem se projít miláčku.Mám pomalu 4kg dole.Až dám deset jestli se povede tak pojedu za tebou.Jak to že se nudíš? Na Lidech na profilu jsi nebyla.A ty jsi to těm chlápkům Markovi a Romanovi nepotvrdila žádost jak ti poslali?

xx (So, 15. 6. 2019 - 13:06)

Miluno jak to dopadlo se smradloušem?

Miluna (So, 15. 6. 2019 - 15:06)

Zatim to nedopadlo nijak.Sem mu napsala že musim k rodičum na noc tak jen napsal že to necháme na jindy.Nějak zatim nemam odvahu ho odnítnout.Tak aspoň neví kde bydlim,jen tu práci zná.

a (Pá, 14. 6. 2019 - 18:06)

Miluno proč ti vadilo že do tebe nešel když mu stejně smrděl? A to se neumyl nebo co?

Miluna (So, 15. 6. 2019 - 15:06)

Umyl ale jak pak zas čural tak to nějak zůstalo cítit.Třeba mu tam zůstala kapka a to teplo do toho a byl z toho trochu smrad.

Jojo (Pá, 14. 6. 2019 - 18:06)

Jen Sernožka zamával Miluně s dvouma litrama před očima,Miluna tak rychle cupitala až se za ní prášilo. Musela jednat rychle,co kdyby si to Sernožka rozmyslel.No není to hodná holka která dá každýmu? -:)))

:) (Pá, 14. 6. 2019 - 18:06)

No a včera nezamával a ještě Sernožce ten dole zasmrděl tak už Miluna přemýšlí jak se Sernožky zbavit :'D

ba ne (Pá, 14. 6. 2019 - 18:06)

to měla Miluna poprvé tlaky a 2000 byl ten její bonus

No (Pá, 14. 6. 2019 - 18:06)

pravda. Včera jí prej nezaplatil

Návštěvník (Pá, 14. 6. 2019 - 17:06)

Hlavně že jste tady o Miluně psali jak je štětka a atak a přitom se jí chlapi už spíš hnusí.Chyťte se za hlavu.

no (Pá, 14. 6. 2019 - 18:06)

taky Miluna říkala, že jí ženy nic neříkají. Má taková období - chuť na chlapa, na ženskou, na trojku. Teď zrovna když na ženskou tak ukrajinka a když ne ukrajinka, aspoň Lucinka a ta nedostupná, tak ukrajinec Sergej, ale ten je bléé. Miluna nemá ani čas upéct bábovku ... tak je zaměstnaná sociálními vztahy :)

Ale (Pá, 14. 6. 2019 - 18:06)

Není důvod se chytat za hlavu. Kolikrát to tu psala, že se jí chlapi"UŽ" hnusí. Vždy začala nanovo. Jen si počkej, dočkáš se. Zase napíše, to je on, na toho jsem čekala celou dobu, to je moje největší láska atd. Ty to tu čteš málo? Štětka zůstane navždy štětkou. Jen šlápota vleze do postele s chlapem hned na první schůzce a to Miluna přece dělá a ráda.

Jirka (Pá, 14. 6. 2019 - 14:06)

Miluno kdyz vidim jak na tom jsi tak si tak rikam jak by to byvalo bylo kdyby jsme meli dal Renouska.Nebo kdyby jsi nepotratila s Denisem.Jak by to bylo byvalo dal? Jinak ja se s Alcou naucil nejak dobre vychazet a jsem s ni spokojenej.Jen jsem se ted tak zamyslel nad tim vsim tak to pisu.To ti ani Sergej nedal nic k narozeninam?

že (Pá, 14. 6. 2019 - 14:06)

by ti konečně došlo, na co jsme tě tady už dávno upozorňovali?

Miluna (Pá, 14. 6. 2019 - 14:06)

Mě připadá ať udělam cokoliv všechno stojí za hovno.Že neni šance abych byla dlouhodobě spokojená.

tak (Pá, 14. 6. 2019 - 14:06)

Sergejovi napiš, že to včera nebylo, co bys potřebovala, navíc jsi z práce a vedra unavená, prostě že to nemá cenu. Nemusíš brát všechno, Radce jsi to vysvětlit uměla, proč ne Sergejovi?

Miluna (Pá, 14. 6. 2019 - 15:06)

Asi budu muset no.I když chlap se odmítá hůř,může být vzteklej a je tady z města tak aby mi nepřišel natáhnout.Jirko proč mi tohle píšeš,nebo mi bude ještě hůř.Nepiš mi to nebo budu totálně v prdeli.Já si tak přeju Lucinku a toužim po ní.Nevíš jestli s ní Alička zase nebyla? Jestli se třeba nesetkávaji beze mě.Alička už mi taky neodpověděla.

no (Pá, 14. 6. 2019 - 13:06)

tak to má zadarmo je chytrej

Reklama

Přidat komentář