Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tony (So, 15. 6. 2019 - 23:06)

Nono, já to chci tak, protože jsou věci, které tu nikdy napsat nemohu. Proto bych rád mluvil i s Klárkou, nebo ještě raději s Liborem osobně. Pokud ještě najdu ten email, který jsi mi poslala, když jsem ležel v Meppen u holadských hranic ve špitálu, když jsem přišel o ty prsty, tak bych ti napsal proč, jenže já mám takový nápad, nevím zda ho zrealizuju, že když přijedu do Prahy, tak vezmu se sebou diduse (ten už tu sem na doktorku vůbec nechce chodit, protože ho to tu omrzelo) a půjdeme tě navštívit. Ještě jsi pořád nemocná, nebo se to už zlepšilo?

Touha (So, 15. 6. 2019 - 23:06)

Jakube, prosím, ráda bych se zeptala, proč ty se tak najednou chceš s Tonym setkat? Letmo si pamatuji si, že jste si kdysi dost rozuměli a co bylo třeba , probrali tady. Něco se změnilo (teď nemluvím o problematice této diskuze), že už zde nestačí mluvit chlapsky napřímo a musíte do reálu? Jen se ptám, Tondu mám celkem ráda a tak se ptám...

Touha (So, 15. 6. 2019 - 22:06)

Sázavský klášter, magické místo...

Hynek-Tonymu (So, 15. 6. 2019 - 21:06)

Nejen prof.Heller,ale samotná historie Sázavského kláštera a čertovy brázdy je unikátní.
Nicméně nemyslím si, že jsme otroky Ďáblových pohnutek, ale lidé se svými touhami a bolestmi. Nemslím si ,že Kláru a Libora zapřahá Ďábel, o Jakubovi nejsem přesvědčen a jestli on tady tvrdí že má prof. Hellera zmáknutého rok,pak nechápu jeho chování, ale chápu naprosto význam Laguna-Jakub-Námestovo a 24.6.2019

Tony (So, 15. 6. 2019 - 22:06)

Nechápu, jak by Jakub, který by na rozdíl ode mne jako zavilý ateista nevzal Bibli vůbec do ruky, jak by on četl profesora Hellera. Zase mi tu něco neštymuje.

Klára (So, 15. 6. 2019 - 20:06)

Miško i tobě dobrou noc a pohodu. Jdeme s Liborem na chvilku ven a do hospůdky a asi to bude hezký. Dnes jsme si zastavili cestou z Bad Schandau a měli jsme čůrací chvilku až docela úplně,ale to si písneme potom, hele už asi půjdeme.Pa

Miška (So, 15. 6. 2019 - 20:06)

Pozdravuju taky a užívejte si krásný víkend a romantickou dobrou noc!

Miška (So, 15. 6. 2019 - 18:06)

Ahojky Klárko, nechci tě o víkendu moc nahánět a vím, že si ho užíváš hlavně s Liborem a tak,ale chci tě jen pozdravit a dělit ti,že už je mi líp. Biseptol užívám a čuránímám už skoro normální. Tak jestli jste ještě v tom wellnes koupání tak si to užívejte a posílám vám vzpomínku a radost z jihu!

Klára (So, 15. 6. 2019 - 18:06)

Nenaháníš mne vůbec Miško, před chvíli jsme přijeli z Bad Schandau a bylo to rozkošný! Tam musíš zajet s náma až tady budeš. Hrozí bouřka a tak půjdeme dovnitř a možná pa večeři do hospůdky. Nikola má nožku lepší,ale asi ji ten nehet možná sleze. Musí to ít zavázaný. Tak mám hodně zážitků a sdělíme si je postupně. Miško moc pozdravuju a s Liborem!!!

No (So, 15. 6. 2019 - 18:06)

hlavně se vykašli na to tvé snění o mladém Jakubovi. A uvědom si, že jsi jeden z mála nás tady, kdo nechápe, že tyhle osoby i příběhy jsou fiktivní

Tony (So, 15. 6. 2019 - 20:06)

Takto jsem dumal také. Tu v Hamburku si to neověřím ale nemyslím si to. Jako si potřebuju pohovořit s Jakubem, tak si potřebuju pohovořit i s Klárkou, nebo spíše s Liborem. Ony jsou určité věci, které tu vůbec napsat nemohu ale on i svatý Prokop zapřáhl čerta do pluhu. (Až se mnou bude Jakub nebo Klárka, popřípadě Libor hovořit, tak pochopí ten jinotaj).

Jakub (So, 15. 6. 2019 - 20:06)

Tak prof.Hellera mám zmáknutého necelý rok i jeho analýzu jinotaje atd. Ale více osobně

Host (So, 15. 6. 2019 - 18:06)

Ty jsi fiktivní. Já mám čtyři prokazatelné důkazy a jestli chceš tak i na tom Tyršvém náměstí jsem ve čtyři byl a mám fotky.

No (So, 15. 6. 2019 - 18:06)

já jsem fiktivní, proto jsem tady, ha. Nevím co bylo na nějakém Tyršvém náměstí, ale určitě užívej

Host (So, 15. 6. 2019 - 19:06)

tak si přečti historii o dva dny zpět a vůbec nebo ještě víc zpět a pak hodnoť. Máš ty nějaký důkaz? Pokud ano pak se ti rád omluvím a sklopím hlavu. Ale takový důkaz mít nemůžeš protože je mám já.

No (So, 15. 6. 2019 - 19:06)

důkaz čeho? Že jsme na anonymním webu, kde může psát kdo chce co chce? Já tedy nemám tohle vlákno načtené jako ty, ale co jsem koukala, už to dávno přesáhlo nějaké čurání nebo čůrání (proboha jak se to píše). A to je na tom zajímavé

Host (So, 15. 6. 2019 - 19:06)

jenže právě jako ty jsem i já byl nedůvěřivej a hodně věcí jsem si ověřil na místě a o tom ani Klára ani třeba Markéta nevědí. Za Míšou to mám daleko,ale to co jsem viděl mi naprosto stačí. Anonymní web neznamená vždy jen fikci. A to i mně vyrazilo dech a přesvědčilo o opaku

No (So, 15. 6. 2019 - 19:06)

A co tě zajímá na této diskuzi tak moc, že se v ní angažuješ i v reálném životě?

Host (So, 15. 6. 2019 - 20:06)

Mám rád story o dívčím čůrání, ale tento děj mne vtáhl ,protože jak ty správně píšeš má i jiné rozměry. Zajímal mne motiv a hlavně zda jsou ti lidé reální nebo je to fikce a nevěnoval jsem tomu málo času a zjistil jsem ,že Klára a Markéta jsou skutečné osoby, že Markéta jezdí tím lokálním vláčkem z Jilemnice ze školy a Klára má maminku v Mimoni,co má krámek a že bydlí v domku v Zahradní ulici a i to, že před dvěma dny dostala od známého VIP páru dárek na Tyršáku. A to mi stačí. Souhlasilo i to bílé auto atd.

Bohdana (So, 15. 6. 2019 - 17:06)

Jste paka.A Tony ty si skoč k lékaři

Reklama

Přidat komentář