Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Čt, 13. 6. 2019 - 21:06)

Miško tak jsem doma, byla jsem se ségrou a tak s Liborem byla jen pusa a takový normální rozloučení, čůrání jsme nikde nedělali, protože si nedokážu představit, že by u toho byla Nikola a ta je malá. Asi by se nestyděla vyčůrat se normálně někde venku když by byl Libor na blízku, to i na chaloupce se takto stalo třeba u ohýnku a ona jen kousek poodešla ke stromu a pustila to, to už si na Libora zvykla, ale myslím tím nějaké intimnosti. Pak jsme se vyčůraly cestou do Zahrádek domů poblíž kolejí do trávy,protože jsme už měly pipinky plné,když Libor odjel. Já jsem dnes taky plná hlavně těch zážitků a jsem šťastná za knížku i dývko a já si ji budu v postýlce prohlížet a nevím kolik toho naspím. To je pro mně neskutečný zážitek a prý po představení v Praze mám za nimi zajít do jejich klubu,že pro mne mají další překvapení. Tak nevím co, ale nechám to plavat, Uvidíme. Miško moc na tebe myslím a až přijedeš moc se těším, že se zdržíš alespoň týden, Mamče to nevadí a kdyby tvoje maminka musela dřív do práce můžeš tady pobýt s námi a mamča navrhla, že by tě vzala na výlet do Dačic k tobě domů a tam tě mamince předala. Tak popřemýšlej a dobrou noc a děkuju za ta tvoje krásná slova a myšlenky!

Kikina (Čt, 13. 6. 2019 - 20:06)

Kdo jsou Eva a Vašek?

Host (Čt, 13. 6. 2019 - 20:06)

takový retro písničkáři co hrají spíše důchodcům lidovky a podobně.

Klára (Čt, 13. 6. 2019 - 19:06)

Nekamufluju! Nebyl to ani Eva ani Vašek ani Karel s manželkou nebo některou z jeho dcer. Ale nick V je správná dedukce,ale neprozradím více,slíbila jsem to a dodržím to.

J (Čt, 13. 6. 2019 - 19:06)

Ale v žádném případě to neprozrazuj, i kdyby to byla pravda. Když jsi to slíbila.

J (Čt, 13. 6. 2019 - 19:06)

V... Vašek. A jsme zpátky u Evy a Vaška. A to že Klárka do toho připletla Farnou, to chtěla zakamuflovat.

Host (Čt, 13. 6. 2019 - 19:06)

Já bych tipoval podle jeho nicku V. někdo od V ,kdo má manželku taky z branže.

Miška (Čt, 13. 6. 2019 - 18:06)

Já to pochopila a vůbec nic se přeci neděje! Hele dejte si s Liborem dobrý papání a třeba nějaký společný tajný čurání a bude to dobrý. Držím palečky a dobrou chuť !

Klára (Čt, 13. 6. 2019 - 18:06)

Miško já nebulím proto,cos napsala, tedy taky,protože je to krásný, ale proto, že jsem na tebe zapomněla a to mně vnitřně bolí. Libor je tu se mnou a chápe, že jsem z toho asi hodně ještěrozrušená a tak mně zve na večeři než odjede. Tak promiň,ale já si toho vzkazu nevšimla od tebe a odpověděla jsem na takový žertovný vzkaz nedůležitý. Ach jo. Promiň.

Hynek (Čt, 13. 6. 2019 - 18:06)

Pokud se nemýlím tak tím směrem jezdí na chalupu třeba i Karel Gott nedaleko Krásné Lípy,ale pochybuji, že by on sledoval toto téma. Jedině na nějaký doporučení ohledně příběhu Kláry a dalších holek. No to by bylo panečku něco!

Tony (Čt, 13. 6. 2019 - 19:06)

Krásná Lípa a Jablonné jsou poněkud jinde. Na Jablonné se jede z Prahy přes Mimoň, na Krásnou Lípu ne.

Hynek (Čt, 13. 6. 2019 - 19:06)

OK, jasný. Já jsem se nedíval do mapy, jen jsem si vizualizoval přibližně ta místa. Máš pravdu,přes Hradiště by to byla celkem zajížďka.

Tony (Čt, 13. 6. 2019 - 22:06)

Nemusím čumět do mapy, z toho kraje pocházím, takže mám ty trasy v hlavě, jenže tu v Hamburku je takové polojasno, takže nevím, zda ten Jupiter vyleze z poza mraků, u mě to byl kiks, napsat, že je to Venuše, něco mi na tom nesedělo. Ale je to nádherná podívaná, jako loni s Marsem. U Marsu se to opakuje jednou za patnáct let, u Jupitera musí být ta perioda, když se král planet ukazuje v celé své kráse mnohem delší. Proto bych doporučil každému, pokud je jasno, se dívat na večerní oblohu při stmívání. Než mají jiné hvězdy šanci vůbec být vidět, tak Jupiter na jižní straně září jak šajnovka.------------------------- Už je vidět, mraky jsou pryč a tak se jdu kochat pohledem na něho, v mém věku už to asi může být naposled.

ikk. (Čt, 13. 6. 2019 - 18:06)

Ty myslíš tohodle Karla. No to by byl supervojeb jak tři stehna! Ale ten to asi nebyl. Jestli jo tak se z toho poseru. A na to si dám panáka! Pozdrav z dřevěnky!

Miška (Čt, 13. 6. 2019 - 17:06)

Neplakej, já jsem to napsala ze srdíčka,protože jsem šťastná za tebe. Nebul,prosím.

Vtipálek (Čt, 13. 6. 2019 - 17:06)

Nebyli to Eva a Vašek?

Klára (Čt, 13. 6. 2019 - 17:06)

to rozhodně nebyli. A koho myslíš Evu Farnou a Vaška Vykydala?

Miška (Čt, 13. 6. 2019 - 17:06)

Klárko to je úžasný! Já jsem to hned jak jsem to přečetla oplakala štěstím i dojetím, protožeti to strašně moc přeju !!! A jsem moc zvědavá kdo to byl. Já tě mám tak ráda,že bulím i teď a nemůžu s tím nic dělat. Chtěla bych být u tebe a moc tě obejmout. Moc!

Klára (Čt, 13. 6. 2019 - 17:06)

Miško já jsem tak z toho vedle,že jsem přehlédla tvůj vzkaz. No a bulim.

Kikina (Čt, 13. 6. 2019 - 16:06)

Hustý!!! No jak jsem říkala už na vedlejší diskuzi hostovi. Všechno nemusí hned být spiknutí :0)

Reklama

Přidat komentář